18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cygańskie paranoje, uważaj co piszesz o romach !

Miisiek89 • 2013-04-17, 19:58
Kilka dni temu pisałem odnośnie likwidacji cygańskiego koczowiska we Wrocławiu. Była to tylko planowana akcja narodowców z Wrocławia. NOP odcinał się oficjalnie od całej "akcji".



Na sile przybrały niewybredne publikacje na temat cyganów i ich koczowiska. Jeden z użytkowników tego portalu w moim poprzednim temacie wprost powiedział, że poinformuje policję o planach akcji 20.04.

Kod:
- Z chęcią dołożę się do benzyny, żeby te lepianki spalić, przynajmniej będzie gdzie wyjść na spacer - napisał jeden z internautów w komentarzach pod naszą informacją o tym, że Narodowe Odrodzenie Polski zapowiedziało na Facebooku "likwidację cygańskiego osiedla" przy ul. Kamieńskiego. Wpisem zainteresowała się policja i prokuratura. Jego autor wczoraj w prokuraturze Psie Pole usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa "nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym". Grożą mu dwa lata więzienia. - To dopiero początek - usłyszeliśmy we wrocławskiej Prokuraturze Rejonowej Wrocław Psie Pole. Będą kolejne zatrzymania.



o jeden z dwóch internautów, którym prokuratura postawiła zarzuty związane z wypowiedziami na temat Romów na forum Gazety Wrocławskiej. Drugą osobą jest młody mężczyzna, który napisał: "wpier**** lewactwo, cygaństwo, menelstwo i tą gimbusiarnie cygańską, która okrada piwnice i wałęsa sie bo rynku na zbity py** na Brochów do obozu albo na cmentarz. Dobra pałka tez nie zaszkodzi. Tylko praca, sport w służbie idei Wielkiej Polski".

- Chodzi o przepis kodeksu karnego: "Kto publicznie nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności nawet do 2 lat" - mówi Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej komendy wojewódzkiej.
le dwaj podejrzani to nie koniec sprawy. - To dopiero początek - usłyszeliśmy we wrocławskiej Prokuraturze Rejonowej Wrocław Psie Pole. Policja ustaliła już adresy IP komputerów kolejnych internautów. W ciągu kilku najbliższych dni podobne zarzuty może usłyszeć od kilku do kilkunastu osób. Już zapowiedziano następne zatrzymania.
Jak się dowiedzieliśmy policjanci analizują, które wpisy na internetowych forach dyskusyjnych mogłyby być uznane za przekraczające granice wolności słowa.

Wszystko ma związek z działającym od trzech lat nielegalnym obozowiskiem Romów przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu Wrocławski magistrat chce zlikwidować - uciążliwe dla okolicznych mieszkańców - obozowisko. W internecie zawrzało.
Na Facebooku powstała nawet strona "wydarzenia" pod nazwą "Likwidacja cygańskiego obozowiska". Z datą 20 kwietnia - czyli najbliższą sobotę. Założyło ją Narodowe Odrodzenie Polski.

Tak się złożyło, że 20 kwietnia to rocznica urodzin Adolfa Hitlera. Swój artykuł na temat owego wydarzenia jeden z radykalnie prawicowych portali opatrzył tekstem pod tytułem: "Ostateczne rozwiązanie problemu cygańskich koczowisk?" Redakcyjny komentarz pod informacją zaczyna się od zdania: "Problem nielegalnych imigrantów, którego cygańskie koczowiska są jednym z przejawów, musi być ostatecznie rozwiązany na poziomie ogólnoeuropejskim."
Czy teksty ze sformułowaniem "ostateczne rozwiązanie" jednoznacznie odnoszącym się do Holocaustu - też będą przez prokuraturę i policję badane? Pytaliśmy o to śledczych. Nie uzyskaliśmy jednoznacznej odpowiedzi.

Źródło: Gazeta Wrocławska

Dotarliśmy do punktu, w którym informowanie o przeciwdziałaniu nadużywaniu cudzej własności jest przestępstwem rasowym...

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-04-17, 22:42 ]
miisiek89
W żebraniu niczym się nie różnisz od tych cyganów.
Nowa moda żebranie o piwa w PW


Dudeczek napisał/a:

Dostałem nietypową prośbę od jednego z użyszkodników sadistica. Nie wiem czy to nie podchodzi pod łamanie regulaminu, ale widać kolega zdesperowany i pewnie bardzo spragniony.

Standardowo: :idzwch*j:

Sucho w ch*j.


http://www.sadistic.pl/spragniony-kolega-z-sadola-vt191412.htm

pbear

2013-04-17, 20:09
haha boje sie... 3/4 sadola za kraty hehe ale bedziemy mieli ubaw na puszce

skrytojebca

2013-04-17, 20:12
kocham to prawo i debili którzy go egzekwują

"Kto publicznie nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności nawet do 2 lat" -

co to kużwa jest


niech to załątwią po europejsku

do pkp pod klucz i niech wywożą to gówno do rumuni z powrotem

romie w polsce sa nie potrzebni kiedy w XIV wieku to pracowali a teraz


pare przykladów tutaj
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Romowie

ale błędów nastukałem ch*j może sie ktos doczyta nie powinnem tyl;e pić hahaha

Kupa_w_majtkach

2013-04-17, 20:14
Panowie, jak któryś z nas pójdzie za kraty, to na wstępie pytać, kto z sadola :)

Miisiek89

2013-04-17, 20:14
Jak pamiętam.. Nienawiść była spowodowana "stylem życia" a nie ich narodowością, pochodzeniem czy wyznaniem.

