18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gówniana Historia

sługaSzatana • 2013-04-20, 17:39
Z dedykacją do wszystkich obrońców i wielbicieli cygańskiego brudu. :kupa:

kustoszpan

2013-04-20, 17:46
sługaSzatana... szykuj się na przyjazd policji.

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Sadistic.pl", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Zgłoszenie od Dyzurnet.pl - pkt. 4.5 Regulaminu
Treści rasistowskie / nawołujące do przemocy

jigsaw0

2013-04-20, 18:03
Wciśnięta 'napadówka' i przyjazd po 45min? Acha.
Ciekawe, czy wszędzie te napadówki tak działają.. ;)

tekkit

2013-04-20, 18:39
mam nadzieje ze ten pasztet i batony nie wrocily na polke, jeszcze ktos syfa dostanie....

Prosatan

2013-04-20, 19:57
Nieroby, zabrać im zasiłki to sami się wyniosą, ale u nas dostają lepsze pieniądze niż Polacy. Szkoda że nie mamy legalizacji broni palnej. Stara prukwa by się zesrała że by mop nie pomógł.

Ha...........ng

2013-04-20, 23:10
A ch*j pie**ole nie czytam, bo nie ma nic bardziej wk***iajacego od cyganów, wiec po ch*j się wk***iać czytaniem

borisklinga

2013-04-20, 23:13
@up

jest cos bardziej wk***iającego, są to żydzi

cyganie jako tako nie szkodzą naszemu krajowi, moze lokalnie robią syf wizualny i wsumie tyle
za to ci drudzy, zydzi powoli sprzedaja-rozkradaja nasz kraj i to jest problem

Kabe

2013-04-20, 23:17
skalar, dzwoń po papugę! jak tak można!? niewinnych obywateli o kradzież posądzać!

KMD

2013-04-20, 23:22
Bardzo oczojebny tekst.

Vindigo

2013-04-20, 23:23
kustoszpan napisał/a:

sługaSzatana... szykuj się na przyjazd policji.

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Sadistic.pl", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Zgłoszenie od Dyzurnet.pl - pkt. 4.5 Regulaminu
Treści rasistowskie / nawołujące do przemocy



Sorry, jeśli zaobserwuję przejawy kultury cygańskiej i zechcę je udokumentować w jakikolwiek sposób (opowieść, zdjęcie srającego na środku ulicy małego cyganka wysadzanego przez mamunię, filmik jak wataha nastoletnich cygańskich kogutów wozi się po mieście tak że słychać ich przecznicę dalej - wszystko piszę z doświadczenia) to będzie to znaczyło że rozpowszechniam treści rasistowskie? Nie, po prostu dokumentuję rzeczywistość, przykrą rzeczywistość i cygańskie zachowania. Nawet srający kloszard ma tyle przyzwoitości by pokazać dupsko gdzieś za budynkiem lub w bramie, a nastoletni synusiowie polskiej klasy robotniczo-chłopskiej głośnością dorównują cyganom praktycznie tylko po zaprawieniu alkoholem.

Avitus

2013-04-20, 23:27
k***a no jak można być tak ślepym nasi przodkowie przelewali hektolitry krwi żeby nam żyło się normalnie a tu takie ścierwo bo to nie ludzie (kto sądzi inaczej niech cmoknie mnie w ch*ja i "odejdzie stąd") rzuca się jak gówno w przeręblu. Gdyby nie to Euro tolerancyjne lewactwo wyj***libyśmy ich co do jednego z tego pięknego Kraju tak jak to robią w Rosji polecam dokument "Brunatna Fala".

si...........19

2013-04-20, 23:35
Przepraszam jakos nie wierze w te historie(szczegolnie wyzywanie od bialych kurew) jak i w wiekszosc zamieszczonych na stronie piekielni.pl, co nie znaczy ze jestem milosnikiem ciawusow.

PartyzantPL

2013-04-21, 00:00
Hehe "Brunatna Fala" odnosi się do tego tematu całkiem trafnie