18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gotówka i paliwo TAK

Ja...........ro • 2022-03-01, 01:15
Proszę państwa TAK


TrolaTrola

2022-03-01, 09:04
Pamiętam jak przed nadejściem Covida stałem 3 godziny w kolejce po papier toaletowy. Potem ten papier wymieniałem na kawalerki w centrum miasta. Teraz dzięki temu mam 7 kawalerek.

nowynick

2022-03-01, 09:09
ostatnio chciałem w olbrzymim hipermarkecie pasztet podlaski (taki normalny w plastiku na dwie - trzy kanapki) kupić a tu puste półki... :-) Jednej rzeczy tylko chyba Polaków pandemia nauczyła: 20 chlebów tostowych, któte mają tydzień daty ważności to kiepska inwestycja w dobie kryzysu :mrgreen:

Znawca_Cipek

2022-03-01, 13:57
Wojna bedzie, pane. W 1939 tez nie było gotówki w bankomatach, a potem trach i wojna! Wojna bedzie!

chorym

2022-03-01, 15:51
Znawca_Cipek napisał/a:

Wojna bedzie, pane. W 1939 tez nie było gotówki w bankomatach, a potem trach i wojna! Wojna bedzie!



no bedzie i co z tego, i tak wszyscy zdechniemy a tak chociaz bedzie okazja odjebac kacapa

Silverface

2022-03-01, 17:20
To jest k***a to. :ja_pie**ole:




Sobie jeszcze papier kupcie albo zamówcie od razu tira papieru w hurtowni. XD

grexik

2022-03-01, 17:41
Znawca_Cipek napisał/a:

Wojna bedzie, pane. W 1939 tez nie było gotówki w bankomatach, a potem trach i wojna! Wojna bedzie!




W 39 nie było bankomatów

:mrgreen:

dżonyłojlker

2022-03-01, 17:53
grexik napisał/a:

W 39 nie było bankomatów



No nie pie**ol :shock: A ja już się obsrałem, że wojna idzie, kamień z serca.

ProVVe

2022-03-01, 19:37
Jak wleciałem do dino i zobaczyłem kolejke idiotow o godz 9 rano to jeblem smiechem z nich w drzwiach i zawróciłem... Banda idiotów... Było tak samo z cukrem, srajtaśmą i teraz powtórka... Pamietam kretyna co okupił się makaronem i ryżem na 6 miechów bo hiper wirus zniszczy ludzkość!! Śmiałem się i teraz w sumie ciekawi mnie czy tez poleciał jak debil robić zakupy na lata. Trzeba czekać, aż wymrze to durne robactwo

pazuzu

2022-03-01, 20:10
A ja trochę rozumiem tych ludzi, co prawda sam nie stałem w kolejce po paliwo ani nie wybierałem kasy z konta ale jestem w stanie zrozumieć strach niektórych ludzi. To najpoważniejszy stan zagrożenia chyba od czasów II wojny światowej i ludzie się przestraszyli. Nie ma co ich wysmiewac tylko merytorycznie wytłumaczyć

omgwtflol

2022-03-01, 20:33
haha jakie śmieszne zdjęcie z 2020

angel_punx

2022-03-01, 20:41
pazuzu napisał/a:

A ja trochę rozumiem tych ludzi, co prawda sam nie stałem w kolejce po paliwo ani nie wybierałem kasy z konta ale jestem w stanie zrozumieć strach niektórych ludzi. To najpoważniejszy stan zagrożenia chyba od czasów II wojny światowej i ludzie się przestraszyli. Nie ma co ich wysmiewac tylko merytorycznie wytłumaczyć



Konkretny stan zagrożenia to był w czasie kryzysu kubańskiego kiedy to tyci,tyci brakowało do odpalenia głowic nuklearnych przez amerykańców i ruskich.