18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupota ukryta pod lewacką maską

Suka_Blyat • 2013-02-21, 12:17
Ostatnio był filmik o tym jak Narodowcy próbowali bojkotować występ prof. Czwartek na UW. Zostali zwyzywani od dziczy itd.
Tu mały przykład zachowania postępowej młodzieżowej lewicy

Może i bojkot Narodowców nie był zbyt dobrze wykonany, ale to i tak jest nic w porównaniu z tym co robi nasza postępowa lewacka młodzież.
Co ciekawe, o akcji na UW słyszałem w wielu mediach publicznych, natomiast o akcji na pomnik Dmowskiego nie słyszałem za wiele w TVN czy coś, chyba, że się mylę

ypsilanti

2013-02-21, 17:44
Rozumiem, że każdy Polak powinien wybrać czy popiera małpy na UW czy małpy pod pomnikiem RD? Dziękuję ja wysiadam, a Wy dalej obrzucajcie się od komuchów, katoli, pedałów, oszołomów itd itp.

oblakany

2013-02-21, 18:01
Taa, najpierw odnawiają czterech śpiących (dla niezorientowanych - taki duży z napisem "chwała bohaterom armii czerwonej") za 700 tys., a teraz chcą mazać po Dmowskim. Już nie wiem co gorsze...

glistownik

2013-02-21, 18:02
Same pedały oszołomy itd itp. ;-)

Episkopat

2013-02-21, 18:05
@ypsilanti

Jedyny pozytywny komentarz nt. poglądów politycznych na tym syfiastym portalu.

Polaczkom lasują się mózgi jak ktoś ma inne poglądy od nich i głośno się z nimi obnosi. I to się tyczy zarówno prawicy jak i lewicy. Polaczki nie potrafią rozmawiać bez chamstwa, prostactwa i nienawiści np. o prawach dla homoseksualistów, aborcji czy legalizacji miękkich narkotyków. Polaczki nie potrafią dojść do żadnego konsensusu (vide Sejm).

ZAWSZE będziemy 100 lat za jakąkolwiek cywilizacją Zachodu z takim nastawieniem do siebie i do Świata.

Alonso

2013-02-21, 18:06
Ja się pytam - dlaczego Sadol staje się miejscem politycznej agitki?
Do TV Trwam idź z tym materiałem.

Realbartu

2013-02-21, 18:34
"Czym się eeeeeee różni eeeeeee pomnik eeeeeee Dmowskiego eeeeee od słonia eeeeeeeee."
Zajebista elokwencja!

tolopl

2013-02-21, 18:45
Maślak napisał/a:

Ja tam wole takich przebierańców niż chłopaczków po chemioterapii.


Wyp***zielaj geju

Ja proponuję ludziom z nieetycznymi i grzesznymi myślami wyłączyć telewizor i przestać kupować gówno wyborcze, może wtedy lemingi przestaną istnieć.
:badyl:

cubana97

2013-02-21, 18:57
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę.

BDrummer

2013-02-21, 19:03
A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści !!

noobeksaibotek

2013-02-21, 19:32
Episkopat napisał/a:

@ypsilanti

Jedyny pozytywny komentarz nt. poglądów politycznych na tym syfiastym portalu.

Polaczkom lasują się mózgi jak ktoś ma inne poglądy od nich i głośno się z nimi obnosi. I to się tyczy zarówno prawicy jak i lewicy. Polaczki nie potrafią rozmawiać bez chamstwa, prostactwa i nienawiści np. o prawach dla homoseksualistów, aborcji czy legalizacji miękkich narkotyków. Polaczki nie potrafią dojść do żadnego konsensusu (vide Sejm).

ZAWSZE będziemy 100 lat za jakąkolwiek cywilizacją Zachodu z takim nastawieniem do siebie i do Świata.


i sie bardzo z tego k***a ciesze.

donger

2013-02-21, 20:03
Kur***, im chyba za to płacą, bo nie wierze, że ktoś o zdrowych zmysłach jest tak głupi.

Ma...........31

2013-02-21, 20:54
Episkopat napisał/a:

@ypsilanti

Jedyny pozytywny komentarz nt. poglądów politycznych na tym syfiastym portalu.

Polaczkom lasują się mózgi jak ktoś ma inne poglądy od nich i głośno się z nimi obnosi. I to się tyczy zarówno prawicy jak i lewicy. Polaczki nie potrafią rozmawiać bez chamstwa, prostactwa i nienawiści np. o prawach dla homoseksualistów, aborcji czy legalizacji miękkich narkotyków. Polaczki nie potrafią dojść do żadnego konsensusu (vide Sejm).

ZAWSZE będziemy 100 lat za jakąkolwiek cywilizacją Zachodu z takim nastawieniem do siebie i do Świata.




Ja sie cieszę ,że jesteśmy nawet 2000 lat za zachodem , bo nie chce żyć w kraju opanowanym przez murzynów , gejów ,pedałow , muzułmanów i innych wybryków natury.
Nie wyobrażam sobie aby w/w mieli jakiekolwiek prawa w moim kraju.
Chciałbym żyć w kraju , w którym rząd stanie murem za swoimi obywatelami a nie r*cha ich na każdym miejscu , gdzie Polak będzie najważniejszy a nie jakiś rusek , szwab ....

piotruniusz

2013-02-21, 21:07
jak Jarek dojdzie do władzy będziemy sobie mogli z maczetami latać po ulicach i lewaków wieszać za jaja, a teraz to tylko w przebraniu małpy... taka prawda

Człowiek Drzewo

2013-02-21, 21:21
@kubaiks

Ale Ty pie**olisz głupoty. Chyba nie zwróciłeś uwagi na fakt, że cała nasza "Wiejska tęcza" to jedno i to samo tylko z logiem firmy innym. Nic co aktualnie wybierzesz nie będzie trafnym wyborem, bo za dużo tam zasiada starych i dobrze znanych capów, a młodzi są szybko manierowani. Trafnym pomysłem byłoby wypie**olenie wszystkich i wprowadzenie CAŁKOWICIE nowych osób(część z nich być może sprawiłaby się dobrze). I takie czystki winno się robić w miarę regularnie, bo to niekoniecznie wina ludzi, lecz władzy jaką uzyskują. Poczytaj może trochę, przyjrzyj się sytuacji i sam wyciągnij wnioski, zamiast na ślepo wierzyć w to co Ci pod nos podsuwają. Potem się dziwić, że w dupę każdy nas r*cha, a my się jeszcze cieszymy...

Episkopat

2013-02-21, 21:31
Manhunt1231 napisał/a:




Ja sie cieszę ,że jesteśmy nawet 2000 lat za zachodem , bo nie chce żyć w kraju opanowanym przez murzynów , gejów ,pedałow , muzułmanów i innych wybryków natury.
Nie wyobrażam sobie aby w/w mieli jakiekolwiek prawa w moim kraju.
Chciałbym żyć w kraju , w którym rząd stanie murem za swoimi obywatelami a nie r*cha ich na każdym miejscu , gdzie Polak będzie najważniejszy a nie jakiś rusek , szwab ....



No to porównaj sobie PKB takich krajów jak USA, Kanada, Niemcy, Australia, Francja z Polską i wyciągnij wnioski.

Poza tym - murzyni, geje i muzułmanie nie są wybrykami natury - są takimi samymi ludźmi ja Ty czy ja. Nie wierzysz? Ich krew jest tak samo czerwona jak krew Polaka, Ruska czy Niemca. Uświadom sobie tumanie, że na Świecie istnieje 7 mld istnień ludzkich i KAŻDA z nich jest inna. Dopóki tego nie zrozumiesz, jesteś po prostu debilem i 100 procentowym idiotą, ksenofobem, rasistą i homofobem.

Założę się że Twój stary nie widzi niczego złego w pracy w fabryce u Niemca, dopóki będzie otrzymywał godziwe wynagrodzenie. Nie wierzysz mi? Zapytaj tatę.