18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gołota o Nicholson'ie

StefanRobert • 2014-09-25, 18:13
Dlaczego Andrzej nie lubi Nicholson'a... :idzwch*j:

Akcja od 2:15


d3...........88

2014-09-25, 22:58
@up w dupie byłeś gówno widziałeś, Andrzej jest zarobiony nie musi walczyć robi to z pasji, miał wielką kariere, wielki Szacunek dla Andrzeja!! Spakuj tornister na rano i do spania!

____

2014-09-25, 23:30
Za czasów Gołoty na ringu dużo się działo, dużo mocnych ciosów, dużo akcji a teraz pełna asekuracja i szukanie przez całą walkę okazji do jednego dobrego strzału.

Polak1988

2014-09-25, 23:49
Gdyby Andrzej miał lepszą opiekę psychologów to myślę,że by dużo więcej osiągnął.Nie mówię,że mało osiągnął ale myślę,że mogłoby być lepiej.

zielasz

2014-09-26, 00:02
No ale przynajmniej Andrzej nie twierdzi, ze jest kobieta (jak ten inny, pedal mich*jczewski)

mati9033

2014-09-26, 00:54
nicholson jest czarny :) wiec wiesz :d za to piwko :)

Hvsarz

2014-09-26, 02:19
Chyba największy przegrany w historii boksu. Nie piszę tego w kontekście naśmiewania się z niego tylko raczej żalu. Zawsze był bardzo dobry ale psychika niestety siadała i zawsze coś dziwnego odwalał w stresie.
A tutaj tak na wymowę stękacie ale przede wszystkim Andrew jest sympatycznym kolesiem. Bawi mnie to, że taką wagę przywiązuje się do tego jak ktoś mówi, zamiast do tego co mówi.

mi...........dz

2014-09-26, 02:19
Ja tam lubię Jendrka :D

Mmanius

2014-09-26, 07:34
Bo u bokserów tak jest,po tylu ciosach w te mózgownice to się robi galareta,i potem nie ma dziwne ze Michalczewski jest za pedałami a Gołota pie**oli jak Frankenstein

MajkelT

2014-09-26, 08:51
Nie wiem, ja zawsze jak widze golote, przypomina mi sie skecz Danca.

orzechuuuu

2014-09-26, 09:13
Złego słowa nigdy an Gołotę nie powiem, z głową może coś ma, ale k***a osiągnął w ch*j dużo i zajebiscie reprezentował nasz kraj. Swoja drogą - W latach osiemdziesiątych na bramkach stał w knajpach w Legnicy. ;)

sokol9955

2014-09-26, 09:21
Co się dziwicie jego wymowie.. Jakby wam tyle lat morde obijali co jemu to też byście niewyraźnie mówili. Ale i tak szacun dla niego.

Emtecc

2014-09-26, 10:37
Kurde, widzę nareszcie jest podejście to Gołoty takie jakie powinno być. Wiadomo - nie boksuje jak kiedyś, wiadomo, miał przypaly, ciosy poniżej pasa, wiadomo - 53 sekundy - ale jak mu szlo, ale jak on napie**alał, ale jakie to było spektakularne! Adamki, Sosnowscy i Kliczki się chowają.

Jak z piłka nożną - stara szkoła. W piłce był Zidane, Figo, Ronaldo, Carlos itd w boksie byl Golota, Tyson, Lewis czy Holyfield!

ProVVe

2014-09-26, 15:16
Żaden polski sportowiec nie dał mi tylu emocji co Andrzej Gołota... Za dzieciaka pamiętam jak z ojcem czekałem, aż Endrju wyjdzie na ring. Śmiało mogę wyjechać z tekstem, że napiłbym się z nim wódeczki. Oby teraz zmiażdżył mordę bambusowi. Jak pan Marcin Daniec mówił w kabarecie --- "Endrju!! Załatw asfalta"



PS. Ludzie z negatywami odpie**olcie sie od tego człowieka. Zazdrościcie bo miał udane życie, osiągnął wiele i jeszcze może się spełniać i robić co chce... sp***alać pograć z kolegami w gałę, a nie mnie tu k***a sobie wiek zawyżacie i wypisujecie takie gówna.

sunnychris

2014-09-26, 19:48
Nie wiem skąd takie uwielbienie do tego gościa... przegrywał wszystko co miał do wygrania. Ucieleśnienie porażki.
Dla mnie na dużo większy szacunek w kontekście sportowym zasługuje pewien mistrz świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kat. półciężkiej oraz WBO w kat. junior ciężkiej. 12 lat bez porażki !!! i co najważniejsze wiedział kiedy ze sceny zejść by nie robić za clowna.