18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

groźny wypadek 4 Rajd Grodzki

karokl • 2018-10-07, 19:54


4 Rajd Grodzki 2018 crash Niemiec Polaczek załoga ok

Wiewór

2018-10-08, 11:14
@up a nie prościej kupić auto sportowe a nie dostawczaka warzyw?

100Burned

2018-10-08, 11:17
Abraxus napisał/a:

@up a nie prościej kupić auto sportowe a nie dostawczaka warzyw?



Podaj przykład- jakie auto sportowe kupiłbyś zamiast takiego Polo przy założeniu że chcesz startować w rajdach a nie rwać karyny i ściagać się z wieśniakami spod świateł?

panta_rhei

2018-10-08, 11:19
Abraxus spokojnie, kiedyś się dorobisz, sprzedasz c*pkaczento i sobie kupisz Polo jak jeszcze 8 razy zmieni właściciela i straci 5000% swojej wartości.

Up, no jak to k***a jakie? Golfa IV!

Wiewór

2018-10-08, 11:25
Ja już jestem dorobiony. O mnie się nie bójta. Mam wózek, którym jeżdżę na autostradzie lewym pasem w pierwszej lidze.

Peugeot 205 GTi, Renault Clio RS, jakąś cytrynę VTS albo Abartha 500.

100Burned

2018-10-08, 11:31
Abraxus napisał/a:

Ja już jestem dorobiony. O mnie się nie bójta. Mam wózek, którym jeżdżę na autostradzie lewym pasem w pierwszej lidze.

Peugeot 205 GTi, Renault Clio RS, jakąś cytrynę VTS albo Abartha 500.



Pug 205 GTI- klasyk, kupujesz jak chcesz do HRSMP, nie chcesz do HRSMP to 205 odpada.

Clio RS- słabe porównanie bo ereska wychodzi od 3 gen i jest w k***e dużo droższa od Polo GTI. Prędzej by można było porównać Clio 2 Sport, ale znacznie większa pojemność sprawia że to już inna klasa, więc auta ze sobą nie mogą bezpośrednio konkurować.

Saxofon i C2 VTS- no jest opcja, choć polemizowałbym co jest bardziej nerwowe C2 czy takie Polo.

Abarth 500 drogie jak jasny przech*j.


Zaletą Polo GTI jest powiązanie z Ibizą, co za tym idzie z Cuprą. Samochód ma dobre zaplecze części zamiennych do sportu, w miarę nieskomplikowaną konstrukcję zawieszenia, bardzo wydajne hamulce, krótkie i fajne skrzynie no i oczywiście silnik 1,4 16V, który jest uważany za jeden z bardziej udanych.

Patrzcie tutaj

https://www.youtube.com/watch?v=B7YbgRZ_tLY

To auto jest mocno powiązane konstrukcyjnie z Polo.

HackerAGD

2018-10-08, 12:14
100Burned napisał/a:



Pug 205 GTI- klasyk, kupujesz jak chcesz do HRSMP, nie chcesz do HRSMP to 205 odpada.

Clio RS- słabe porównanie bo ereska wychodzi od 3 gen i jest w k***e dużo droższa od Polo GTI. Prędzej by można było porównać Clio 2 Sport, ale znacznie większa pojemność sprawia że to już inna klasa, więc auta ze sobą nie mogą bezpośrednio konkurować.

Saxofon i C2 VTS- no jest opcja, choć polemizowałbym co jest bardziej nerwowe C2 czy takie Polo.

Abarth 500 drogie jak jasny przech*j.


Zaletą Polo GTI jest powiązanie z Ibizą, co za tym idzie z Cuprą. Samochód ma dobre zaplecze części zamiennych do sportu, w miarę nieskomplikowaną konstrukcję zawieszenia, bardzo wydajne hamulce, krótkie i fajne skrzynie no i oczywiście silnik 1,4 16V, który jest uważany za jeden z bardziej udanych.

Patrzcie tutaj

https://www.youtube.com/watch?v=B7YbgRZ_tLY

To auto jest mocno powiązane konstrukcyjnie z Polo.




1.4 udany silnik :ok***a:
Gorszego gówna chyba w życiu nie było
Jeżeli masz na myśli te jednostkę MPI 8V czy 16V jeden ch*j, tłoki są zrobione z foli aluminiowej po kanapkach, przy przebiegu 150kkm występuje pistonslap i silnik chodzi jak TDI.
Jeżeli masz na myśli TSI czy tam TFSI, no to nawet nie chce mi się pisać co tam się w tym gównie j***ło....

A co do samochodów na KJS czy tam N-grupa, lepszych od tego gównianego tałatajstwa Polo III:

Honda Civic
Honda Integra
Honda CRX
Mazda MX-3
Subaru Justy - Osobiście polecam,zajebiście idzie bokiem na szutrze
Fiat Stilo
Fiat Punto Abarth
MG ZR
Nawet Alfa 147 się lepiej prowadzi

Wiewór

2018-10-08, 12:16
Dobra poddaje się. Przyznaję się to był zwykł troll... :D

100Burned

2018-10-08, 12:32
Hacker40 napisał/a:




1.4 udany silnik :ok***a:
Gorszego gówna chyba w życiu nie było
Jeżeli masz na myśli te jednostkę MPI 8V czy 16V jeden ch*j, tłoki są zrobione z foli aluminiowej po kanapkach, przy przebiegu 150kkm występuje pistonslap i silnik chodzi jak TDI.
Jeżeli masz na myśli TSI czy tam TFSI, no to nawet nie chce mi się pisać co tam się w tym gównie j***ło....

A co do samochodów na KJS czy tam N-grupa, lepszych od tego gównianego tałatajstwa Polo III:

Honda Civic
Honda Integra
Honda CRX
Mazda MX-3
Subaru Justy - Osobiście polecam,zajebiście idzie bokiem na szutrze
Fiat Stilo
Fiat Punto Abarth
MG ZR
Nawet Alfa 147 się lepiej prowadzi



Zależy od rocznika. Zwykłe 1,4 16V po 2003 roku jest dobre. Jeśli chodzi o stosunek pojemności do mocy to tutaj może ten silnik porównać raczej tylko z K serią a ona wypie**ala UPG jednak znacznie częściej. 8V to zupełnie inny silnik.

Co do reszty. Civic szybszy ale znacznie droższy z uwagi na kłopotliwe zawieszenie.

Integra droga jak przesk***ysyn. Auto takie o, jako takie, nie przygotowane do rajdów ponad 30 tys. Fajna ale moim zdaniem nie warta swojej ceny z dupy.

CRX jak Civic tyle że nerwowe strasznie.

Mazda MX3. Sobie chyba jaja robisz.

Doprowadzenie Justy do bycia konkurencyjnym autem z uwagi na straty na przeniesieniu napędu to koszt wielki po prostu.

Stilo i Punto- klasa wyżej jak Clio Sport

MG ZR- ultra drogie i trudne do znalezienia zawieszenie. Parę gratów pasuje z Hondy, resztę k***a szukaj po świecie bo w Polsce nie znajdziesz.

Alfa 147 to gównisko i nie ma co z tym stwierdzeniem walczyć.

Ludzie, chcecie jednoznacznie określić Polo mianem gówna to bierzecie auta z klasy K2 za napędem na przód i porównywalną ceną. Co to k***a za porównanie Integra- Polo jak za cenę Integry do remontu masz Polówkę już przygotowaną przynajmniej do SKJS.