18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Green Peace Kazachstan

nowynick • 2019-02-13, 14:59
W Kazachstanie wypierniczyła się cysterna pełna spirytusu. Dzielni ekolodzy walczą pełnymi wiadrami aby nie doszło do skażenia gleby i na ile znam rosyjski nas zapraszają :pijaki:



waloos

2019-02-13, 20:27
Kominek1993 napisał/a:

lny... Nie dość, że spiryt wymieszany z całym tym brudem (tak, wiem jakie właściwości ma spirytus, ale mimo wszystko!), to jeszcze przelewają to do aluminiowych kanek...



Zdajesz sobie sprawę, że na takich Ruskich zadupiach większość ludzi ma w domu amatorski sprzęt do destylacji? Zbierają jak leci, bo i tak sobie to w domu przepuszczą. Cały syf zostanie w garnku, a oni zbiorą to co dobre. Później zrobią z tego nalewki albo wychleją z literatek.

GerardBacher

2019-02-13, 20:33
Nalewka spirytusowa na naturalnej trawie i ziemi,mniam.

Ziomee22

2019-02-13, 21:26
zmrożony bajka... :D

Imnotnew

2019-02-13, 23:35
Wystarczałby jeden Vania z papierosem a wszyscy by się smażyli jak w piekle!!

Mendaszek

2019-02-14, 00:23
konstantyn_pierdzipompka napisał/a:

Pamiętam sytuację u mnie na "wsi". Doszło do dwóch takich wypadków gdzie przerwocily się TIR-y. Raz z jabłkami, a drugi raz z coca cola. To były lata 90 więc ludzie szarżowali miejsca wypadków bez umiaru i w totalnym amoku.

...To były czasy.



Kiedys to bylo

;-)

S.T.U_Cummins

2019-02-14, 12:22
Ten dzień to będzie święto narodowe.

ziajos

2019-02-14, 13:10
Kominek1993 napisał/a:

k***a... To już jest upadek totalny... Nie dość, że spiryt wymieszany z całym tym brudem (tak, wiem jakie właściwości ma spirytus, ale mimo wszystko!), to jeszcze przelewają to do aluminiowych kanek... Ja pie**olę... Pijmy, bo się ściemnia...



Chyba nie masz pojęcia po jakim alkoholu się ściemnia...
A nawet jeżeli sie nie spało na zajęciach z chemii w szkole, to się wie, że metylowy też można wypić.