Kabe

2013-04-17, 20:14
czyli skalar dostał naklejkę "dzielny pacjent" :mrgreen:

trabus

2013-04-17, 20:23
Tu już nie ma co ograniczać się do jakiś obozowisk. Trzeba to wszystko spalić w ch*j i posadzić buraki :/ Nawet za pisanie w internecie, ba na stronie na która nikt sk***ysynów nie zapraszał cię zamkną. Bo jakiś debil uważający się za dziennikarza nie ma o czym pisać. A tam kradną miliardy. System emerytalny się wali, szkoły kształcą kolejnych debili. Ale ch*j tam ważne jest to, że ktoś się dorzuci do benzyny na j***ną, śmierdzącą, rumuńską wioskę. Bo o tym, że nam kraj rozpie**alają od środka to byle debil nie chce czytać. Ale o "zbrodniarzu" który chce się pozbyć smrodów każdy. I jeszcze k***a porównanie do holocaustu. Stawiam diagnozę: ten artykuł pisał debil, dla debili. Wybierzcie mnie na prezydenta to pierwszą rzeczą jaką zrobię będzie przymusowa kastracja wszystkich, którzy mają IQ poniżej 120. Od siebie zacznę.

kustoszpan

2013-04-17, 20:26
Zacytuję to jeszcze raz:

Wypie**olić lewactwo, cygaństwo, menelstwo i tą gimbusiarnie cygańską, która okrada piwnice i wałęsa sie bo rynku na zbity pysk na Brochów do obozu albo na cmentarz. Dobra pałka tez nie zaszkodzi. Tylko praca, sport w służbie idei Wielkiej Polski

MichaU

2013-04-17, 20:37
Jakiś link do artykułu? Bo chcę wiedzieć czy pójdę siedzieć, czy to tylko taki dżołk ;___ ;

Elbi

2013-04-17, 20:40
Siedzą prokuratorzy na sadolu, i to w ramach obowiązków służbowych, pa-ra-no-ja. Też chcę być prokuratorem.

BongMan

2013-04-17, 20:43
A może stąd nie wyjeżdżać? Może zacząć udawać cygana, to państwo będzie mi dawało pieniądze za nic i jeszcze dupę lizało?

Dża

2013-04-17, 20:46
kustoszpan napisał/a:

Zacytuję to jeszcze raz:

Wypie**olić lewactwo, cygaństwo, menelstwo i tą gimbusiarnie cygańską, która okrada piwnice i wałęsa sie bo rynku na zbity pysk na Brochów do obozu albo na cmentarz. Dobra pałka tez nie zaszkodzi. Tylko praca, sport w służbie idei Wielkiej Polski



Będziemy wysyłać Ci paczki.

Miisiek89

2013-04-17, 20:56
msnrc napisał/a:

Jakiś link do artykułu? Bo chcę wiedzieć czy pójdę siedzieć, czy to tylko taki dżołk ;___ ;


http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/843265,uwazaj-co-piszesz-o-romach-policja-zatrzymuje-internautow,id,t.html

Kod:
W czwartek przedpołudniem wrocławscy strażnicy miejscy zatrzymali żebrzące w Rynku kobiety narodowości rumuńskiej z dziećmi. Rumunki próbowały uciec, a jedna z nich uderzyła funkcjonariusza. Wszystkie kobiety trafiły na komisariat policji.
Do zdarzenia doszło w czwartek 11 kwietnia przed południem. Patrol Straży Miejskiej na prośbę przechodnia oraz właściciela lokalu gastronomicznego podjął w Rynku interwencję wobec dwóch żebrzących kobiet narodowości rumuńskiej z dziećmi.
 
W trakcie interwencji do dwóch kobiet dołączyła jeszcze jedna, również z dzieckiem na ręku. Wszystkie kobiety oświadczyły, że mieszkają w barakach na koczowisku przy ul. Paprotnej.
W trakcie interwencji kobiety próbowały uciec odpychając jednego ze strażników. Jedna z kobiet uderzyła funkcjonariusza powodując stłuczenie ręki.
 
Wszystkie kobiety wraz z dziećmi zostały przekazane dyżurnemu Komisariatu Policji w celu prowadzenia dalszych czynności służbowych.


Rumunki... Autor nietrafnie określił narodowość.

thoms0n

2013-04-17, 21:00
k***a najpierw to gówno z tym pseudomilionerem lalusiem, co pozwem groził i się wystraszyli, teraz to.
Czy tylko ja mam wrażenie, że tu od dupy strony wszystko działa?

19kristofer95

2013-04-17, 21:02
O k***a, ja nie chciałem ich obraz... hahaha k***a :D