18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Godfrey Bloom

mu...........pa • 2011-11-26, 11:38
Wyjaśnię wam bo chyba nie rozumiecie ...


Okacz

2011-11-27, 03:50
W sumie zabawnie, jak łatwo czasem porównać sprawy publiczne, państwowe, do całkowicie prywatnych sytuacji. Politykja wydaje się taka prosta, że byle pan Czarek z Zielonej Góry mógłby być ministrem finansów.

Czekajcie, może jednak tak nie jest? Może fakt, że Irlandia faktycznie miała olbrzymie długi przed kryzysem nie oznacza jeszcze, że jako kraj jest "Broken"?

Nie wszystko jest takie zaraz k***a proste.

okanslig

2011-11-27, 21:42
@up nie broken tylko broke. Broke znaczy splukany. Ja gdy nie mam kasy to jestem splukany. Gdy nie mam kasy i wisze komus wiecej niz jestem w stanie zarobic w rok to jestem w glebokiej, smierdzacej p*zdzie. Ale jako ze to nie sa ich wlasne pieniadze, wiec czemu by sie przejmowac. Nie wiem, jakos kraje skandynawskie potrafia zarabiac wiecej niz wydaja i te pieniadze odkladac, to czemu caly swiat sie zapozycza?

Gienek2

2011-11-28, 13:53
ja od zawsze sobie mówiłem, że politycy to są ludzie na których my jako naród jako podatnicy się zrzucamy, utrzymujemy ich. nasza praca zapewnić im żeby mieli z czego ściągać podatki przy okazji żyć czyli pić i żreć na co ja pracuję ciężko.

a ich j***na praca to odpowiednie zajmowanie się prawem i gospodarką w kraju. i żaden z tych dwóch obowiązków nie jest przestrzegany, ba nawet porządnie ściemniać już nie potrafią...

i musimy jako Polska zdać sobie sprawe, że zgadzamy się na takie niewolnictwo więc każdy 5 minutowy buntownik powinien wbić sobie to w głowe

Stixi

2011-12-01, 19:49
@Kordiens, Juliusz Cezar był chłopem, a rządził chyba raczej dobrze, nie sądzisz? Tak więc gdybyśmy zastąpili obecnych "Świetnie wykształconych" polityków na normalnych ludzi, którzy wiedzą jak to jest być r*chanym przez rząd i jednocześnie mają coś w głowie, a nie są tępakami (jak np. były minister rolnictwa) to sytuacja w kraju na pewno by się zmieniła. Ale co poradzisz? Nic nie poradzisz.

LICH0

2011-12-13, 17:38
Szukałem pod tytułem Godfrey Bloom i nie znalazłem to wkleje żebyście mogli obejżeć. Mądrzę facet gada!