18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gorąco w Chile

Don_Beck • 2019-11-06, 00:02
Pani policjantka dostaje prezent podczas zamieszek w Chile


Goldmann

2019-11-06, 10:04
Dziewczyny to jednak niezdary.

8broda8

2019-11-06, 10:15
Czy oni k***a gaszą tą dupe gazem łzawiącym czy to jakieś kieszonkowe gaśniczki?

Wiewór

2019-11-06, 10:47
CzarnyHusarz napisał/a:

No świetnie, walczą, a policjanci co mają zrobić? Albo przestać pracować i zarabiać na życie które jest przej***ne, albo dostać po ryju od społeczeństwa. Mimo wszytko jednak każdy próbuje jakoś przeżyć, więc nie będę popierać żadnej ze stron tak jak Ty cymbale. Tan się nic nie zmieni, połowa rządów południa jest na usługach mafii i gangów narkotykowych, nic z tym nie zrobisz. W Polsce chociaż mógłbyś odj***ć tego karakana Kaczyńskiego to by już PiS się nie liczył bo nie miałby kto rządzić. Szkoda, że nikt tego do tej pory jeszcze nie zrobił, szkoda



Chłopski filozofie. W którym zdaniu napisałem kogo popieram albo, że pochwalam atak na policjantów.
Jak to się mówi "zrobić cokolwiek to zrobić wszystko". Oni robią co mogą. Strajkują bo ich zdaniem mają ch*jowo.
W cebulandii codziennie jest tylko gorzej. Nowe podatki, galopująca inflacja, rozdupcanie praworządności, powszechne złodziejstwo władzy a Polacy dalej nic.
Nie ma tak wielkiego ch*ja we wszechświecie jakiego nie przyjął by w dupę Polski niewolnik. Jak nie chce wchodzić bo zaczyna rozrywać srakę na szwach to taki PiS splunie na pytę w postaci pińcet plus, cyk i pała już wchodzi po same jajca.

siwybis

2019-11-06, 10:55
Wiewiór, masz browara za poetyckość stylu i akapit o pycie :)

Policeman

2019-11-06, 11:09
festiwal niedoj***nia na sadolu trwa.

"Ludzie walczą o swoje prawa"

"Lewaki domagają się więcej"

"Policja powstrzymuje da silvów"

Weźcie się zastanówcie - społeczeństwa każdego kraju w znacznej mierze [w sumie w większości] to debile. Ludzie się rodzą, dorastają, odbierają jakąś tam edukację, a potem mają zapie**alać jak osły i jak osły godzić się na wszystko co robi klasa władców - polityków. Niewielki odsetek NAPRAWDĘ coś czyta, analizuje, bada, pogłębia swoją wiedzę i ma zdrowe poglądy. Tłuszcza chce tylko mieć swój kącik, żarcie, ruszające się gówno w tv. Ci ludzie to nie są lewaki. Lewakami nie są też cwaniaki z organizacji pozarządowych walczących o prawa kobiet, zasiłki, płace minimalne czy inne takie - oni są działaczami i dotowani są przez międzynarodową finansjerę dążącą do upadku państw narodowych. Zatem te "lewaki" to zwykli zdrajcy za ciężką kasę. Kto więc jest lewakiem? Politycy, którzy wprowadzają socjalistyczne reformy? Oni też mają z tego konkretne profity. Nie dość, że bajkami zdobywają władzę to jeszcze mogą kraść na lewo i prawo, rozdawać kasę, drukować na potęgę. Nic w 1 dzień się nie zawali, co najwyższej w skali kilku lat. Do tej pory też się nachapią tak, że w razie czego wyjadą sobie do Hiszpanii czy USA i będą żyli w dostatku. Nie ma czegoś takiego jak lewactwo, są tylko cwaniaki zbijające ogromną kasę i debilne społeczeństwo. Nie ma czegoś takiego jak inteligentny i uczciwy prawdziwy ideologiczny socjalista. Każdy człon tego opisu wyklucza inny.

LaChupacabra

2019-11-06, 12:43
To są konkretne policjantki od których dostaje się wpie**ol, a nie te 45-kilogramowe blond modeleczki które widzimy w Niderlandii i Szwecji.

Ho...........er

2019-11-06, 14:51
Nie jestem pewien czy zdjęcie hełmu w takiej sytuacji to najlepszy pomysł , ogień przecież się nie dostanie pod hełm a tak osłania skórę twarzy jak myślicie ?

