18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hrabia Drapula

2018-06-06, 14:36
hej synu, chcesz zagrać w super nową grę, chodzi w niej o przetrwanie za minimalną krajową, 1lvl tydzień, 2lvl realnie i miesiąc
zaj***łeś z soku z buraka

nowynick

2018-06-06, 14:38
@MaszAyahuaskę


God mode on :ok:

petru23

2018-06-06, 14:44
hehe, dla ciemnej masy słowo wyjaśnienia. To chyba dotyczy Michaela Rontodo

nowynick

2018-06-06, 14:49
:roll:

to dotyczy wszystkich leniuchów, którzy mając 25+ lat dalej żyje na garnuszku

Mom and Death

2018-06-06, 18:44
@up ja to nie kumam o co ludzie mają taki wielki ból sraki że ktoś żyje na garnuszku starych jak im i rodzicom to pasuje i nic nikomu złego nie robią? ch*j to w ogóle kogo powinno interesować? Prują te p*zdy jakby to oni tej osobie dawali hajs... Albo po prostu mają ukryty ból sraki że muszą zapie**alać na pana po 8 h dziennie jak j***ny murzyn, udając przy tym że sprawia im to przyjemność a ktoś sobie robi co chce przez cały dzień? Oczywiście nie licząc licząc tych którzy mają własne biznesy bądź są artystami, pisarzami, naukowcami itp - ale takich jest mniejszość.

Gymnorhinus

2018-06-06, 19:02
@Up

Powiedz mi więcej, widzę że masz duże doświadczenie, a przed czymś syna muszę przestrzegać :lol:

Piotru70

2018-06-06, 19:36
ch*jowa ta gra, nie polecam.

Mom and Death

2018-06-06, 19:48
Rebeliant_ZPF napisał/a:




Niech się k***a dobrze uczy, a będzie mógł wybrać czy nie chce być robolem, czy nie chce żyć na twoim garnuszku, czy będzie go stać na żonę ;)

Byleby był ambitny, bo skończy jak ja - będzie pie**olił kocopoły na Sadolu, zbiorowisku wszystkich polskich śmieci społecznych o wypaczonym poczuciu humoru :)



Jak się urodzi tępy to i tak ch*j wielki z tego wyjdzie.

pylaochos

2018-06-06, 20:06
Czy to sok z kuraka?

~Velture

2018-06-06, 20:08
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@up: Tępe pierdoły zazdroszczą tym, co u rodziców żyją, a ci co żyją u rodziców zazdroszczą ambitnym i samodzielnym ich ambicji i samodzielności. Mimo wszystko kolejność zachowana - na dnie ewolucji są tępe pierdoły co zazdroszczą tym co żyją z rodzicami, a sami ch*ja sobą przedstawiają i ch*j w społeczeństwie znaczą, bo są tępymi robolami, których tak naprawdę lepiej zwolnić, niż awansować ;)


Syn sąsiada ma prawie 40 na karku i mieszka z rodzicami. Matka zarabia ok 7 na rekę, ojciec ma 9 na reke emerytury a syn miesięcznie ponad 6 na rekę i ma swoje mieszkanie które wynajmuje.
Im pasuje, jemu pasuje.

r061071

2018-06-06, 20:37
up.pewnie pie**oli ojca i posuwa matke jemu pasuje i im rowniez

chudy005

2018-06-06, 22:49
Z cyklu mój stary... chociaż sam nic nie osiągnął, poza dnem butelki...

~DMT

2018-06-06, 22:51
Rebeliant_ZPF napisał/a:




klepią biedę za 3000 na czworo



Tyle, to ja wyciągałem sam, jak jeszcze do liceum chodziłem... :wyj***ne:

Racją jest, że nie należy generalizować, że skoro ktoś mieszka z rodzicami, to nieudacznik, itp, itd... Sam mam kumpla, który ma dwie kamienice u Nas w mieście, dobrze prosperującą firmę produkcyjną (ok 90 pracowników zatrudnia na biało) i mieszka sobie z rodzicami. U niego jest typowy model włoski z przed paru ładnych lat...