18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grób powstańca.

NastyRascal • 2014-02-08, 11:27
A jak w waszych miastach/wsiach wyglądają groby żołnierzy Polskich?


bombanaszychmarzeń

2014-02-08, 19:52
Na drugim planie widać Urbana, Michnika i Szczukę. Rzucają naszego bohatera zgniłymi jajkami kiedy ten pokojowo i z godnością (po chrześcijańsku) składa hołd bohaterom. (Tylko ostatnie słowo nie jest ironiom.) Zaś jutro w imię rotmistrza Pileckiego powyrywamy drzewa i nabazgrzemy parę swastyk i jude raus na murach.

LoaLoa... co to za trolling. Wszyscy uznali że nie chcą kolejnej wojny. I tyle. Generalnie nawet my byśmy gorzej wyszli na wojnie aliantów z zsrr niż na okresie prl. Ale to już tylko przypuszczenie.

COP

2014-02-08, 20:20
Loaloa a bym ci k***a ryj rozpie**olił debilu j***ny.

satan696

2014-02-08, 20:41
@COP gimboprawica w natarciu! Idz byc (nie)smieszny gdzie indziej... najlepiej idz do cieciow od rewolucji. Po twojej elokwencji moge wnioskowac ze jestes kolejnym "patryjota" z bolcem lewicy w dupie.


Prosze wywalcie ten margines umyslowy :(

Rashad

2014-02-08, 20:42
@Loaloa
A jak inaczej rozmawiac z taka amebą umyslowa jak Ty?
Powiedz mi imbecylu co takiego zawdzieczalismy ruskim, ze zachod nas oddal pod ich strefe wplywow? Moze IV rozbior Polski z Hitlerem? ZSRR bylo sojusznikiem z przymusu, a nie wpadlismy sobie w ramiona! Niestety typowe, otrzymalismy kolejne gwarancje od zachodu i tak nas wydupczyli bez wazeliny. Kraj nie byl zrujnowany przez szkopow..nie nie, dopiero "wyzwolicielska" armia czerwona tego dokonala. Chociazby pozwalajac wykrwawic sie Warszawie w trakcie powstania, pozniej pozwolic niemcom na zrownanie jej z ziemia. Gdańsk natomiast zostal bezmyslnie zniszczony przez zmasowany ostrzal artyleryjski, na miasto ktore i tak juz bylo praktycnie poddane przez szkopow. I takich przykladow bylo multum. Nie wiem jakim trzeba byc ciezkim debilem zeby tego nie ogarniac.
Chyba gimnazjalista jest nawet w stanie zrozumiec, ze trafilismy z jednej niewoli do drugiej, gowno a nie wyzwolenie.

Juz pomijam fakt, ze dzieki temu "wyzwoleniu" stracilismy 30 % swojego terytorium sprzed wojny i w zasadzie etnicznie ziemie polskie.

skasowane

2014-02-08, 21:08
j***ć tych waszych bohaterów z koziej dupy

einsatzkommando

2014-02-08, 22:29
nynek345 napisał/a:


Nie ośmieszaj się lepiej kolejnymi wypowiedziami ;)


nie robi ;]

Kirk666

2014-02-08, 23:12
a w Sahryniu banderowcom pomniki stawiają, cmentarz odpie**olony jak nie wiem, za to polska część zapuszczona tak bardzo, że nawet nie wiem gdzie pradziadek leży...

paolo232

2014-02-08, 23:46
einsatzkommando napisał/a:

Szacun za pamięć!


ja pie**ol*e nawet tutaj jeba*i dywersanci dotarli :homer:

Szlachcic_Cygański

2014-02-09, 04:32
Tak się prześcigacie w tym patriotyzmie, że zaraz się okaże, że Piłsudski na przemian z Dmowskim r*chali wasze babki.

maddog77

2014-02-09, 13:45
A o 33 771 Żydach w Babim Jarze rozwalonych między 29.09.1941-02.10.1941 to jakoś przemilczałeś.Temat wart zgłębienia a historia traktowania ludności na ziemiach okupowanych przez Niemców sięga XVII w.Dodam że w podobny sposób traktowali Francuzów,mój pradziadek dziadek(Ślązak) zwalczał wolnych strzelców podczas wojny Francjii z Prusami-brał też udział w karnej ekspedycji przeciwko powstaniu chińskich bokserów i metody stosowane przez Einsatzgruppen w niczym nie różniły się od tych stosowanych w przeszłości.Zresztą położyły one podwaliny pod sposób jaki współcześnie traktuje się cywili patrz konflikty w Algierii,Vietnamie,Korei,Afganistanie,Czeczeni czy w dwóch ostatnich naparzankach z ciapatymi w Iraku i Afganie.