18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gra w kręgle kotem

prohowks • 2020-04-13, 20:30
dzień jak codzień w rosji


ManiacGregor

2020-04-13, 21:48
jajkob napisał/a:

haha ja pie**ole dobry świr, tylko kociarze niech się nie zesrają. TO jest identyczna sytuacja gdy ktoś robi krzywdę małym dzieciom a ja wyrażam swoją dezaprobatę, a jakieś szczury piszą jaką to tatuśkowie są p*zdami. Więc teraz kociarze pie**olcie się.



Co to w ogóle znaczy? Ja nie rozumiem co ty tu wyskrobałeś. Ten śmiech w tle... Uczenie dzieci przemocy i braku szacunku do samych siebie. Rzuciłbym każdym frajerem znęcającym się nad kotami. Weź swoim bachorem niemytym rzuć o butelki to zobaczysz reakce kota. Ja chętnie obejrzę jak rzucasz swoim gowniakiem z okna w ludzi, albo coś w ten deseń. Chętnie się pośmieje.

Adae

2020-04-13, 21:57
Jakbym tylko z tym manym porozmawiał.... o tym, że koty są gówniane i do niczego niepotrzebne i dla pedałów, a on by mi pokazał taki filmik od siebie z chaty, to może wkońcu bym zmienił zdanie.

Mar90

2020-04-13, 22:04
Przez okno teraz! :D

mam_racje

2020-04-13, 22:16
Śpieszę wytłumaczyć: ot, kolejny "Homo-sovieticus": youtu.be/bzesnoIf7Sg?t=2568

Angevil

2020-04-13, 22:20
Post godny portalu, oby więcej maltretowania sierściuchów. Lubię zwierzęta żeby nie było że sam katuje ale popatrzeć na to i owo też chętnie.

Mr...........ai

2020-04-14, 00:40
fajnie tam stary rechocze, matka sportwomen, a dzieciaczek zapłakany :) ehhh niby po rosyjsku gadają, ale klimacik jak w polsce :D
Rosjanin, Polak - dwa bratanki

jajkob

2020-04-14, 01:45
ManiacGregor napisał/a:

Co to w ogóle znaczy? Ja nie rozumiem co ty tu wyskrobałeś. Ten śmiech w tle... Uczenie dzieci przemocy i braku szacunku do samych siebie. Rzuciłbym każdym frajerem znęcającym się nad kotami. Weź swoim bachorem niemytym rzuć o butelki to zobaczysz reakce kota. Ja chętnie obejrzę jak rzucasz swoim gowniakiem z okna w ludzi, albo coś w ten deseń. Chętnie się pośmieje.



A ja chętnie się pośmieje z twojego kotka jak go rzucasz o butelki. Wogóle to jesteś amebą umysłowo jak poruwnujesz kota do dziecka. A widać to Ty jesteś tym stulejarzem który woli r*chac koty od panienek skoro tak twierdzisz.

Hafnarfjodur

2020-04-14, 03:01
Szkoda ,że nie ma wirusa , który zabija wszystkich poniżej 120 IQ ....

marinis

2020-04-14, 05:47
Wytrzymałe są te kocury :D
Gdyby tak człowiekiem rzucić to miałby poważne obrażenia. Jednak ludzie to słabizny.
Daniels85 napisał/a:

j***na patola oby zdechli


Nie życz drugiemu, co tobie niemiłe.

jajkob napisał/a:

TO jest identyczna sytuacja gdy ktoś robi krzywdę małym dzieciom


Zwierzę nic nie znaczy w porównaniu z człowiekiem.
Zabicie czy krzywdzenie dziecka to zbrodnia, a rzucanie kotem to nic wielkiego.

UkrytaPodNickiem napisał/a:

mała już jest spaczona i należy ją odstrzelić razem z resztą rodziny w sumie


Zwierzę to tylko zwierzę. Nie można życzyć śmierci władcom tej ziemi (czyli ludziom), tylko za to, że trochę znęcają się nad zwierzętami.

poligon6

2020-04-14, 08:43
marinis napisał/a:

Wytrzymałe są te kocury
Gdyby tak człowiekiem rzucić to miałby poważne obrażenia. Jednak ludzie to słabizny.



To się zgadza, przebijesz takiego widłami i jeszcze bedzie popie**alał z duża szansą na przezycie.

Czaszki twarde ze kamieniem cięzko rozłupać, stąd na bruk woła się czasami "kocie łby".

Co do dziewczynki bawiącej się kotem w domu. Lepiej niech wyjdzie na dwór, poleje kapka denaturatu i podpali. Kotu nie stanie sie wiksza krzywda a mozna zaobserwowac ciekawe rzeczy.

UkrytaPodNickiem

2020-04-14, 09:01
marinis napisał/a:

Zwierzę to tylko zwierzę. Nie można życzyć śmierci władcom tej ziemi (czyli ludziom), tylko za to, że trochę znęcają się nad zwierzętami.



idz sobie poj***ny cymbale tłumacz to takim kretynom jak ty sam

poligon6

2020-04-14, 09:01
Nie lepiej wysc na dwór podlac kapka denaturatu i podpalic?

Dzisiejsza młodzierz nie potrafi sie bawic.

rayner1790

2020-04-14, 09:08
orpradek napisał/a:

pie**olony h*j !




Dużyku*as napisał/a:

Czemu tak nie nawidzisz kotów?





mówił o twoim starym przyjebie, i miał racje

marinis napisał/a:

Wytrzymałe są te kocury
Gdyby tak człowiekiem rzucić to miałby poważne obrażenia. Jednak ludzie to słabizny.
Nie życz drugiemu, co tobie niemiłe.
Zwierzę nic nie znaczy w porównaniu z człowiekiem.
Zabicie czy krzywdzenie dziecka to zbrodnia, a rzucanie kotem to nic wielkiego.
Zwierzę to tylko zwierzę. Nie można życzyć śmierci władcom tej ziemi (czyli ludziom), tylko za to, że trochę znęcają się nad zwierzętami.



a ciebie stary chyba w garku trzymal w piwnicy
jesteś nic nie znaczącym smieciem dla systemu a tWOJE ego jest rozj***ne jak dupsko DaSilvovej rozklepanej raszpli ;)

poligon6 napisał/a:

Nie lepiej wysc na dwór podlac kapka denaturatu i podpalic?
Dzisiejsza młodzierz nie potrafi sie bawic.



i do tego poligon znowu udowadnia ze jest analfabetą bez szkoły i każdy kto go słucha bedzie popie**alac w klapkach w zime
smutne miał chłop zycie, nauczył sie internetu i pokazuje nie sadystyczny tylko poprostu wiesniacko okrutny "wydzwięk", ciągle to samo i myśli ze klepie se reputacje
a MŁODZIEŻ ch*ju zostaw w spokoju

rzeznianumer5

2020-04-14, 10:35
Ale mnie wk***ił. Jakby psem rzucił to ch*j z tym.