18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grabaże :D

areczq123 • 2013-06-26, 13:56
Pogrzeb biednej sarenki :D


Materiał własny więc nie było !
Pierwszy raz tak więc witam :P

Morowin

2013-06-26, 21:41
Zrobiłem konto tylko dla tego filmu , wiem że to Sadol ale osobiście to bym was wpie**olił jak stoicie to tej taczki przytargał do tej dziury a potem was k***a zakopał nucąc tą piosenkę idioci podupieni -,-

Robajson

2013-06-26, 22:34
rysiek0 napisał/a:

no gratuluję administracji zajebistego pomysłu że wstawienie obraza "maść na ból dupy" jest karane :shock:


naprawdę stąd sp***alam...



Nosz k***a ale ile można :facepalm3:

MadDave

2013-06-26, 23:13
sądząc po reakcji naszego ,,grabarza,, od sarny musiało - że się tak kolokwialnie wyrażę - zdrowo popie**alać smrodem, inaczej by sobie pyska nie zatykał.

Amen, i świeć Panie nad jej duszą.

rysiek0

2013-06-26, 23:24
Morowin napisał/a:

Zrobiłem konto tylko dla tego filmu , wiem że to Sadol ale osobiście to bym was wpie**olił jak stoicie to tej taczki przytargał do tej dziury a potem was k***a zakopał nucąc tą piosenkę idioci podupieni -,-



wersja specjalnie dla Ciebie żebym nie dostał warna :D



allah84

2013-06-26, 23:49
Tak tylko powiem, jako osoba mająca bliski kontakt z myśliwymi, że mięsa sarny nie trzeba badać przed spożyciem, więc jeśli była potrącona samochodem, to mogliście ją po cichu sprzedać komuś, kto umiałby się nią odpowiednio zająć i przerobić na smakołyki. A tak zakopaliście dobre mięso. Chyba, że historia tej sarny jest inna, bardziej mroczna... :-P


debilu nie widzisz ze zakrywaja nosy=rozklad zaawansowany mieszczuchu.... co wy wte wawie zrecie ?

areczq123

2013-06-27, 01:59
@up :D

Zakrywaliśmy, zakrywaliśmy.. ale koszulka to za mało... rzygaliśmy minutami... od niej nie śmierdziało.. wręcz j***ło !

Przynajmniej wiem jak śmierdzą trupy :P

Za dużo dzieci tam się przewija, musiały by to wąchać xD

ramirezi

2013-06-27, 07:42
Tak tylko powiem, jako osoba mająca bliski kontakt z myśliwymi, że mięsa sarny nie trzeba badać przed spożyciem, więc jeśli była potrącona samochodem, to mogliście ją po cichu sprzedać komuś, kto umiałby się nią odpowiednio zająć i przerobić na smakołyki. A tak zakopaliście dobre mięso. Chyba, że historia tej sarny jest inna, bardziej mroczna...





No nie moge...bo jeszcze ktoś wpadnie na pomysł, żeby wszamać samodzielnie upolowaną sarenke. Wszystkie dziekie zwierzęta mają szanse na bycie zarażonymi jakimś pasożytem.

Krak

2013-06-27, 10:26
Libertarian napisał/a:

jako osoba mająca bliski kontakt z myśliwymi, że mięsa sarny nie trzeba badać przed spożyciem,



Spróbuj z weterynarzami i wybierz kobietę, bo wśród myśliwych mało samic.

MrAdamovSky

2013-06-27, 12:32
ja tam chłopaczków popieram - czadziło więc zrobili w pewien sposób tłumik z ziemnego filtru. Że im sie chciało kopać to sie dziwie.

A żeby było bardziej sadystycznie to pośpiewali.

slawek361

2013-06-27, 14:42
00:45 - Rozj***ł mnie ten śmiech :krejzi:

areczq123

2013-06-27, 16:07
Taki już mam od dziecka :D hahahahhahhaha :P