18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mom and Death

2018-06-06, 22:59
@up nawet nie chodzi ile kto zarabia, ale w ogóle wpajanie ludziom takich właśnie pojęć jak nieudacznictwo i tym podobne, jak dla mnie to jest jakieś typowe sk***ysyństwo nie godne dorosłych ludzi. normalnie jak jakieś dzieci w piaskownicy. tak jakby zaradność czy wielkość portfela świadczyła o wartości człowieka. nie ważne czy jest ch*jem, cwaniakiem i parówą i po prostu złą osobą, ważne że umie zarobić - i już wszyscy na kolanach gotowi opie**alać gałę. a jak ktoś jest powiedzmy dobry, szczery, ma dobre serce i zamiary ale mu się nie powodzi w planie finansowym, to od razu opluć, zgnoić itp. totalne popie**olenie pojęć.

edek.bajzel

2018-06-07, 07:04
Mom and Death napisał/a:

@up nawet nie chodzi ile kto zarabia, ale w ogóle wpajanie ludziom takich właśnie pojęć jak nieudacznictwo i tym podobne, jak dla mnie to jest jakieś typowe sk***ysyństwo nie godne dorosłych ludzi. normalnie jak jakieś dzieci w piaskownicy. tak jakby zaradność czy wielkość portfela świadczyła o wartości człowieka. nie ważne czy jest ch*jem, cwaniakiem i parówą i po prostu złą osobą, ważne że umie zarobić - i już wszyscy na kolanach gotowi opie**alać gałę. a jak ktoś jest powiedzmy dobry, szczery, ma dobre serce i zamiary ale mu się nie powodzi w planie finansowym, to od razu opluć, zgnoić itp. totalne popie**olenie pojęć.


napisałeś najsensowniejszy komentarz, piwko x6

nowynick

2018-06-07, 08:33
:roll:

eh widzę wywołałem ból dupska to może sprostuję: życie na garnuszku to posiadanie tych 3 dych na karku, brak pracy, sępienie od matki na piwo i fajki. Każdy zna przynajmniej jednego takiego. Nie mam nic do mieszkania z rodzicami w sporym domu, nie włażąc sobie na kark, gdzie wzajemne wspieranie się przynosi wzajemne korzyści i ułatwia życie.

eaz

2018-06-07, 10:52
@Up. Znam takich braci po 30. Nie mogę się doczekać jak starego im zabraknie czego oczywiście mu nie życzę, żeby zobaczyć ich za 10 czy 20 jak stoją pod biedronką i proszą o złotówkę. Najśmieszniejsze jest to jak złapią jakąś robotę na miesiąc lub dwa i te opowieści jak to ciężko pracują po 12 godzin dziennie za 9 k***a złotych na godzinę na czarno. Ja pie**ole. 9zł na czarno.

PS Mieszkam z mamą jak pracuje (mam 8 minut do pracy od mamy), a weekendy mieszkam u dziewczyny i ogólnie takie życie kosztuje mnie więcej niż jak bym mieszkał w jednym miejscu. Ale mama sama przyznała, że gdyby nie to, że dostaje ode mnie pieniądze musiała by żyć skromniej, kupić tańszy samochód czy na przykład nie zrobiła by remontu.

mrPine

2018-06-07, 13:19
@Mom and Death

bo ludzie, a zwlaszcza tutejsi forumowicze, to zwykle zaklamane sk***ysyny i pospolite k***y. to nie jest popie**olenie pojec tylko kazdy pisze jak mysli, dla kogos zepsutego to jakim ktos inny jest czlowiekiem nie ma zadnego znaczenia, dla kogos sp***olonego moralnie czlowiek sam w sobie nie ma zadnej wartosci.

spoons

2018-06-07, 18:32
Kolesie którzy mieszkają ze starymi tak długo, maja zajebisty problem: nigdy nie zaliczyli porządnego, całonocnego r*chania, na swoim terenie. A nawet jeśli się uda, bo starych nie ma w domu, to dlatego że starych nie ma w domu ;D

Dla jasności
"porządne r*chanie" - to zajebista laska (lub więcej), ciuchy +18, rekwizyty, oliwy, dragi, itp.