18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Goal3

clean_east_wood • 2014-01-10, 22:21
Naszły mnie wspomnienia związane z Pegasusem i ulubioną grą. Ta sadystyczna rozgrywka , Sam zagrałbym lepiej(faule) ,ale niestety nie mam już na czym :(
Pełny mecz z oryginalną muzyką . Oglądać całe. Jak się nie podoba to wasz wybór :D W fife takich warunków atmosferycznych ani graczy nie znajdziecie


Obraz kwadratowy bo k***a nie było rozdzielczości panoramicznej :mrgreen:

h4XX0rZ

2014-01-11, 12:22

Cała seria Nekketsu była :D

Ceembe

2014-01-11, 12:39
Te godziny przegrane na pegazusie w gierki z Kunio Kunem i nadawanie zawodnikom ksywek, Elwis, Szajbus, Dżony - to były czasy. Ech.

Setki połamanych dżojstików i "klejenie" ich przy pomocy zapalniczek (najczęściej łamały się krzyżyki od strzałek, po stopieniu można było je czasem skleić i pograć jeszcze 2-3 dni a nowy dżoj 10 zł). A pegazusów to miałem chyba z 10. :D

zolwik155

2014-01-11, 12:41
Panowie szukam pewnej gry na tą wspaniałą konsolę. Chodzi mi o bijatykę, w której postacie wyglądają tak samo jak w goalu3. Kupę czasu spędziłem z tą gierką przed tv i chętnie zagrałbym jeszcze raz.

Qbas

2014-01-11, 13:08
Lepiej grają niż w polskiej lidze

MICHALANIOLDZIWKO

2014-01-11, 13:42
Ja wlasnie co sobie zakupilem pegaza po 20 ziko z allegro.Czaicie,okazalo sie ze to totalne gowno,pad sie k***a zacina,gierki nie chodza,kartdridze trzeba wyszarpywac sila (klapke juz w ten sposob polamalem,a uruchomialem go dwa razy).Oczywiscie znalazlem starego pegaza,ale on tez k***a nie dziala.Nienawidze zycia.

piotras666666

2014-01-11, 14:52
Bo kiedyś chodziło o grywalność, a nie o jak największa liczbę polygonów...
Cały czas ma na komórce emulator Nesoid i Goal3 :D
Jest nawet w polskiej wersji!

Kiciok

2014-01-11, 14:54
Oczywiście wypadałoby wspomnieć o aspektach technicznych :D

Ciągłe sprawdzanie temperatury zasilacza, łapą ofc. bo paliły się jak cholera po długiej grze.

Ciągłe lutowanie kabelków i plastików w joystickach

Do tego w "tankach" u mnie było coś takiego, że aby były w grze "statki" do jeżdzenia po lodzie, trzeba było się nakombinować, aby na górze ekranu nie było cyferek, tylko jakieś hieroglify, wtedy były statki :D

S.T.U_Cummins

2014-01-11, 17:43
Szkoda że nie możemy poczuć smrodu palonego zasilacza :)

Mr Dan

2014-01-11, 19:50
Zagrałbym sobie w taką grę na nowej generacji z takimi efektami ^^ Byłoby to lepsze niż każda FiFA, czy PES.

Pamiętam jak grałem w Tsubasę dużo kiedyś :D
Zawsze graj na Kojiro, on przechodził każdego, bo się odbijali ^^

sebaszczak

2014-01-11, 21:22
Dobre czasy aż się łezka w oku kręci...

grimmjow123

2014-01-11, 22:54
Japonia pozostała ze swoją odmiennością po dziś dzień (w mniej lub bardziej lubiany sposób).
Dawniej definicją dobrej gry na pegazusa była japońska marka (gry technoos z kunio-kun wymiatały). Aktualnie mamy Anime które na swój sposób dominują kreskówki. Do tej pory pamiętam ucieczki z ostatnich lekcji aby zdążyć na odcinek dragon ball w RTL7 w wersji francuskiej z lektorem.

Dant3s

2014-01-12, 22:38
Saute napisał/a:

k***a, a mnie najbardziej zawsze pociągały te "melodyjki" i ścieżki dźwiękowe.
Jakie są jeszcze inne gry z tej serii? Jak przez mgłę pamiętam coś w stylu konkurencji olimpijskich czy coś w ten deseń...


Dla mnie najlepszy był hokej :)

Ru-D

2014-01-13, 02:07
Nadal pamietam kod na final :)
494-2EF-4B6D