18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grób powstańca.

NastyRascal • 2014-02-08, 11:27
A jak w waszych miastach/wsiach wyglądają groby żołnierzy Polskich?


Loaloa

2014-02-08, 17:53
Koleś na cmentarzu spotkał majora w stanie spoczynku. Czaicie tę ironię?

A jak, k***a mają wyglądać groby? Być radosne i pełne zycia?

Powinniście codziennie składać kwiaty pod pomnikami żołnierzy radzieckich i być im wdzięczni za wypędzenie z waszej ponoć ojczyzny hitlerowskiej zarazy. Polaczki sromotnie dostały w p*zdę po całym miesiącu bohaterskiej walki. Dopiero Armia Czerwona zrobiła porządek. Nie wiem czy jesteście ślepi, czy aż tak głupi, że tego nie dostrzegacie. Gdyby nie wojsko radzieckie w najlepszym wypadku bylibyście parobkami u niemieckiego pana (niektórzy z was i tak są na własne zyczenie, ale to temat na kiedy indziej).

Aneta18

2014-02-08, 17:58
Siedziec i pie**olic kazdy moze. Takze dlaczego autor postu nie pojdzie, razem z komentatorami posprzatac? Czy jeszcze nie dorosliscie i nie wiecie co to praca i walicie konia pod xhamstera popijajac piwko za rente starej?

orwell14

2014-02-08, 17:59
Loaloa napisał/a:

Koleś na cmentarzu spotkał majora w stanie spoczynku. Czaicie tę ironię?

A jak, k***a mają wyglądać groby? Być radosne i pełne zycia?

Powinniście codziennie składać kwiaty pod pomnikami żołnierzy radzieckich i być im wdzięczni za wypędzenie z waszej ponoć ojczyzny hitlerowskiej zarazy. Polaczki sromotnie dostały w p*zdę po całym miesiącu bohaterskiej walki. Dopiero Armia Czerwona zrobiła porządek. Nie wiem czy jesteście ślepi, czy aż tak głupi, że tego nie dostrzegacie. Gdyby nie wojsko radzieckie w najlepszym wypadku bylibyście parobkami u niemieckiego pana (niektórzy z was i tak są na własne zyczenie, ale to temat na kiedy indziej).



Ryzykuję kolejnego bana ale mam to gdzieś.
ch*j ci w dupę czerwona k***o

method321

2014-02-08, 18:05
Gdybyś na historii nie spał to może byś wiedział że byliśmy w stanie się bronić przed Niemcami, ale twoi zajebiści żołnierze radzieccy postanowili nas wydymać i 17 września nas zaatakowali. Najwidoczniej też nie zauważyłeś- dzięki temu że "Armia Czerwona zrobiła porządek" przez następne ponad 40 lat byliśmy zależni od ZSRR. Jak widać propaganda radziecka z czasów komunizmu przedstawiająca czerwoną armię jako wyzwolicieli i bohaterów wciąż żywa w małych, lewackich główkach.

satan696

2014-02-08, 18:06
@Kaczor58 przynosic wstyd to ty mozesz przynosic swojemu ojcowi, swojemu dziadkowi i pradzidziatkowi za bycie takim dysmozgiem. O moj boze, miasto ma hajs.. odkrylesz ameryke, powiem ci ze to ty finansujesz ta pedalska tecze kmiocie. Bo miasto nie zrobilo co chce wiec bd plakac... Jak uwazasz ze to sluszny cel to z podobnymi ludzmi upamietnijcie ich a nie bd zachowywac sie jak male dzieci i latac z obsrana dupa do mamusi bo nie umiecie nic zrobic samemu. Idz plakac na tuska a potem wyzywac lewakow oraz mowic ze panstwo nie daje hajsu.

PustySocho

2014-02-08, 18:07
Wieje ch*jem na kilometr.
To ma być miejsce gdzie się przychodzi wspominać i k***a myśleć a nie zdjęcia napie**alać.
To byli/był żołnierz nie cygański król.
Więc symboliczny krzyż brzozowy jest jak najbardziej na miejscu, i przynajmniej dla mnie to jest bardziej odpowiednie upamiętnienie żołnierza niż wielki k***a pomnik.

quang-dat

2014-02-08, 18:19
Loaloa napisał/a:

Koleś na cmentarzu spotkał majora w stanie spoczynku. Czaicie tę ironię?

A jak, k***a mają wyglądać groby? Być radosne i pełne zycia?

Powinniście codziennie składać kwiaty pod pomnikami żołnierzy radzieckich i być im wdzięczni za wypędzenie z waszej ponoć ojczyzny hitlerowskiej zarazy. Polaczki sromotnie dostały w p*zdę po całym miesiącu bohaterskiej walki. Dopiero Armia Czerwona zrobiła porządek. Nie wiem czy jesteście ślepi, czy aż tak głupi, że tego nie dostrzegacie. Gdyby nie wojsko radzieckie w najlepszym wypadku bylibyście parobkami u niemieckiego pana (niektórzy z was i tak są na własne zyczenie, ale to temat na kiedy indziej).



