18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Google 31.08.18

Ow...........an • 2018-08-31, 08:53
Brakowało mostu temu dzisiejszemu grodu.



Tak wiem, most mi trochę nie wyszedł. :-/


spoiler

hfbnmiuytp

2018-08-31, 21:19
Trzeba mieć już nieźle naj***ne, żeby tą dzisiejszą grafikę google skojarzyć z Oświęcimiem.

poligon6

2018-08-31, 21:39
PO świetuje, wszak PO zostało załozone za niemieckie pieniądze i nie jest to wymysł urodzony w chorym umysle Maciorowicza tylko pisał o tym sam Olechowski, załozyciel PO. Cięzko wykumac bazę, ale Polska to bananowa republika, gdzie niemiaszki funduja sobie partie dajac jej 5 milionów ojro na rozruch. W normalnym kraju powinni ich zawinąć do pudła i rozstrzelać za zdradę.

http://niezalezna.pl/55092-olechowski-potwierdza-finansowanie-partii-tuska-przez-cdu-i-mowi-o-paczkach-z-niemiec

Dziwię się ze ktoś jeszcze głosuje na tych sk***ysynów, widać w potomkach pańszczyźnianego chłopstwa jest silna potrzeba posiadania pana, co teraz wykorzystuje PiS.

buszujacy

2018-08-31, 23:05
Szczerba z niemcami świętuje, to jest przygłup do kwadratu

Ow...........an

2018-08-31, 23:06
hfbnmiuytp napisał/a:

Trzeba mieć już nieźle naj***ne, żeby tą dzisiejszą grafikę google skojarzyć z Oświęcimiem.



O czym ty piszesz? Masz nieźle naj***ne?

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-01, 20:00
Owlman napisał/a:



O czym ty piszesz? Masz nieźle naj***ne?



No się chłopaczyna sam zaorał. Ja go jednak trochę usprawiedliwię... ten Twój k***a most bardziej tory kolejowe przypomina :mrgreen:

No... i most winien być zwodzony ;)

Ow...........an

2018-09-01, 22:00
[quote="Hranipex"]

Ja go jednak trochę usprawiedliwię... ten Twój k***a most bardziej tory kolejowe przypomina :mrgreen:
[/quote


NIemożliwe! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: