18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gotówka i paliwo TAK

Ja...........ro • 2022-03-01, 01:15
Proszę państwa TAK


pazuzu

2022-03-01, 20:44
angel_punx napisał/a:

Konkretny stan zagrożenia to był w czasie kryzysu kubańskiego kiedy to tyci,tyci brakowało do odpalenia głowic nuklearnych przez amerykańców i ruskich.



Masz rację, ale podejrzewam że na całym sadolu nie ma użytkownika który wtedy żył. Poza tym wątpię żeby w Polsce w tamtych czasach i realiach ktoś widział o takim zagrożeniu

MałyPenis2

2022-03-01, 21:12
Za tydzień to paliwo sie nie bedzie do niczego nadawać

ProVVe

2022-03-01, 22:02
pazuzu napisał/a:

A ja trochę rozumiem tych ludzi, co prawda sam nie stałem w kolejce po paliwo ani nie wybierałem kasy z konta ale jestem w stanie zrozumieć strach niektórych ludzi. To najpoważniejszy stan zagrożenia chyba od czasów II wojny światowej i ludzie się przestraszyli. Nie ma co ich wysmiewac tylko merytorycznie wytłumaczyć



Wiesz ja tam niestety straciłem wiare w tych baranów... Lecą kupowac na pałe i dziwia sie, że ceny pozniej leca do gory i brakuje towaru... Cytat "geslerowa mowila, ze cebuli zabraki kup" - to uslyszalem podczas srajdemi kiedy bralem 2 cebulki na kolacje do pomidorów, a marian z iloną 2 worki i autentycznie kolejny raz smialem sie.... Nie pomysli jeden z drugim o skutkach... Skad natomiast moja utrata wiary zapytasz. To samo robia jak jest promocja w biedrze... 12+12 piw, karkowki etc etc... Widac bande kretynow po dwa pelne wozki bo promocja i zaoszczedzi 50zl... Zamiast kupic te 12+12 to lataja po ludziach karty pozyczac i tutaj mamy to samo. Taki stan umyslu przykryty plaszczykiem strachu... Mauzerem koles na stacje podjechal! 1000l kupil na raz a pie**ola, ze nie ma pieniedzy. A to chodzi, zeby sie sasiadowi pokazac jaki jestem "bystry". Chodzi jakby rozszczepił atom i odkrył nowy pierwiastek... Dlatego wiem, ze takim nic nie pomoze i mogłbyś wbijać im rozum łopata bez skutku

et...........00

2022-03-01, 22:44
Sadyzm jak sk***ysyn. Bo ktoś nasikał do worków.

robsonx79

2022-03-01, 23:22
pazuzu napisał/a:

A ja trochę rozumiem tych ludzi, co prawda sam nie stałem w kolejce po paliwo ani nie wybierałem kasy z konta ale jestem w stanie zrozumieć strach niektórych ludzi. To najpoważniejszy stan zagrożenia chyba od czasów II wojny światowej i ludzie się przestraszyli. Nie ma co ich wysmiewac tylko merytorycznie wytłumaczyć



Jeśli coś poważnego się stanie, to jedyna szansa być już wtedy w drodze, a nie dopiero szukać paliwa. Bo cały bak pójdzie na stanie w korku, nawet do rogatek się nie dojedzie...

na...........pl

2022-03-02, 00:21
ProVVe napisał/a:

1000l kupil na raz a pie**ola, ze nie ma pieniedzy.



k***a ogarnij człowieku że jak ktoś zarabia normalne pieniądze to ma odłożone kilka koła i taki zakup to nie jest nic wyjątkowego... Nie podważając oczywiście tego że taki zakup jest idiotyczny itd.

WybrednyChuj

2022-03-02, 02:18
Staram sie tutaj nie wypisywać. Bo nie ten target inteligencji etc. Ale tym razem: Przegapiliście układy z PRL. Tam nikt nic legalnego nie miał, a handlował. Taka otwarta podpowiedź.

shinobizu

2022-03-02, 07:27
trzeba by jeszcze zrobić zapas konserw z biedronki

panzerwafel

2022-03-05, 00:12
Wy się k***a śmialiście ale Ci co tankowali ropę do mauzerów po 1000l to już są 1000pln do przodu!

MałyPenis2 napisał/a:

Za tydzień to paliwo sie nie bedzie do niczego nadawać



Ropa pięknie będzie działać nawet i za rok jak się parafina nie wytrąci. Benzyna wietrzeje po ~6 miesiącach.

bolego

2022-03-07, 13:52
chorym napisał/a:

no bedzie i co z tego, i tak wszyscy zdechniemy a tak chociaz bedzie okazja odjebac kacapa



Nie musisz czekac na wojne w PL. Mozesz jechac na Ukraine juz teraz bohaterze i odjebywac tych kacapow