18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gra w kręgle kotem

prohowks • 2020-04-13, 20:30
dzień jak codzień w rosji


marinis

2020-04-14, 11:08
UkrytaPodNickiem napisał/a:

idz sobie poj***ny cymbale tłumacz to takim kretynom jak ty sam


Tylko się nie zesraj z żalu nad kocurem :D
Beka z ciebie :)

poligon6 napisał/a:

To się zgadza, przebijesz takiego widłami i jeszcze bedzie popie**alał z duża szansą na przezycie.


Tego by nie przeżył, bo po pierwsze utrata krwi, a po drugie możliwość zakażenia.
UkrytaPodNickiem napisał/a:


Co do dziewczynki bawiącej się kotem w domu. Lepiej niech wyjdzie na dwór, poleje kapka denaturatu i podpali. Kotu nie stanie sie wiksza krzywda a mozna zaobserwowac ciekawe rzeczy.


Jestem przeciwko mocnemu sadyzmowi.
Owszem można kota czy psa kopnąć w łeb, aż odleci, ale bez przesady.
rayner1790 napisał/a:


jesteś nic nie znaczącym smieciem dla systemu


Czyli tak samo jak ty koleś :D
rayner1790 napisał/a:


a tWOJE ego


Mówię jedynie jak jest. Ludzie rządzą tym światem, a zwierzęta prawie nic nie znaczą w porównaniu z człowiekiem.

rayner1790

2020-04-14, 12:34
marinis napisał/a:

Tylko się nie zesraj z żalu nad kocurem
Beka z ciebie
Tego by nie przeżył, bo po pierwsze utrata krwi, a po drugie możliwość zakażenia.
Jestem przeciwko mocnemu sadyzmowi.
Owszem można kota czy psa kopnąć w łeb, aż odleci, ale bez przesady.
Czyli tak samo jak ty koleś
Mówię jedynie jak jest. Ludzie rządzą tym światem, a zwierzęta prawie nic nie znaczą w porównaniu z człowiekiem.



zajebiscie, tylko czy ja mówie ze znacze wiecej ? to tY sie na wyraz czujesz robalu, akurat tak sie zgralo ze nie jesteś motylem albo inną gąsiennicą i cwaniaczysz jakby czlowiek byl jakims k***a kozak tworem XD

jak przebijesz czlowieka widlami tez umiera kozaku

marinis

2020-04-14, 15:02
rayner1790 napisał/a:

jakby czlowiek byl jakims k***a kozak tworem


Człowiek jest tworem ewolucji. Zdecydowanie najwyższą w rozwoju istotą na ziemi.

Nexiv

2020-04-14, 16:37
Żaden z p*zdowatych tatuśków powyżej nie usłyszał jak dziecko prosi by kotem nie rzucał? Tak się przejmujesz dziećmi, że nawet nie rusza cię krzywdzenie dzieciaka. Gratuluję hipokryzji.

Nejm

2020-04-14, 17:40
Dużyku*as napisał/a:

Czemu tak nie nawidzisz kotów?



Poziom polszczyzny identyczny jak tego idioty z filmiku. :kawa:

orpradek

2020-04-14, 17:49
Dużyku*as napisał/a:

Czemu tak nie nawidzisz kotów?



Kitku uwielbiam. ale tego dzbana co rzucił kitku to bym zapie**olił jak psa.

pootisman

2020-04-14, 17:55
k***a, można kotów nie lubić ale znęcać się nad słabszymi "bo mogę" zawsze zasługuje na jakiegoś plaskacza w ten głupi ryj, to może zmądrzeje.

Tom9310

2020-04-14, 18:32
Ja powiem tak, dla mnie zawsze człowiek czy dziecko będzie na pierwszym miejscu a zwierze albo ma służyć człowiekowi albo nie robić mu krzywdy. A co do filmiku, Ojciec to zjeb i ameba umysłową, szkoda tylko dziecka bo ten sp***olony rodzic uczy Go czegoś takiego. Każdy ma prawo do życia i nie należy się nad nikim znęcać. Niestety daje się ostatnio zauważyć debili dla których piesio albo kotek jest ważniejszy od dziecka, albo zjebów którzy znęcają się katując zwierzęta niczego winne :roll:

23456789

2020-04-17, 13:56
orpradek napisał/a:

pie**olony h*j !



ch*j piszemy przez C.