18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oponka

2022-08-11, 00:25
Marcin360360 napisał/a:

Obowiązkowy zestaw gaz łzawiący,multitool oraz pałka teleskopową a w samochodzie i domu siekiery oraz bejsbolem. Wisi mi czy ktoś panuje nad swoim psem czy nie bo mnie interesuje tylko bezpieczeństwo mojej rodziny. A strzelać sobie jade we wrześniu baa jeszcze mi zapłacą za to bo taki człowiek jak ja ma wam ratować dupy byście mogli ewakulowac własne rodziny gdy wróg stanie u bram.



się tam nie zesraj. żeby cię jakaś kula dosięgła. takich "żołnierzyków" na pokaz nam nie potrzeba

kris1978

2022-08-11, 00:38
Czy to dziewczę to ta idiotka Justynka99? A ten na pierwszym planie, to zesrany laluś bartas6662?

Myxxer

2022-08-11, 03:22
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

jak zwykle o flodzię



bo to dobra suka

jkllll485

2022-08-11, 05:35
Głodny nie jesteś sobą...

Adrian92

2022-08-13, 08:07
Marcin360360 napisał/a:

Obowiązkowy zestaw gaz łzawiący,multitool oraz pałka teleskopową a w samochodzie i domu siekiery oraz bejsbolem. Wisi mi czy ktoś panuje nad swoim psem czy nie bo mnie interesuje tylko bezpieczeństwo mojej rodziny. A strzelać sobie jade we wrześniu baa jeszcze mi zapłacą za to bo taki człowiek jak ja ma wam ratować dupy byście mogli ewakulowac własne rodziny gdy wróg stanie u bram.



Zawsze bawią mnie takie komentarze, jestem ciekawy czy kiedykolwiek miałeś w ręce pałkę teleskopową i czy umiałbyś jej uzyć w momencie zagrożenia. I nie mówię tutaj o sytuacji z psem a człowiekiem. Jak trafisz na kogoś kto jest agresywny to wjedzie w Ciebie i nawet nie zdążysz pierdnąć :D Poza tym rzeba wiedzieć gdzie bić, trzeba mieć też wbrew pozorom siłę, silny nadgarstek, bo jak masz kobiecą rączkę to taka pałka Ci z ręki wyleci przy uderzeniu jak masz ją bez sznurka ..
Najłatwiej jest odstraszyć agresora po prostu nożem. Nikt nie chce być dźgniety a jest o to bardzo łatwo, nawet jak jesteś babą i możesz to zrobic przypadkowo w szarpaninie :P