Smokw

2019-11-06, 15:57
Wiewór napisał/a:

Chłopski filozofie. W którym zdaniu napisałem kogo popieram albo, że pochwalam atak na policjantów.
Jak to się mówi "zrobić cokolwiek to zrobić wszystko". Oni robią co mogą. Strajkują bo ich zdaniem mają ch*jowo.
W cebulandii codziennie jest tylko gorzej. Nowe podatki, galopująca inflacja, rozdupcanie praworządności, powszechne złodziejstwo władzy a Polacy dalej nic.
Nie ma tak wielkiego ch*ja we wszechświecie jakiego nie przyjął by w dupę Polski niewolnik. Jak nie chce wchodzić bo zaczyna rozrywać srakę na szwach to taki PiS splunie na pytę w postaci pińcet plus, cyk i pała już wchodzi po same jajca.



Idź siać propagandę gdzie indziej. Fajnie zacząłeś, ale jak zwykle pojawił się tylko Twój mały ku*asek mówiący ATAKOWAĆ, GRYŹĆ, ZABIJAĆ... masakra. Może od razu idź do pierdla, bo jeszcze trochę, a ktoś skończy jak Adamowicz z Twojej ręki, albo idioty co klaszcze Ci teraz brawo. Dzięki takim ludziom jak Ty większość ludzi co głosowała na PIS widzi, że coś jest na rzeczy. PIS zebrał najwięcej głosów od ludzi z wyższym wykształceniem, a i tak dane są zaniżone bo mój znajomy profesor nie przyznał się ankieterowi na kogo głosował. Smutne jest to jak łatwo atakować i obrażać, a nie dawać alternatywy. Po częstotliwości Twoich wpisów i ich tematycę stwierdzam, że masz naprawdę duży problem z agresją i akceptacją samego siebie.

TB303

2019-11-06, 16:01
Smokw napisał/a:

PIS zebrał najwięcej głosów od ludzi z wyższym wykształceniem



Smokw napisał/a:

Idź siać propagandę gdzie indziej


Przyganiał kocioł garnkowi :lol:

Xs...........33

2019-11-06, 16:39
Masakra, mój największy koszmar to wewnętrzne potyczki między nami polakami. Mam wielką nadzieje że nigdy nie dojdzie do tego że będziemy walczyć z innymi polakami.

ojcieckogut

2019-11-06, 16:47

Chile to najbogatszy kraj Ameryki Południowej, ciekawe że mieszkańcy Manaus w Brazylii tak nie strajkują.

NataliaW

2019-11-06, 17:38
Ja tu widzę pełen obraz logiki lewaków
Głosuja na jakąś partie która ma gówno do zaoferowania, a potem wychodza na ulice walczyć o swoje
Tak jak dwie lesbijki chcą invitro żeby zajść w ciążę, żeby potem chcieć mieć aborcje

edmund

2019-11-06, 19:17
Wiewór napisał/a:

Ludzie walczą o swoje prawa w przeciwieństwie do Polactwa, które nadstawia dupę do j***nia na sucho.



rozumiem że jakiś nauczyciel , pedagog, j***ł cię w dupę,
i nie założył gumki,
chyba że piszesz na zlecenie, wtedy już napewno jebią cie na sucho

Wiewór

2019-11-06, 19:54
Smokw napisał/a:

PIS zebrał najwięcej głosów od ludzi z wyższym wykształceniem



To teraz doj***les. Oglądałeś taki film jaja w tropikach?
Tam był taki nieśmiertelny tekst.
Never go full retard.
Zapamietaj go.

Po twoich postach mogę stwierdzić, że jesteś malomiasteczkowym idiota po wyższej szkole w swedziworach wielkich po kierunku ch*jwiecologi albo jakaś szkoła rolnicza i kierunek uprawa buraka cukrowego.
Zmeczyles magistra i wydaje ci się, że jesteś intelektualista bo jako pierwszy w rodzinie ukończyłeś szkole podstawowa i skonczyles byle jakie studia.
Niestety człowiek ze wsi może wyjść ale wieś z człowieka nigdy i przez to dalej masz kompleksy. Masz tik. Odruchowo co jakiś czas nerwowo oglądasz buty i strzepujesz wyimaginowane siano i kurze gówno patrząc ze strachem w koło czy nikt tego nie widział.

drukarka666

2019-11-06, 21:04
Pinochet zrobiłby taki porządek, jak Piłsudski. Już za niego nie miał kto kur szczać wyprowadzać. McQurwa z całkowitym brakiem szacunku, ale weź nie idź tą drogą. Poniżej ch*ja jest tylko rudokity.