18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gorąco w Chile

Don_Beck • 2019-11-06, 00:02
Pani policjantka dostaje prezent podczas zamieszek w Chile


Ch...........on

2019-11-06, 00:12
Coś pięknego :)

McQurwa

2019-11-06, 00:15
pie**olone lewaki, Pinochet wiedziałby co zrobić w takiej sytuacji

Hrabia Drapula

2019-11-06, 00:18
zastanawiałem się kto pierwszy wyskoczy z lewakami, McQ wygrywa bony na k***y i balony
czemu baba akurat się paliła? penie dezodorantu i lakieru na włosy za dużo napie**oliła, ale kolega pomógł bo ugasił gazem pieprzowym :D

Dzisiaj

2019-11-06, 00:21
nie dosc, ze dostala ogniem po ryju to jeszcze dobry kolega jej gazem zaczal psikac po oczach (mam nadzieje) :D

McQurwa

2019-11-06, 00:23
Hrabia Drapula napisał/a:

zastanawiałem się kto pierwszy wyskoczy z lewakami, McQ wygrywa bony na k***y i balony
czemu baba akurat się paliła? penie dezodorantu i lakieru na włosy za dużo napie**oliła, ale kolega pomógł bo ugasił gazem pieprzowym



Gdzie mogę k***a odebrać bonusa?

PrawdaJestJedna

2019-11-06, 01:09
McQurwa napisał/a:

Gdzie mogę k***a odebrać bonusa?


Znajdziesz go w Poznaniu na łazarskim rejonie. :amused:

Loaloa

2019-11-06, 01:26
Powinni to gasić łopatą, ewentualnie kolbami karabinów.

~DMT

2019-11-06, 07:51
Upolował dwie...

Tu więcej ujęć, plus sam rzut...

Bonusowo jeszcze jeden filmik z tej imprezy:

Wiewór

2019-11-06, 08:04
McQurwa napisał/a:

pie**olone lewaki, Pinochet wiedziałby co zrobić w takiej sytuacji



Ludzie walczą o swoje prawa w przeciwieństwie do Polactwa, które nadstawia dupę do j***nia na sucho.

edek_kotek

2019-11-06, 08:19
Wiewór napisał/a:

Ludzie walczą o swoje prawa w przeciwieństwie do Polactwa, które nadstawia dupę do j***nia na sucho.



Oni tam za 500+ też by siedzieli cicho pod sklepem z mamrotem w ręku ;-)


darayavahus

2019-11-06, 08:46
Niepokojąco satysfakcjonujące show. Ciekawe czy teraxz też uważqają pracę w polycyji za powołanie.

McQurwa

2019-11-06, 09:24
Wiewór napisał/a:

Ludzie walczą o swoje prawa w przeciwieństwie do Polactwa, które nadstawia dupę do j***nia na sucho.



Sk***ysyny niszczą dobytki innych ludzi, którzy całe pokolenia na to pracowały.
Typowe dla lewactwa, jakie tutaj reprezentujesz, zacznijcie k***a szanować dobro spólne i prywatne.

CzarnyHusarz

2019-11-06, 09:30
Wiewór napisał/a:

Ludzie walczą o swoje prawa w przeciwieństwie do Polactwa, które nadstawia dupę do j***nia na sucho.



No świetnie, walczą, a policjanci co mają zrobić? Albo przestać pracować i zarabiać na życie które jest przej***ne, albo dostać po ryju od społeczeństwa. Mimo wszytko jednak każdy próbuje jakoś przeżyć, więc nie będę popierać żadnej ze stron tak jak Ty cymbale. Tan się nic nie zmieni, połowa rządów południa jest na usługach mafii i gangów narkotykowych, nic z tym nie zrobisz. W Polsce chociaż mógłbyś odj***ć tego karakana Kaczyńskiego to by już PiS się nie liczył bo nie miałby kto rządzić. Szkoda, że nikt tego do tej pory jeszcze nie zrobił, szkoda