18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Growl w wykonaniu dziewoi w zaciszu domowym

Pomurnik666 • 2013-02-22, 04:23
wczuwa się dajcie jej szansę .dobra lubię takie ^^ :orgazm: :mrgreen:


a dla tych którym mało jeszcze jedno :mrgreen:


Fajnie będzie śpiewać kołysanki dzieciom ... :diabel:

i jako bonus cover także w wykonaniu niewiasty,kapelki nie zdradze bo każdy wie :D a jak ktoś nie wie ten :gay: heh

raf-ret

2013-02-22, 14:09
Piwo za laskę która wymiata na wiosełku ;) darcie mordy w ten sposób mię nie kręci ;P

di...........os

2013-02-22, 14:25
davemet napisał/a:


Ta też wam się nie podoba pedały?




Ta od majstra od tapet jest i lepszą dupeczką, i lepiej gra na gitarce :P . Growlistka też daje rade... Ale tej, to bym się bał.

SaintMasterGhostBehemoth

2013-02-22, 14:26
Gitara nie pokrywa się troszkę z nagraniem i intro krzywo też coś :]. Live to nie jest, szkoda. PIWO

di...........os

2013-02-22, 14:38
Jeadong napisał/a:



Każdy słucha to co jemu odpowiada, o gustach się nie dyskutuje, ktoś kto daje sobie narzucać jakiś styl jest p*zdą, ja słucham takiej muzyki i mi ona odpowiada, nie jestem ani metalem ani brudasem ty j***ny pedale.



Uspokój się kolego... Oni was podpuszczają :) .

SaintMasterGhostBehemoth napisał/a:

Gitara nie pokrywa się troszkę z nagraniem i intro krzywo też coś :]. Live to nie jest, szkoda. PIWO



Faktycznie, musiała jebnąć ostrego miksa: momentami napieprzanie na gryfie pokrywa się z muzyką, a czasem nawet pół sekundy opóźnienia klientka łapie... Mimo wszystko nie słychać, by gubiła rytm...

Donencjusz

2013-02-22, 14:49
Zajebista muzyka, drze ryja jakby jej do dupy włożyli szynę kolejową, ale jeszcze lepsi są "faceci" w długich uj***nych włosach i z "męskim" makijażem na mordzie. JEBAĆ BRUDASÓW.

byszek

2013-02-22, 14:51
daje stówę, że ma buły

mo...........et

2013-02-22, 15:00
Co za kłótliwy naród z nas. Nawet muzyka którejś ktoś totalnie nam obcy słucha, wywołuje u nas ból dupy.

Mom and Death

2013-02-22, 15:01
Cytat:

To tak jak u Ciebie w głowie co nie?



nie, grzesiu, nie.

rusofil

2013-02-22, 15:04
O k***a, dobra jest. Cóż, to przynajmniej jest muzyka. A w komentarzach widzę zwykły bunt plebsu, nic nowego.

Mom and Death

2013-02-22, 15:09
@up ty jestes wlasnie ograniczony plebs bo gloryfikujesz jeden rodzaj muzyki.

je...........ę

2013-02-22, 15:13
dupa fajna, ch*jowo drze ryja, ch*jowa muzyka - dla mnie ch*jnia ale w gimnazjum może się spodobać


Edit:

Oczywiście odnoszę się do pierwszych dwóch materiałów , laska na gitarze i metallica są spoko :D

daniel5995

2013-02-22, 15:19
Niech sobie tam pykają na tych gitarkach, nie przeszkadza mi to ale takie darcie japy jak na tych dwóch pierwszych filmikach po prostu mnie wk***ia. Trzeba mieć coś z głową żeby drzeć się do mikrofonu i jeszcze tym podniecać. To nie jest nawet muzyka to jest k***a darcie japy aby głośniej i nie wyraźniej. Odpalę kosiarkę, włączę instrumental i będę miał k***a to samo...

Admirał

2013-02-22, 15:29
Zastanawia mnie czego słuchają hejterzy metalu : D

Eska, RMF Maxx nie?

To jest muzyka ; d

Pomurnik666

2013-02-22, 15:38
ja jebie...to sadistic.pl czy kwejki srejki ? miałem wrzucić cover pięknie śpiewanej pioseneczki których wszędzie multum ? to jest sadol do ku**wy !! coraz więcej maruderów na tym portalu .Chcesz coś pięknego i wzruszającego włącz se mam talent bitwe na głosy czy inny shit ! This is Sadistic!!!!! nie zapominajcie gdzie się logujecie !!

Ps masz głoda zjedz płoda :metalhead:

rusofil

2013-02-22, 15:39
Mom and Death napisał/a:

@up ty jestes wlasnie ograniczony plebs bo gloryfikujesz jeden rodzaj muzyki.



Nie. Metal jest moim głównym gatunkiem, ale słucham jeszcze klasyki, electro (plus dark electro, ebm,), idm, glitch, folku, neofolku, darkwave, muzyki trailerowej i filmowej, aggrotechu, ambientu, tradycyjnej... Próbuję noise i powernoise, do tego neurofunk. Mam sentyment do trance i techno (tak sobie od gimnazjum) i do zacnych staroci. Muszę zatem być bardzo ograniczona.