Rzadko kiedy czyta się wypociny takiego tępego śmiecia jak ty :roll: Armia czerwona wj***ła nam się po 2 tygodniach walk z Niemcami wbijając nam nóż w plecy, a potem.. o Katyniu lewacki śmieciu słyszałeś? Ta twoja armia wyzwolicieli gwałciła, kradła i mordowała co się tylko dało, a potem na pół wieku narzuciła nam komunizm.

Kto jest twoim ojcem, Urban? Michnik? I ty śmiesz mówić, że jesteśmy
Cytat:

ślepi, czy aż tak głupi, że tego nie dostrzegacie


No żesz k***a ja pie**olę :lodowka:

einsatzkommando

2014-02-08, 18:24
@quang-dat wypłakałeś się mamusi w rękaw?

nsn

2014-02-08, 18:26
Prawdziwy bohater za swe czyny nie domaga się monumentalnych pomników.

dOpieca

2014-02-08, 18:53
co on k***a sensacje 21 wieku teraz zgrywa , niech wraca do śpiewania o łatwych laskach i gangsterce.

Conel

2014-02-08, 19:05
Kaczynski za nic dostal miejsce na wawelu, a o prawdziwych bohaterach sie zapomina. Typowe

Blizzard93

2014-02-08, 19:38
Wk***iający sposób mówienia i przypie**alanie się o nic. Podobnie wyglądają groby nieznanych żołnierzy u mnie w mieście i nikt się nie sra, bo takie groby z brzozowym krzyżem odpowiadają wszystkim. Naprawdę, wiele grobów żołnierzy wygląda właśnie w ten sposób, ponieważ taki wygląd jest odpowiedni. Poza tym żeby pamiętać o kimś/o czymś trzeba mu stawiać złote pomniki ?
A Powstanie Warszawskie w stolicy jest naprawdę dobrze upamiętnione. Co chwila jakiś pomnik, tablica pamiątkowa, naprawdę jest tego od h*ja. To pajac znalazł mniej skromny, ale równie ważny "pomnik" i toczy pianę jak by mu dupę piłą mechaniczną rozpruwali...

Już nie wspominając o słuszności samego powstania, bo tu już naprawdę można dyskutować.

Podsumowując - szukanie sensacji tam gdzie jej nie ma ;)
Cieszy mnie to że nawet na takim "prawackim" portalu jak sadol, są ludzie z olejem w głowie.

nynek345

2014-02-08, 19:39
einsatzkommando napisał/a:

@quang-dat wypłakałeś się mamusi w rękaw?


Nie ośmieszaj się lepiej kolejnymi wypowiedziami ;)

bombanaszychmarzeń

2014-02-08, 19:39
method w którym momencie byliśmy w stanie obronić się przed niemcami? Może ci się wojny pomyliły. Polecam lekturę... np raportu przygotowanego przez gen. Kutrzebę. Wkleiłbym... ale uważam że pozbawianie ludzi przyjemności szperania w necie i w książkach jest niegodne. A najlepiej dojść do mądrości poprzez własne starania.


Loaloa

2014-02-08, 19:46
Cytat:

ch*j ci w dupę czerwona k***o



Typowa wypowiedź żałosnego polaczka. Z takimi argumentami wygrasz każdą dyskusję ;-)

Cytat:

Rzadko kiedy czyta się wypociny takiego tępego śmiecia jak ty



Powitanie godne prawdziwego polaczka. Ale nic to, dalej jest jeszcze jakis tekst, czytamy...

Cytat:

Armia czerwona wj***ła nam się po 2 tygodniach walk z Niemcami wbijając nam nóż w plecy, a potem.. o Katyniu lewacki śmieciu słyszałeś?



Może to był odwet za przegraną z 1920. roku, może też chcieli kawałek Europy dla siebie. O Katyniu słyszałem, likwidowali oficerów armii nieprzyjaznego im kraju. Nie oni pierwsi i nie ostatni.

Cytat:

Ta twoja armia wyzwolicieli gwałciła, kradła i mordowała co się tylko dało, a potem na pół wieku narzuciła nam komunizm.



Mocno cię musiała ta armia zgwałcić, że aż do teraz cię dupa boli. Podział Europy na strefy wpływów to były decyzje podjęte na konferencjach w Teheranie i Jałcie przez WSZYSTKIE zwycięskie mocarstwa. Słusznie uznały one, że Polska wiele zawdzięcza Rosjanom i to właśnie pod ich kuratelą powinna podnosić się z wojennej pożogi. To narzucenie komunizmu to m.in. odbudowanie praktycznie od zera całego przemysłu i infrastruktury w kraju niemal doszczętnie zrujnowanym. A że taka panowała wtedy ideologia, czy to źle? Czy lepsza byłaby inna? Może tak, może nie.

Cytat:

Kto jest twoim ojcem, Urban? Michnik?



Urban i Michnik też cię gwałcili, czy tak sobie na nich plujesz niejako przy okazji "dyskusji" na temat nawiązujący do komunizmu?