18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

moriarti

2017-05-13, 05:23
Nie, a twoja stara wstala? :crazy:

BrianGriffin

2017-05-13, 08:49
Kaczyści mają zmusić kablówki do udostępniania danych abonentów i tym samym wymusić pisiorski haracz. Jest jednak na to sposób, rejestrujemy dekoder na babcię/dziadka, która ukończyła 75 lat i jest zwolniona z płacenia na propagandówkę. Jeżeli ktoś nie ma rodziny, można użyć jakiegoś słupa.

Ti...........ch

2017-05-13, 13:46
silnybicu, PKB to suma wydanych pieniędzy... To tak jakbyś powiedział, że ktoś kto wiziął kredytu 300 tysięcy i wydał to w jednym roku na mieszkanie jest w lepszej kondycji finansowej od kogoś kto ze swoich 2000 tysięcy złotych miesięcznie odkłada 500 złotych, bo mieszka w domku na działce po dziadku. Ten pierwszy przecież wydał ponad 300 tysięcy, a ten drugi ledwo 18. W takim razie ten pierwszy jest w lepszej kondycji finansowej. Serio w to wierzysz?

support3

2017-05-13, 19:47
TVPis - telewizja reżimowa tyle w temacie, kto sądzi inaczej jest debilem.

@silnybicu
Wiesz w czym PIS jest lepszy od PO ? W tym że nie wpuścił swołoczy do polski i to wszystko afery (jak to nazywasz) za PO to mała bania przy tym co odpie**ala PIS jeśli tego nie widzisz to jesteś ignorantem i hipokrytą a duda to powinien staną przed trybunałem stanu a nie jeździć na narty (czy jak to nazywasz promować Polskę).

Wiewór

2017-05-13, 20:17
Po powyższych postach widać jaki poziom zdebilnienia jest wśród Polaków. Myślałem, że tvp wzbudza tylko śmiech ale pisowcy idioci traktują to poważnie

Nikczemny_Płód

2017-05-13, 20:24
@UP

Czy tu jesteś pie**olnięty? Serio pytam, afery PO mała bania?

BrianGriffin

2017-05-13, 21:12
@up

Afery? A czego oczekujesz od polityków? To żadna afera, że coś kradną, tylko norma. Więc sam jesteś pie**olnięty ;-)

Wiewór

2017-05-13, 21:47
Nikczemny_Płód napisał/a:

@UP

Czy tu jesteś pie**olnięty? Serio pytam, afery PO mała bania?


twój post to jest totalny offtop. Czego on w ogóle miał dotyczyć? co ma wspólnego propaganda tvpis a PO?

killua

2017-05-14, 11:31
kalijanek napisał/a:

up@ ale w czym masz problem? Masz teraz równowagę. Są stacje, które są przychylne i są nieprzychylne rządowi, nikt cię nie zmusza do oglądania. Wolisz oglądać ITI, proszę bardzo



masz zj***ne komunistyczne myślenie. Nikt mnie nie zmusza do ogladania telewizji trawm i tv republika to nie oglądam. Tak powinno być twoje rozumowanie. Obie te stacje są stacjami prywatymi i pomimo tego że są na mojej kablówce to ich nie oglądam, tak samo możesz powiedzieć o TVN i Polsacie. To jest prawidłowe rozumowanie bo wszystkie cztery stacje są prywatne i utrzymywane z tego co sobie stacja wygeneruje. TVP nie jest stacją prywatną i utrzymuje się z między inymi moich podatków i jako taka powiinna być w miarę obiektywna( wiadomo że całkiem przy obecnych przepisach funkcjonowania tych tworów) . Za PO tak było bo oglądali ją ludzie i z prawa i lewa choć wiadomo że TV w lepszym świetle stawiała PO. Ale teraz wiadomości człowiek z IQ powyżej 70 nie może oglądać bo rani jego inteligencje.

Nikczemny_Płód napisał/a:

@UP

Czy tu jesteś pie**olnięty? Serio pytam, afery PO mała bania?



no tak serio zapytam powiedz mi która afera PO przebija aferę w MON obecnie ? 13 j***niutkich milardów na Caracale. taka skala to jednak w PO nie była. Plus SKOK wołomin tez przeciez przekret mozliwy dzięki PIS. A to dopiero 1.5 roku.

A no tak zapomniałbym najgorsza omawiana afera PO 84 zł za ośmiorniczki sikorksiego... tego nic nie przebije ;D hehe jak to mówi starożytne chińskie przysłowie: " drzazgę w cudzym widzicie a ch*ja we własnym to już nie"

CoJaTamKurwaWiem

2017-05-14, 16:25
Jakby ci to powiedziec.... kazda afera przebija afere Caracali... przeciez rzad na te Caracale nie wydal wlasnie ani zlotowki...

killua

2017-05-14, 18:29
decode21 napisał/a:

Może się zdziwicie ale gdyby tak serio spojrzeć to na moim przykładzie to za PO miałem tą samą pensję i żadnych perspektyw na podwyżkę, za PISu już dostałem dwie podwyżki w pażdzierniku i w lutym razem około 400zl na rękę plus czasem premie. W dodatku pracodawca jakoś łaskawiej patrzy teraz bo wie że mogę odejść do innej firmy. Dla mnie na PLUS.

No tak to napewno wypracowany przez PIS w 1.5 roku dobrobyt to spowodował :D

CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Jakby ci to powiedziec.... kazda afera przebija afere Caracali... przeciez rzad na te Caracale nie wydal wlasnie ani zlotowki...



Taaa i było to uczciwe napewno że były pracownik boeinga przyjeżdża i nagle unieważnia się się przetarg na którym pracowano latami, potem rząd bez przetargu kupuje boeingi. Zawsze mnie zastanawiało jakim trzeba być fanatykiem by nie dostrzegać że to śmierdzi na kilometry :D Ja nawet rozumiem że ktoś może platformy nie lubić bo sobie trochę afer nagrabili (choć by uważać ośmiorniczki za aferę to trzeba być debiliem bez znajomości dzisiejszych cen żywności i żyjącym na ziemniakach i schabowym w niedziele jako luksusowym towarze :D

CoJaTamKurwaWiem

2017-05-14, 20:58
Taaaaaa......
Ani ciebie nei obrazilem, ani nic nie wtknalem, ty od ludzi od "debili", "fanatykow"...
W sumie jak kazdy wielbciel tuska....
Nie gadam z toba...

tranzystor

2017-05-14, 21:01
Pisowska propagandówka w natarciu.