18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Google 31.08.18

Ow...........an • 2018-08-31, 08:53
Brakowało mostu temu dzisiejszemu grodu.



Tak wiem, most mi trochę nie wyszedł. :-/


spoiler

nowynick

2018-08-31, 09:04
no fakt, nie najszczęśliwszy ten rysunek komuś wyszedł :D

kickyourheadoff

2018-08-31, 09:22


Trzeba kupić baloniki i konfetti
jak święto to święto

~Velture

2018-08-31, 09:38
Polska: no 1 września niemieckie k***y zaatakowały nas o świcie.

Niemieckie media: 1 września grupa uzbrojonych Polaków zaatakowała biednych i niewinnych niemieckich turystów nad polskim morzem.

Heydash

2018-08-31, 09:58
@up i komu tu teraz wierzyć...

freaky

2018-08-31, 10:16
Dobrze, drewno się lepiej pali.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-31, 10:47
Wg PO wybuch wojny to święto. Wg Nowoczesnej Ukraińcy zrobili Wołyń bo polscy pracodawcy za dużo wymagali od ukraińskich pracowników......

Z kim PIS ma przegrać?? k***a z PSL???

weryfikator4

2018-08-31, 11:38
Niestety - smutna prawda. Nie mają z kim przegrać. Chociaż robią wszystko żeby nie mieć następnej kadencji ( OBY NIE MIELI!) to nikt nie jest w stanie tego wykorzystać... dzielą się, szarpią, nie mają liderów z charyzmą...kasa, koneksje, układy, stanowiska...

nowynick

2018-08-31, 11:39
:roll:

plan na PiS jest prosty:
-zmniejszenie podatków przy zwiększaniu świadczeń socjalnych np 1000+ na każde, emerytura+
-ograniczanie biurokracji
-likwidacja korupcji
-poprawa efektywności służby zdrowia
Te hasła są w DEFINICJI kiełbasy wyborczej (na wikipedii) a nasz ciemnogród to kupuje. Krzyżyk na szyi, pojechać do Ostrołęki i mówić, że się rozmawiało o czymś tam z Panem Andrzejem, rolnikiem z pod Radomia. Robić dokładnie to samo co PiS z motłochem tylko obiecywać więcej. A i straszyć imigrantami od czasu do czasu tylko nie tak brutalnie jak Ewa Kopacz kiedy oświadczyła, że chce ich k***a mać przyjąć ;)

UPAdlina

2018-08-31, 14:46
W Biskupinie też w stodołach płonęły gorące ciała nagich lasek.




Tera to je to

ddss

2018-08-31, 15:30
Up. Miłej wizyty niebieskich życzę :}

fieryangel

2018-08-31, 20:26
szczerba jest tak niedoj***ny, że ja pie**ole. Zresztą w PO co jeden to bardziej pie**olnięty.
Że oni mówią po polsku to podziwiam, bo mogliby nawijać po swojemu - niemiecku.

Ow...........an

2018-08-31, 20:41
fieryangel napisał/a:

szczerba jest tak niedoj***ny, że ja pie**ole. Zresztą w PO co jeden to bardziej pie**olnięty.
Że oni mówią po polsku to podziwiam, bo mogliby nawijać po swojemu - niemiecku.



A wg ciebie jaki jest ojczysty język tzw. Głupiego Rysia z Madery?

werther

2018-08-31, 20:59
Erutlev napisał/a:



Niemieckie media: 1 września grupa uzbrojonych Polaków zaatakowała biednych i niewinnych niemieckich turystów nad polskim morzem.



Naprawdę nie słyszałeś o prowokacji gliwickiej?

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-31, 21:10
werther napisał/a:



Naprawdę nie słyszałeś o prowokacji gliwickiej?



Słyszał...

Jemu pewnie chodzi o dzisiejsze Niemcy. O odpychanie od siebie odpowiedzialności za dziesiątki milionów ofiar IIWW.
Wiec trafnie opisał wersję niemiecką, choć oczywiście z przesadą... by uwydatnić sens wypowiedzi.

To tak jak ktoś napisze o Tobie "głupi jak but". Wiadomo, że nie możesz być głupi jak but, ale to taka przesada, by pokazać bezmiar Twojej głupoty. :mrgreen: