18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupszego powodu nie słyszałem

cuurniprime • 2021-12-15, 20:12
Jaki jest najbardziej debilny powód aresztowania? Osobiście uważam że tego już nic nie przebije... :samoboj:


Kriski

2021-12-15, 20:15
Bo za amerykańskim prawem nie nadążysz a za prawami poszczególnych stanów czy hrabstw to już w ogóle.

A za nieokazanie dokumentu to i w Polsce mogą zamknąć.

Jerzy_Owsik

2021-12-15, 20:17
hehehe nic nie zrozumiałem ale fajny filmik jak wpie**ala fastfoody w aucie

LaChupacabra

2021-12-15, 20:50
Rozpoznanie: hipsterska morda, "znający swoje prawa" typ po 30stce, ostentacyjnie unikający odpowiedzi na pytania proste jak 2+2 i do tego jeszcze nagrywanie telefonikiem bo on jest panem i włatcom którego nikt nie może ruszyć i niczego mu nie można zabronić.
Diagnoza: sp***olenie.
Zalecane leczenie: eutanazja.

Janusz_k

2021-12-15, 21:24
Up! pie**olisz, Kriski m rację, wiele stanów ma poj***ne prawo i np nie wolno ci tam zaparkować aby zjeść.

kodi22

2021-12-16, 00:21
Japie**ole słychać że pies mówi że nie może przebywać na terenie podczas zamknięcia sklepu/czy ch*j wie czego.

Zamiast odjechać k***a kawałek to bedzie robił z siebie bohatera, później każdy człowiek wk***iony bo mu taki zjeb sp***olił dzień

radek225

2021-12-16, 01:07
Możecie nie wrzucać gówien z p*zdoka tutaj i nie zaniżać i tak już niskiego poziomu tego portalu? Załóżcie sobie stronę na którą będziecie wrzucać filmy z pedalskiego p*zdoka i umawiać się na ssanie pęta w rytmach Zdenia Bartywiuka i szMaty.

sa...........el

2021-12-16, 01:52
Janusz_k napisał/a:

Up! pie**olisz, Kriski m rację, wiele stanów ma poj***ne prawo i np nie wolno ci tam zaparkować aby zjeść.



To typ gościa, który jakby mu policja gwałciła matkę, to by powiedział: "tylko nie za mocno" i zaraz potem przeprosił, że się odezwał.

Masorz

2021-12-16, 04:02
Janusz_k napisał/a:

Up! pie**olisz, Kriski m rację, wiele stanów ma poj***ne prawo i np nie wolno ci tam zaparkować aby zjeść.



przeciez psina powiedziała na początku ze z powodu dużej ilości włamań nie można parkować pod zamknietymi sklepami/knajpami po godzinach zamkniecia. A raczej gdyby sytuacja dziala sie poznym wieczorem a nie w nocy gdzie cale miasto spi a brudy szabrują to nie bylo by pewnie problemu

Ca...........on

2021-12-16, 04:48
Wy już pewnych rzeczy nie pamiętacie. W latach 80. jak milicjant powiedział komuś, kto filował w maluchu na jakimś rogu, że ma sp***alać i zapamiętają jego twarz, to delikwent się już w okolicy nie pokazywał. Nie było kamer, a wszyscy mundurowi wtedy wiedzieli, kto czym się zajmuje. Nie żebym chciał powrotu tamtych czasów, ale policjant powinien mieć przywróconą swobodę działania i doboru środków. Cały system powinno się zbudować od nowa. Procedury są z natury nieludzkie.

Spqr86

2021-12-16, 07:37
Psiarski jest wporzadku. ch*jowe prawo maja ok. Ale stara się bronić własności innych ludzi. A cwe*e co na przekór stoją bo im wolno i znają swoje prawa to mogą szame do domu zabrać a nie k***a w aucie w podejrzanym miejscu. Tempe ch*je

Psilocke

2021-12-16, 07:53
Nie bardzo rozumiem w czym problem.
Toć gliniarz mu mówi, że to "private property".
Innymi słowy gościu ma wypie**alać nie ważne co robi.
Może właściciel zadzwonił a może cokolwiek, nieistotne.
Wypie**alaj to wypie**alaj i nie swiruj bohatera.

