18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GOPRO

~Angel • 2019-07-01, 19:43
Call of duty isis edition :lol:


YebaneDigidongi

2019-07-02, 00:50
Mocne, jeszcze chyba nigdy nie widziałem podobnego filmiku w którym nagrywający umiera w taki sposób

Filek96

2019-07-02, 00:58
"Religia pokoju"

PixLord

2019-07-02, 02:06
A niech się napie**alają między sobą, co nas to boli?

SM0KEtatum

2019-07-02, 07:26
Typowe dla tych ciot. Pobic kobiete, wyslac bachora z bomba, wyjebac sie w galerii. I mysla ze w nagrode dziewice dostana.... Mam nadzieje ze szatan ich rozgrzanym ch*jem w dupe ora

Sadic

2019-07-02, 09:25
~Angel napisał/a:

To mam tu coś dla ciebie



Ojojojjj jakie słodziaśne kiciaki xDDDDD

zsflogo

2019-07-02, 09:37
zdun napisał/a:

Pies j***ł te k***y, zabijać bezbronnych to tak męskie jak lać teściową.



Takie są realia wojny. Czego się spodziewałeś?

InnyName

2019-07-02, 10:28
w 2:22 zostawił syna jako świadka, no i spirala sp***olenia się będzie kręciła tam do końca ich wszystkich gdy istnieje w ich przekonaniach prawo zemsty, oni już nie widzą za co walczą, jak Serbowie

LaChupacabra

2019-07-02, 12:31
Ładnie się bawią w tym UNHCR (Wysoka Komisja ONZ ds Uchodźców).


PanAndrzej666

2019-07-02, 13:25
tu są też sceny zasadzki Kurdów na Turków nie tylko isis

Wiewór

2019-07-02, 15:17
tomczysko napisał/a:

To czy amerykanie słusznie się zaangażowali to jest inna rzecz, ale potrafią docenić i oddać honory zmarłemu żołnierzowi. Mówcie co chcecie.



Tak i amerykanie szanują swoich weteranów i poległych. Jakbyś powiedział coś złego na weterana albo poległego to by tłum rozszarpał na strzępy gołymi rękami.
Szanują ich jak sk***ysyn. Często zdarza się, że w knajpie jak ludzie zobaczą weterana to podchodzą i płacą mu rachunek w podziękowaniu za służbę dla kraju.

Dla porównania polactwo pluje, wyzywa i gardzi swoimi weteranami nazywając ich mordercami dzieci, najemnikami i wszystkim co najgorsze.
W czasie Afganistanu i Iraku hejt na naszych przybrał tak kosmiczne rozmiary, że musiało powstać stowarzyszenie broniące żołnierzy przed polactwem.
Ale co się dziwić? Przykład idzie z góry. Nasze rządy zawsze miały wyj***ne na weteranów.
Wrobiono podrzędnych żołnierzy w masakrę w Nangar Chel.
Olano ludzi, którzy przeprowadzili operację Samum przez którą w podzięce Jankesi anulowali nam wielomilionowe długi.
Wyj***no z WP najlepszą polską agentkę kontrwywiadu, która wyłapywała ruskich szpiegów.
Polska to jest zgnilizna.

Hill

2019-07-02, 19:39
Fake. Ja takiego DLC nie miałem.

Rafao

2019-07-02, 20:09
sard napisał/a:

Wybić wszystkich wierzących, to wyeliminuje o 80% rozp***uchę.

A co ma do tego wiara? Ludzie są głupi, w "laickiej" Francji masowo przechodzą na islam, Hitler nie próbował podbić Europy w imię wiary. Tu nie chodzi o wiarę czy jej brak, tylko o umiejętność krytycznego myślenia. Sam reprezentujesz światopogląd, który prze do przemocy.... "wybić wszystkich wierzących". albo dobrze trollujesz albo jesteś idiotą i to takim max idiotą.


FransFr

2019-07-02, 20:11
Wiewór napisał/a:


Wrobiono podrzędnych żołnierzy w masakrę w Nangar Chel.


Wiewiór, weź ty się pie**olnij w łeb, bo aż żal mi komentować to. Ostrzelali z moździerza wioske (teren zabudowany) mając pełną świadomość czym jest moździerz i jak niedokładna jest to broń. Tu powinna zostać przerwana dyskusja. Jeśli zaczniesz z tym polemizować to świadczyć będzie to tylko o ignorancji.

Rafao napisał/a:

A co ma do tego wiara? Ludzie są głupi, w "laickiej" Francji masowo przechodzą na islam, Hitler nie próbował podbić Europy w imię wiary.



Jak to nie próbował podbić? A czym różni się kult religii a kult państwa i partii? Wszak NSDAP to była masowa organizacja, i to za sprawą ich programów rozwojowych i socjalnych Niemcy byli gotowi rzucić się w ogień w interesie III Rzeszy i Fuhrera.
Ludzie zabijają w imię idei, zawsze tak było. Gdy trwoga to do Boga (tudzież państwa socjalnego). Tak mali próbują się odnaleźć w chaosie jaki nawiedza ludzkość od czasu do czasu. A to że w takich momentach są wykorzystywanii przez instytucje religijne i rządowe to wynika z desperacji tych niezaradnych.

maddog77

2019-07-02, 21:29
Alu Kurdom trzeba przyznać że mają jaja...close combat na 5m prowadzić szacun.

pelson1994

2019-07-02, 23:05
tylko czekać aż gówno samo się pozabija. dzicz