18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TFU.Bolek

2017-05-12, 17:32
Ten piątek bez szklanki wódki nie przejdzie :/

decode21

2017-05-12, 18:09
Może się zdziwicie ale gdyby tak serio spojrzeć to na moim przykładzie to za PO miałem tą samą pensję i żadnych perspektyw na podwyżkę, za PISu już dostałem dwie podwyżki w pażdzierniku i w lutym razem około 400zl na rękę plus czasem premie. W dodatku pracodawca jakoś łaskawiej patrzy teraz bo wie że mogę odejść do innej firmy. Dla mnie na PLUS.

pazuzu

2017-05-12, 18:37
Velture napisał/a:

Jak mnie bawią ludzie pie**olący "TVPis" z bólem dupska a jakoś przez 8 lat TVPo im nie przeszkadzało i teraz nagle wszyscy wielce zdziwieni, że telewizja państwowa jest zawsze przychylna większości rządzącej.
Dosłownie jak małe dzieci...



Ale pie**olisz głupoty, przyszła "dobra zmiana" i z telewizji zostało zwolnionych pełno osób, kolejni sami odeszli bo mieli dość propagandy. Ato byli ludzi którzy pracowali tam kilkadziesiąt lat, pracowali za rządów AWS, SLD,PO a nawet pis przez 2 lata i nie było takiego syfu jak teraz. Ale spoko nadal możesz być klakierem jareczka i oglądać publiczną i tv trwam

kalijanek

2017-05-12, 18:44
up@ ale w czym masz problem? Masz teraz równowagę. Są stacje, które są przychylne i są nieprzychylne rządowi, nikt cię nie zmusza do oglądania. Wolisz oglądać ITI, proszę bardzo

Thetus

2017-05-12, 18:46
Klikam, klikam a to nie odpala. Ech, zmęczenie...

Loaloa

2017-05-12, 21:20
Okazało się, że Piss ma 120% poparcia w sondażach.

AdiOsAmigos

2017-05-12, 22:56
No jakoś tak od razu poczułem się godny :D a nie sorka chyba jednak głodny :-(

dostępny_nick

2017-05-12, 22:57
@kalijanek:
Może w tym ma problem, że to jest telewizja PUBLICZNA, opłacana z podatków/abonamentów WSZYSTKICH Polaków. Natomiast pozostałe stacje są opłacane z kapitału PRYWATNEGO, więc chyba jednak można czegoś tam wymagać od tej telewizji publicznej. Wiadomo, że ręki, która karmi się nie ucina i że zawsze telewizja publiczna będzie sprzyjała rządzącym, ale to co się teraz dzieje w telewizji publicznej przekracza wszelkie granice. A najśmieszniejszym jest to, że Ci co tak bronią TVP, kilka postów niżej będą wyzywać drugich od "pelikanów łykających wszystko co im w tefałenie podadzą". Jesteście siebie warci...
A do osób, piszących, że mają podwyżki - trzeba pamiętać, że na to składa się wiele czynników i niekoniecznie PiS musi tu być czynnikiem, który się złożył na Wasze podwyżki. A już mam nadzieję, że nie macie na myśli wynagrodzenia minimalnego przy umowach zlecenia, bo każdy ciut bardziej rozgarnięty wie jak to wygląda w praktyce...

spiezmamusia

2017-05-12, 23:19
ja dostałem ciepłą wodę i kromkę chleba i co wy na to biedaki?

BrianGriffin

2017-05-12, 23:28
decode21 napisał/a:

Może się zdziwicie ale gdyby tak serio spojrzeć to na moim przykładzie to za PO miałem tą samą pensję i żadnych perspektyw na podwyżkę, za PISu już dostałem dwie podwyżki w pażdzierniku i w lutym razem około 400zl na rękę plus czasem premie. W dodatku pracodawca jakoś łaskawiej patrzy teraz bo wie że mogę odejść do innej firmy. Dla mnie na PLUS.



Za pisu dostałem dwie podwyżki :homer:
Całe szczęście jestem aspołeczny, bo inaczej musiałbym się martwić takimi ludźmi.

mateusz1992b2

2017-05-12, 23:32
Czuje się tak docenionym pracownikiem, że w pewien piękny dzień czerwca wsiądę w samolot i do Anglii polecę ^^
Bilet kupiony, mieszkanko ogarnięte :)


zbigniewwodecki

2017-05-13, 00:00
kalijanek napisał/a:

up@ ale w czym masz problem? Masz teraz równowagę. Są stacje, które są przychylne i są nieprzychylne rządowi, nikt cię nie zmusza do oglądania. Wolisz oglądać ITI, proszę bardzo


Może w tym, że płacenie na tvpis jest obowiązkowe?

Eramod

2017-05-13, 01:10
Szkoda że czasem na siłe co niektórzy próbują wyzywac ten PIS. Nawet jak coć dobrze zrobią, jednym i tak bedzie żle. Spotykam takich ludzi i nawet nie dyskutuję z nimi. Przyj***li się do 500 + bo niby hajsu nie ma ,a takie PO juz pie**oli ze chce dac na kazde dziecko 500 i dla nich to bedzie ok mimo ze wczesniej pie**olili ze hajsu nie ma na ten projekt.

Insaner

2017-05-13, 01:52
decode21 napisał/a:

Może się zdziwicie ale gdyby tak serio spojrzeć to na moim przykładzie to za PO miałem tą samą pensję i żadnych perspektyw na podwyżkę, za PISu już dostałem dwie podwyżki w pażdzierniku i w lutym razem około 400zl na rękę plus czasem premie. W dodatku pracodawca jakoś łaskawiej patrzy teraz bo wie że mogę odejść do innej firmy. Dla mnie na PLUS.



A co ma partia rządząca do Twoich zarobków... w prywatnych firmach nie ma to żadnego znaczenia natomiast w państwowych? nie wiem.. Gdzie pracujesz?



Eramod napisał/a:

Szkoda że czasem na siłe co niektórzy próbują wyzywac ten PIS. Nawet jak coć dobrze zrobią, jednym i tak bedzie żle. Spotykam takich ludzi i nawet nie dyskutuję z nimi. Przyj***li się do 500 + bo niby hajsu nie ma ,a takie PO juz pie**oli ze chce dac na kazde dziecko 500 i dla nich to bedzie ok mimo ze wczesniej pie**olili ze hajsu nie ma na ten projekt.





I PiS jest zły i PO. Dopóki ktoś nie odgoni tych samych mord pojawiających się od lat w TV od koryta to w tym kraju nigdy nie będzie normalnie. Trzeba chyba by było zamienić wszystkich polityków jednocześnie na świeżych ludzi...

kalijanek

2017-05-13, 05:07
dostępny_nick@ te twoje PRYWATNE to mogą mieć jakieś ukryte cele nie koniecznie dobre dla Polski, więc wolę się składać na abonament i słuchać tego propagandowego bełkotu. Panowie jak wam się nie podoba to abonamentu nie musicie płacić i tak nikt tego nie kara