18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruba akcja

pablo1992tychy • 2021-05-19, 11:14
Akcja z dzisiejszej nocy, chłop sobie wyszedł z kabiny jak gdyby nigdy nic.





I zdjęcie na dokładkę



zbynekmaslanka

2021-05-19, 15:03
Jak nie to to już tylko Covid może go zabić

Kurde26

2021-05-19, 15:32
Przypominam wszystkim znafcom tematu, którzy uważają że tirowcy to zuo i mordercy, że tirowcy powodują 3.5% wypadków śmiertelnych. Więc nie pie**olcie głupot

avalanch

2021-05-19, 15:47
Tak to jest jak się zapie**ala żeby cieple bułeczki były na rano :D

PhantomMask

2021-05-19, 17:09
rzeznianumer5 napisał/a:

Ci palancie pociąg pod sklep podjedzie. A nawet komentować szkoda takich poerdół.



Siofer bo szczyno butla ci się rozleje

:lol:

Syn_Milionera

2021-05-19, 17:16
Tris_tan napisał/a:

Cofnij czas o 10 minut



O ch*j znam ten ból. Pamiętam jak rozj***łem Panamere to miałem dokładnie tą samą myśl. "k***a to tylko kilka minut dlaczego nie można ich cofnąć?!"

Zenonn

2021-05-19, 19:48
Syn_Milionera napisał/a:

O ch*j znam ten ból. Pamiętam jak rozj***łem Panamere to miałem dokładnie tą samą myśl. "k***a to tylko kilka minut dlaczego nie można ich cofnąć?!"



Nie miałeś zrobionego save'a ? W większości gier jest taka opcja.

Tuco

2021-05-20, 01:40
O ile nie widział z tej perspektywy w jakim stanie jest ciągnik, o tyle jestem w stanie zrozumieć, że ważniejsze dla niego było mienie szefa i przypał, niż własne życie. k***a, przecież on nawet nie kuleje...

Bandzior020

2021-05-20, 12:00
ANALizator napisał/a:

tirowcy mordercy na kołach, ja mogę za ten towar więcej zapłacić , byle koleją był rozwożony



Koleją ci dowiozą do twojej biedronki.... Jebnij się w łeb

:lol:

ANALizator napisał/a:

tirowcy mordercy na kołach, ja mogę za ten towar więcej zapłacić , byle koleją był rozwożony



Koleją ci dowiozą do twojej biedronki.... Jebnij się w łeb

:lol:



Zenonn napisał/a:

Wystarczy baranie żeby dojeżdżał na dworce towarowe w obrębie dużych miast lub do centrów logistycznych. Stamtąd po okolicy już nie trzeba popie**alac wielkim, bo na solówkę też się zmieści i nie trzeba żyć w ciężarówce.
A kierowcy ch*j w oko. Tak to jest jak się mode na sukces ogląda albo marszczy kapucyna podczas jazdy.



O wow no k***a rozwiązanie... To może niech biedronki będą tylko na dworcach nie trzeba będzie rozwozić

:mrgreen:

Kolejny debil z internetu który uważa sie mądrego tylko dlatego przeczytal cos na demotywatorach

JolkiPolkiPL

2021-05-20, 17:00
Kurde26 napisał/a:

Przypominam wszystkim znafcom tematu, którzy uważają że tirowcy to zuo i mordercy, że tirowcy powodują 3.5% wypadków śmiertelnych. Więc nie pie**olcie głupot



Teraz podziel te % pod kątem tirów i osobówek.

JaTylkonaChwile

2021-05-20, 23:01
rzeznianumer5 napisał/a:

Ci palancie pociąg pod sklep podjedzie. A nawet komentować szkoda takich poerdół.



kiedys pociag podjezdzal tam gdzie trzeba bylo ;) :hitler:

Smokw

2021-05-22, 23:42
ANALizator napisał/a:

tirowcy mordercy na kołach, ja mogę za ten towar więcej zapłacić , byle koleją był rozwożony



Chłopie rozejrzyj się. Na każdej ulicy masz firmę. Ekonomia jest skomplikowana i koszty transportu znacząco wpływają na cenę towarów. Prawie w każdej branży. Transport kołowy to przeszło 80 % logistyki UE i skończ pie**olić te smęty.

JolkiPolkiPL napisał/a:

Teraz podziel te % pod kątem tirów i osobówek.



Ale Ty tak serio? Przecież ja spędzam blisko 200 godzin za kółkiem w miesiącu robiąc 8000 kilometrów czyli Tyle co jedna mała wieś razem wzięta.. Nas jest chłopie przeszło 700 tysięcy I dodaj jeszcze kierowców z innych państw poruszających się po drogach. Idź poczytaj na dany temat zanim się cokolwiek wypowiesz bo tylko się ośmieszasz.

Skoczek48

2021-05-27, 21:23
bo wie od czego są pasy bezpieczeństwa