18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gówniak dobrze wybrał czas...

Halman • 2020-05-28, 05:53

by centralnie zaj***ć fizysem w drzwi samochodu.. :szydera:

zdun

2020-05-28, 05:59
Jakoś bardzo się nie przejęła...

ho...........zo

2020-05-28, 06:49
Czy to było przejście dla pieszych? Nie, więc niech gówniak ginie.

joeblacktwo

2020-05-28, 07:05
hoszo napisał/a:

Czy to było przejście dla pieszych? Nie, więc niech gówniak ginie.



Buty nie spadły

Artixxxx

2020-05-28, 07:08
Nikt nie dzwoni na 112 tylko każdy fotki wali z telefonów . Mózgi już wyparowane do reszty

Juzwa

2020-05-28, 09:42
Gówniak, a co to za określenie wymyślone przez debila i powtarzane przez matołów? Tak samo jak "młody" czy "młoda". To świadczy o mózgowym niedoj***niu tych, którzy używają takich określeń. Wydaje się wam, że jesteście zabawni czy oryginalni? Otóż nie, jesteście wyłącznie żałośni jak psie gówna wystające spod śniegu..

litek

2020-05-28, 11:20
Juzwa napisał/a:

Gówniak, a co to za określenie wymyślone przez debila i powtarzane przez matołów? Tak samo jak "młody" czy "młoda". To świadczy o mózgowym niedoj***niu tych, którzy używają takich określeń. Wydaje się wam, że jesteście zabawni czy oryginalni? Otóż nie, jesteście wyłącznie żałośni jak psie gówna wystające spod śniegu..



nie zesraj sie

nono12

2020-05-28, 12:09
Juzwa napisał/a:

Gówniak, a co to za określenie wymyślone przez debila i powtarzane przez matołów? Tak samo jak "młody" czy "młoda". To świadczy o mózgowym niedoj***niu tych, którzy używają takich określeń. Wydaje się wam, że jesteście zabawni czy oryginalni? Otóż nie, jesteście wyłącznie żałośni jak psie gówna wystające spod śniegu..



Jesteś ojcem czy matką gówniaka?

Juzwa

2020-05-28, 12:35
litek napisał/a:

nie zesraj sie



Na ciebie wołają jak na psa? Współczuję. Posmaruj sobie szyję, żeby ci łańcuch skóry nie obdarł.

nono12 napisał/a:

Jesteś ojcem czy matką gówniaka?



Jestem ojcem dziewczyny mającej imię. Jakby ktoś nazwał ją gówniakiem wyj***łbym mu zęby, albo połamał żebra. Do wyboru. Jesteś chętny?

pyziu1991

2020-05-28, 13:36
Kolega Juzwa nowy w internetach, wybaczcie mu :lol:

Juzwa

2020-05-28, 13:52
pyziu1991 napisał/a:

Kolega Juzwa nowy w internetach, wybaczcie mu



Jak ja gmerałem w INERNECIE, to ty staremu po jajach nawet jeszcze nie łaziłeś.
Błysnąłeś jak łysy pod halogenem.

TłustyManat

2020-05-28, 14:46
A baba już widać z pyskiem do kierowcy się kieruje...

Zcarg

2020-05-28, 15:57
Gówniak, a co to za genialne określenie wymyślone przez inteligentnego człowieka i powtarzane przez reszte? Tak samo jak "młody" czy "młoda". To świadczy o mózgowym wzroście inteligencji i komurek szarych przez tych, którzy używają takich określeń. Wydaje się wam, że jesteście zabawni czy oryginalni? Otóż nie, jesteście wyłącznie wspaniali jak motop*zda koloru gówna wystająca po zderzeniu spod śniegu.. :mrgreen:

nano50

2020-05-28, 17:19
Juzwa napisał/a:

Na ciebie wołają jak na psa? Współczuję. Posmaruj sobie szyję, żeby ci łańcuch skóry nie obdarł.
Jestem ojcem dziewczyny mającej imię. Jakby ktoś nazwał ją gówniakiem wyj***łbym mu zęby, albo połamał żebra. Do wyboru. Jesteś chętny?



O k***a, uwaga! Mamy tu samca alfę! Ja pie**olę, co za dno mułu xD Współczuć dziecku takiego ojca.