18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Growl w wykonaniu dziewoi w zaciszu domowym

Pomurnik666 • 2013-02-22, 04:23
wczuwa się dajcie jej szansę .dobra lubię takie ^^ :orgazm: :mrgreen:


a dla tych którym mało jeszcze jedno :mrgreen:


Fajnie będzie śpiewać kołysanki dzieciom ... :diabel:

i jako bonus cover także w wykonaniu niewiasty,kapelki nie zdradze bo każdy wie :D a jak ktoś nie wie ten :gay: heh

je...........ę

2013-02-22, 16:00
rusofil,

mimo,że słuchasz wszystkiego to gloryfikujesz metal a jak co innego wpadnie to krytykiem walisz, więc nie pie**ol.


@Pomurnik666


"to jest sadol k***a" a kto powiedział,że sadol to portal dla metali?Bo jesteście specjalni, a przeczytacie "sadistic" i myślicie o k***a będę podwójnie super bo jestem metalem i sadystą albo metal i sadyzm chodzą w parze? Otóz nie, metale to p*zdy i z sadyzmem mają tyle wspólnego co tusk z dobroczynnością a wrzucenie jakiejś dz**ki co drze się jakby ktoś sam szatan j***ł ją w kakao nic raczej nie wnosi bo to k***a nie idol

Hanys91

2013-02-22, 16:05
Bacutil napisał/a:



Jeb się ryj obesrałku.


Zetnij wlosy tranwestyto :emo: j***ć dlugowlosych pedałów

di...........os

2013-02-22, 16:19
bosskimariusz napisał/a:


Zetnij wlosy tranwestyto :emo: j***ć dlugowlosych pedałów



Jakby długowłosy pedał obił twoją mordę, to przestałby być pedałem? A teraz przeproś i nie racz już nas swymi bluzgami - chyba, że szukasz swego kata.

je...........ę

2013-02-22, 16:23
dionizodoros, prof. Matolewicz,
odezwali się obrońcy brudu

di...........os

2013-02-22, 16:26
Pytanie za trzy punkty: czy gdyby wrzucili tu jotpeka dogrywającego do bitu złożonego z 3 dźwięków, czy wtedy bylibyście szczęśliwi? Albo gdyby wrzucili tu jakąś skomplikowaną solówkę Johna McLaughlina, albo jakiś wybitne wykonanie Szopenowskiego poloneza - choćby Horowitza, czy wtedy bylibyście happy? Zdaje się, że wszyscy chyba nie...

jestę żydę napisał/a:

dionizodoros, prof. Matolewicz,
odezwali się obrońcy brudu




Czemu k***a brudu?

Hanys91

2013-02-22, 16:29
prof. Matolewicz napisał/a:

@bosskimariusz
powiedziała panienka w rureczkach?


uwierz że już wole nosić rurki niż brudne długie włosy :)
A filmik żenada. Co to k***a za laska. Laska ma być kobieca a nie brudna :amused:

Ahti

2013-02-22, 16:32
jest moc, chociaz do angeli jeszcze jej brakuje.

@mariusz
bos pedal...nogi tez pewnie golisz.

adik300i

2013-02-22, 16:36
Wypie**oliłbym ją z domu jakby mi tak darła ryja do metalu...

Iperyt

2013-02-22, 16:51
o k***a jaki hejt plebsu, idę po popcorn a wy kontynuujcie : D

Coyte

2013-02-22, 16:53
To jest dopiero Growl kobiecy!

anymorez

2013-02-22, 16:55
k***a, wrzucenie jakiegokolwiek metalu na sadola jest chyba złym pomysłem bo banda wiernych wyznawców swej muzyki jedzie po metalach i nawzajem

urotsukidoji

2013-02-22, 16:56
To nie jest growl, to jest darcie ryja kochani. Growluje się pół metra od mikrofonu i wtedy słychać moc płuc i gardła. Wsadzając mikrofon do ryja robi się tylko pedalskie screamy...

MichaU

2013-02-22, 17:23
Jeszcze nie słyszałem dobrego screamu/growlu w wykonaniu jakiejkolwiek laski, oprócz Angeli Gossow. Co do ostatniego filmiku - żadna trudność zagrać takie coś. Jak zagra jakiś kawałek Guthriego Govana, Johna Petrucciego albo Andiego Timmonsa, to wtedy mi zaimponuje.

qtacz

2013-02-22, 17:34
pie**olone brudasy ch*j w dupe metalom