18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupszego powodu nie słyszałem

cuurniprime • 2021-12-15, 20:12
Jaki jest najbardziej debilny powód aresztowania? Osobiście uważam że tego już nic nie przebije... :samoboj:


Zyggi94

2021-12-16, 11:20
7wporzondku napisał/a:

Jakbys o sobie pisal



Widzę, że jesteś z tych tumanów, co jak krzyczą, że r*chają to się pytasz w którą stronę się wypiąć?
Dzban j***ny, z reszta jak większość ludzi, władza z roku na rok upie**ala ludziom prawa, a ten jeszcze krzyczy więcej! Juz niedlugo to k***a na chodniku bramki postawia i będziesz płacił Panu za przejście. Ludzie juz k***a nie mają chęci do życia, największym tumanom wmówiono, że trzeba jebac 80h tygodniowo, żeby nazwać to godnym życiem. Pod głupimi pretekstami jesteśmy trzymani w domu i wypuszczani jak psy w kagancach na dwor... ktoś tam na górze płacze ze śmiechu. No, ale ja jestem glupi, przecież to wszystko k***a po to, żeby żyło się lepiej!
Nie pozdrawiam, życzę Ci j***nia w kamieniołomach do usranej śmierci i jeszcze żeby Cie k***a jakis zyd capo pilnował

postpost

2021-12-16, 11:25
LaChupacabra napisał/a:

Rozpoznanie: hipsterska morda, "znający swoje prawa" typ po 30stce, ostentacyjnie unikający odpowiedzi na pytania proste jak 2+2 i do tego jeszcze nagrywanie telefonikiem bo on jest panem i włatcom którego nikt nie może ruszyć i niczego mu nie można zabronić.
Diagnoza: sp***olenie.
Zalecane leczenie: eutanazja.

dziękuję Panie Doktorze.

Wiewór

2021-12-16, 13:15
Rozumiem że polactwo nie rozumie czegoś takiego jak własność prywatna ale w USA to jest świetność. Za wtargnięcie na teren prywatny mogli go legalnie odjebac a zadzwonili tylko po policję więc facet ma dużo szczęścia

Jurand350

2021-12-16, 13:36
Ten filmik to szczyt góry lodowej ruchu w stanach zjednoczonych dotyczącego audytowania policji. Audytorzy, albo raczej Fraudytorzy nagrywają interwencje policji tłumacząc to wolnością prasy gwarantowaną przez pierwszą poprawkę konstytucji. Bardzo często uważają polisy publicznych podmiotów takich jak punkty poczty za niekonstytucyjne i wykłucają się o nie z policją ( podobnie jak ruch sovereign citizens którzy uważają że prawa ustanowione przez rząd ich zupełnie nie obowiązują).

Aleo

2021-12-16, 13:49
Zyggi94 napisał/a:

Widzę, że jesteś z tych tumanów, co jak krzyczą, że r*chają to się pytasz w którą stronę się wypiąć?
Dzban j***ny, z reszta jak większość ludzi, władza z roku na rok upie**ala ludziom prawa, a ten jeszcze krzyczy więcej! Juz niedlugo to k***a na chodniku bramki postawia i będziesz płacił Panu za przejście. Ludzie juz k***a nie mają chęci do życia, największym tumanom wmówiono, że trzeba jebac 80h tygodniowo, żeby nazwać to godnym życiem. Pod głupimi pretekstami jesteśmy trzymani w domu i wypuszczani jak psy w kagancach na dwor... ktoś tam na górze płacze ze śmiechu. No, ale ja jestem glupi, przecież to wszystko k***a po to, żeby żyło się lepiej!
Nie pozdrawiam, życzę Ci j***nia w kamieniołomach do usranej śmierci i jeszcze żeby Cie k***a jakis zyd capo pilnował



Ale ty masz przej***ne życie, chyba jebiesz dwunastki w jakiejś fabryce i ledwo ci na czynsz starcza. Tyle bólu dupy u kogoś to dawno nie widziałem. I oczywiście to że masz sp***olone życie to nie twoja wina tylko wszystkich dookoła

Masorz

2021-12-16, 15:19
Zyggi94 napisał/a:

typ bardziej jak to jest teren prywatny to pies ma ch*ja do gadania.



i tu juz wiadomo ze jedyne co wiesz to jak zwalic sobie konia i odpyskowac matce

7wporzondku

2021-12-17, 05:56
Zyggi94 napisał/a:

