18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gość z kijem w barze

Michael_Myers • 2014-11-06, 07:56
Koleś wbija na bar i szuka dymu, od 1:30 :kop:



a później jest zadowolony że dostał wpie**ol :-|

ProVVe

2014-11-06, 13:37
cicik napisał/a:

ja pie**ole .. nigdy przenigdy nie "gódźcie" sie z obcym kolesiem któremu wpie**oliliście ...
złapie was za grabę a drugą wsadzi kose w bęben ,...
spuszczamy słuszny wpie**ol i zmykamy do domu.




Dobrze prawisz browar... Z życia wzięte -- koleś obskoczył wpie**ol od takiego znajomego, przeprosiny łapa pie**olenie, a piwo-dwa później jakbym z kumplem krzesła nie złapał to by k***a miał zgodę podczas szycia łba...

ra0mir

2014-11-06, 13:54
A co tu tłumaczyć? Koleś po alko albo naćpany i wydaje mu się, że jak ma bejsbola to zwojuje świat. Szuka dymu ale każdy go olewa a kobiety zapewne się go boją. No więc uderza do większych od siebie bo jego ego jest bardzo duże. No i gdy dostaje wpie**ol skacze mu adrenalina i następuje otrzeźwienie a potem euforia, ojej życie jest piękne a ja tak na prawdę jestem leszczem :)

Kielo88

2014-11-06, 16:02
"Ale zajebiście obijasz mordę, zostaniesz moim ziomem?"
Umiem czytać z ruchu warg. :amused:

KoniecZartow

2014-11-06, 16:03
cicik napisał/a:

ja pie**ole .. nigdy przenigdy nie "gódźcie" sie z obcym kolesiem któremu wpie**oliliście ...
złapie was za grabę a drugą wsadzi kose w bęben ,...
spuszczamy słuszny wpie**ol i zmykamy do domu.



Nigdy wpie**olu nie widziałeś chyba. Po słusznym wpie**olu, jak Ty to nazwałeś, klient nie ma prawa być przytomnym, a co dopiero dalej szukać dymu.

sorra18

2014-11-06, 16:19
Ale co on taki uradowany z tego wpie**olu. Juz myslalem ze kolesiowi jeszcze laske opie**oli z radosci.

dagins

2014-11-06, 16:57
cicik napisał/a:

ja pie**ole .. nigdy przenigdy nie "gódźcie" sie z obcym kolesiem któremu wpie**oliliście ...
złapie was za grabę a drugą wsadzi kose w bęben ,...
spuszczamy słuszny wpie**ol i zmykamy do domu.


A w tym czasie ja będę sączył piwo i przyglądał się jak ten drugi sięga ręką do kieszeni, szarpie mnie i próbuje dźgnąć? Podać rękę - można; uśpić swoją czujność - nigdy.

RockyWood

2014-11-06, 17:26
w Rosji lepiej z nikim nie zaczynać bo zawsze jest duże prawdopodobieństwo wpie**olu :D

metzvg

2014-11-06, 18:32
FSB heh

Zgr3D

2014-11-07, 17:47
Jaki kolega się nagle zrobił xD