Zyggi94

2021-12-16, 10:10
k***a ale z większości z wad to młotki, stulejarze co w realnym życiu nie podejdą do dziewczyny. Kompletne ameby, typ bardziej jak to jest teren prywatny to pies ma ch*ja do gadania. Już kompletnie macie łby wyprane, przecież ten krawężnik właśnie wygląda na podobnego wam, sp***oline życiowa, co by zakazami rzucała. Prewencja to najgłupsze zjawisko jakie jest, żadne zdarzenie nie jest takie same, ale pod pretekstem jakieś patologicznej jednostki odbiera się prawa normalnym ludziom. W ogole co to za argument, że były włamania? A co mnie to interesuje ? U mnie 2 tygodnie temu jakieś angielskie śmiecie na parkingu latały z nożami, pewnie z tego powodu tez mam nie używać parkingu, bo przeciez

Ja też mogę mieć noz tak ? Cymbaly.
Do tego filmiku jak nie ma na parkingu żadnych zakazów itp to coś do ciężkiej k***y ma interesować typa jakieś włamanie? Druga sprawa w Ameryce vhyba jest najwyższy odsetek zabójstw tak? A ten k***a krawężnik się w parkingowego bawi, zamiast sie za powazna prace wziąć

Ja też mogę mieć noz tak ? Cymbaly.
Do tego filmiku jak nie ma na parkingu żadnych zakazów itp to coś do ciężkiej k***y ma interesować typa jakieś włamanie? Druga sprawa w Ameryce vhyba jest najwyższy odsetek zabójstw tak? A ten k***a krawężnik się w parkingowego bawi, zamiast sie za powazna prace wziąć

7wporzondku

2021-12-16, 10:10
Zyggi94 napisał/a:

k***a ale z większości z wad to młotki, stulejarze co w realnym życiu nie podejdą do dziewczyny. Kompletne ameby, typ bardziej jak to jest teren prywatny to pies ma ch*ja do gadania. Już kompletnie macie łby wyprane, przecież ten krawężnik właśnie wygląda na podobnego wam, sp***oline życiowa, co by zakazami rzucała. Prewencja to najgłupsze zjawisko jakie jest, żadne zdarzenie nie jest takie same, ale pod pretekstem jakieś patologicznej jednostki odbiera się prawa normalnym ludziom. W ogole co to za argument, że były włamania? A co mnie to interesuje ? U mnie 2 tygodnie temu jakieś angielskie śmiecie na parkingu latały z nożami, pewnie z tego powodu tez mam nie używać parkingu, bo przeciez



Jakbys o sobie pisal

cz...........ek

2021-12-16, 11:09
Caramon napisał/a:

Wy już pewnych rzeczy nie pamiętacie. W latach 80. jak milicjant powiedział komuś, kto filował w maluchu na jakimś rogu, że ma sp***alać i zapamiętają jego twarz, to delikwent się już w okolicy nie pokazywał. Nie było kamer, a wszyscy mundurowi wtedy wiedzieli, kto czym się zajmuje. Nie żebym chciał powrotu tamtych czasów, ale policjant powinien mieć przywróconą swobodę działania i doboru środków. Cały system powinno się zbudować od nowa. Procedury są z natury nieludzkie.


No, szczególnie w państwie pisu. Jeszcze niech sądy zostaną zastąpione przez komitety robotniczo-chłopskie, nakładające zaocznie karę śmierci jako karę administracyjną bez prawa do obrony.

Polskie bagiety powinny mieć kamerki na mundurach, wtedy niech nak***iają patusów dzień i noc