Widzę, że jesteś z tych tumanów, co jak krzyczą, że r*chają to się pytasz w którą stronę się wypiąć?
Dzban j***ny, z reszta jak większość ludzi, władza z roku na rok upie**ala ludziom prawa, a ten jeszcze krzyczy więcej! Juz niedlugo to k***a na chodniku bramki postawia i będziesz płacił Panu za przejście. Ludzie juz k***a nie mają chęci do życia, największym tumanom wmówiono, że trzeba jebac 80h tygodniowo, żeby nazwać to godnym życiem. Pod głupimi pretekstami jesteśmy trzymani w domu i wypuszczani jak psy w kagancach na dwor... ktoś tam na górze płacze ze śmiechu. No, ale ja jestem glupi, przecież to wszystko k***a po to, żeby żyło się lepiej!
Nie pozdrawiam, życzę Ci j***nia w kamieniołomach do usranej śmierci i jeszcze żeby Cie k***a jakis zyd capo pilnował



Znowu o sobie piszesz

Psilocke

2021-12-17, 10:28
Zyggi94 napisał/a:

k***a ale z większości z wad to młotki, stulejarze co w realnym życiu nie podejdą do dziewczyny. Kompletne ameby, typ bardziej jak to jest teren prywatny to pies ma ch*ja do gadania...Prewencja to najgłupsze zjawisko jakie jest, żadne zdarzenie nie jest takie same, ale pod pretekstem jakieś patologicznej jednostki odbiera się prawa normalnym ludziom.



Szczerze mówiąc nie bardzo wiem czemu posiadanie swojego zdania czyni ze mnie stulejarza i amebe?
No chyba, że powodem jest posiadanie zdania odmiennego od twojego co z automatu czyni mnie gorszym człowiekiem.
Ogólnie nic nie mam do gliniarzy. Robota jak każda inna i jak w każdej innej są jednostki normalne i poj***ne.
Jednakże gdyby nie ta prewencja to wielu tych normalnych ludzi zaczęło by się zachowywać nienormalnie.
Zresztą kto ma oceniać na ulicy czy ktoś jest normalny czy nie?
Josef co 20 lat gwałcił własną córkę w piwnicy też był normalny. Nikt się nie zorientował.

Teren prywatny to teren prywatny.
Rozumiem, że jak tobie wejdzie ktoś na plac to nic nie robisz aby nie ograniczać jego praw?

A ja osobiście bym wolał żeby w Polsce teren prywatny był traktowany jak w stanach.
Wlazł mi na plac, ch*j wie kto i po co to wyciągam kapiszony i mam prawo do typa napie**alać.

I jeszcze co do gliniarzy.
Jak trafisz na k***e to po zawodach ale są też normalni.
Jakiś czas temu zrobiliśmy z kumplami libacje na mieście.
Ogólnie byliśmy spokojnie i cicho na tyle na ile banda naj***nych typów może być.
Podjechał patrol.
Pogadali i powiedzieli żebyśmy sobie poszli bo ludzie dzwonią ze skargą.
Grzecznie zebraliśmy mandzur i poszliśmy gdzie indziej.
Nawet bez mandatu a spokojnie mogli nas na izbę zwinąć i potrzymać.

Tak, więc moim zdaniem nie masz racji a obrażanie innych tylko dlatego, że mają odmienne zdanie od twojego, stawia Cię w jednym szeregu z tymi co te prawa ograniczają.

BrainOsw

2021-12-17, 21:55
@LaChupacabra
diagnoza ruro j***na to że nic nie robił tylko jadł żarcie pod lokalnym fastfoodem i według wszelkich przepisów niepowinno nic mu grozić, a idzie do aresztu przez takie łamiące prawo k***y, za nasz hajs, podatników, i jeszcze dostanie odszkodowanie jak wytoczy sprawę + trzeba zapłacić pensje tym niebieskim frajerskim świniom zamiast im potrącać z wypłat. I na koniec takie sp***oliny umysłowe jak ty, jak nic nie masz do ukrycia to pokaż bla bla, to pokaż cwaniaku swoje adresy, kartę chorób zdjęcia rodzinne numery kont hasła, przecież nie masz nic do ukrycia, a jak ktoś ci ukradnie coś to zgłosisz na bohaterską policję to napewno ci pomogą odzyskać dobra pało

metyoo

2021-12-18, 15:12
Zyggi94 napisał/a:

k***a ale z większości z wad to młotki, stulejarze co w realnym życiu nie podejdą do dziewczyny. Kompletne ameby, typ bardziej jak to jest teren prywatny to pies ma ch*ja do gadania.



panie prawniku z korporacji zajmującej się sprzedażą środków czystości do kibla! masz pojęcie jak kot o kwaśnym mleku! "pies ma ch*ja do tego" pod warunkiem, że jesteś na swoim terenie, a jeżeli nie jesteś właścicielem terenu, znajdujesz się na nim wbrew\ woli właściciela to twoje "ch*j do tego" traci na znaczeniu :) zajmij się lepiej obdzwanianiem kolejnych numerów z kupionej bazy!