18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gówniak dobrze wybrał czas...

Halman • 2020-05-28, 05:53

by centralnie zaj***ć fizysem w drzwi samochodu.. :szydera:

Skoczek48

2020-05-28, 17:34
raczej k***iasz k***nął w błotnik nadkole

brylant1412

2020-05-28, 19:26
ta w szarym wdzianku co podleciała nawet nawet

Juzwa

2020-05-28, 20:26
nano50 napisał/a:

O k***a, uwaga! Mamy tu samca alfę! Ja pie**olę, co za dno mułu xD Współczuć dziecku takiego ojca.



Cienki jesteś. Jeśli już, to samca ALFA nie alfę. Następny błysnął intelektem jamochłona.

nano50

2020-05-28, 21:08
Juzwa napisał/a:

Cienki jesteś. Jeśli już, to samca ALFA nie alfę. Następny błysnął intelektem jamochłona.



Gościu, nie kompromituj się już. Wrzucasz swoje gówno teorie reprezentujące tylko twoją osobę i płyciznę intelektualną, podniecasz się jakimiś randomowymi zjebami na necie, jakbyś był przed pierwszym razem. Dno mułu jak to wcześniej określiłem. Czekać tylko jak będziemy oglądać Twoją córkę na hardzie jak połyka penisy, bo z takim ojcem świetlanej przyszłości jej nie wróżę.

Nowy w internecie, czy ki ch*j :samoboj:

Juzwa

2020-05-29, 00:22
nano50 napisał/a:

Gościu, nie kompromituj się już. Wrzucasz swoje gówno teorie reprezentujące tylko twoją osobę i płyciznę intelektualną, podniecasz się jakimiś randomowymi zjebami na necie, jakbyś był przed pierwszym razem. Dno mułu jak to wcześniej określiłem. Czekać tylko jak będziemy oglądać Twoją córkę na hardzie jak połyka penisy, bo z takim ojcem świetlanej przyszłości jej nie wróżę.
Nowy w internecie, czy ki ch*j



Twoją córkę już nawet z internetu usunęli, bo nikt nie mógł na nią już patrzeć bez porzygania się. Nawet nie nadaje się do darknetu z filmami najgorszych zjebów walących rozkładające się trupy.
Co jest z tobą, przypie**oliłeś się do mnie jak kleszcz. A czep się swojej spleśniałej starej.

Szyna90

2020-05-29, 01:04
Dziecko wybiegło na ulicę i radocha po ch*ju fest. Oczywiście materiał adekwatny jak na tematykę portalu i o to w tym chodzi - ale - j***ne marszczyfiuty trochę pokory i współczucia proszę okazać. Możliwe że będziecie kiedyś zdolni do zobaczenia c*pki na żywo i splodzenia dziecka, a wtedy zrozumiecie co moga czuć rodzice w sytuacji jak w filmie. Dobry material!

henzo31

2020-05-29, 14:31
Smutne, brakło rąk do trzymania bachora. Teraz hulajnoga pewnie trafi na ichni olx

Krav_Maga_Zawsze_Pomaga

2020-05-29, 21:38
Juzwa napisał/a:

Na ciebie wołają jak na psa? Współczuję. Posmaruj sobie szyję, żeby ci łańcuch skóry nie obdarł.
Jestem ojcem dziewczyny mającej imię. Jakby ktoś nazwał ją gówniakiem wyj***łbym mu zęby, albo połamał żebra. Do wyboru. Jesteś chętny?



Twoja mała to gówniak.
Uwierz mi, że jeżeli mnie kiedykolwiek w swoim życiu tkniesz, stracisz więcej niż ząb.
Gówniak to pochodna gówniarza, czyli pojęcia od wielu lat stosowanego w odniesieniu do człowieka w postaci larwalnej.

Noside

2020-06-02, 16:01
Juzwa napisał/a:

Jakby ktoś nazwał ją gówniakiem wyj***łbym mu zęby, albo połamał żebra. Do wyboru. Jesteś chętny?



Warto o gówniaka bójki wszczynać?