18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupota ukryta pod lewacką maską

Suka_Blyat • 2013-02-21, 12:17
Ostatnio był filmik o tym jak Narodowcy próbowali bojkotować występ prof. Czwartek na UW. Zostali zwyzywani od dziczy itd.
Tu mały przykład zachowania postępowej młodzieżowej lewicy

Może i bojkot Narodowców nie był zbyt dobrze wykonany, ale to i tak jest nic w porównaniu z tym co robi nasza postępowa lewacka młodzież.
Co ciekawe, o akcji na UW słyszałem w wielu mediach publicznych, natomiast o akcji na pomnik Dmowskiego nie słyszałem za wiele w TVN czy coś, chyba, że się mylę

Mom and Death

2013-02-21, 16:33
po co tak prymitywnie dzielic i klasyfikowac ludzi ?

kamil-c

2013-02-21, 16:35
:2:01 "gejopedał detekt" polał bym benzyną i podpalił niech sobie pobiega a relacje napie**ala przez megafon ... ja pie**ole co za kraj... Do autora : nie usłyszysz w mediach bo wyśmiewanie pederastów w naszym medialnym kraju jest "Beee" i nie modne lepiej wygląda jak facet facetowi ch*ja w z dupy do japy pcha i tłumaczy tym ze taki się urodził "bo na lesbijki to chętnie bym popatrzył " i niestety człowieka który prawdę mówił wyj***li o którym pośle PO mówię każdy wie lepiej być k***a w tym kraju j***nym zakłamanicem. Najlepiej niech zostanie marszałkiem sejmu baba z ku*asem bo chodzą pogłoski ze nawet ch*je jej nie ucięli na szczęście zj***ne PO nie dopuściło do kompromitacji polski w świecie ... :idzwch*j:

tracer9999

2013-02-21, 16:37
k***in mike krul juz na nich poluje

sebeks

2013-02-21, 16:37
rozj***ć ten pomnik i walcem wszystkich co tam stoją
jednych i drugich k***a

Fizyk

2013-02-21, 16:38
Raz sierpem ,raz młotem czerwoną hołotę !!!!! :diabel:

Kutas Szatana

2013-02-21, 16:39
sugeruję, zarówno i jednym i drugim zebrać się na saharze, no dobra, na jakiejś pustyni na półwyspie arabskim, 3 pieczenie przy jednym ogniu. następnie sugeruję pie**olnąć tam atomówkę. będzie spokój. święty, 4ever

mo...........et

2013-02-21, 16:44
jedni robią chlew na uniwersytecie, drudzy pod pomnikiem. Jeśli coś takiego wpisuje się w szeroko pojęty spór polityczny/światopoglądowy to japie**ole. Zero k***a polotu czy innej finezji.

kamil-c

2013-02-21, 16:46
ku*as Szatana napisał/a:

sugeruję, zarówno i jednym i drugim zebrać się na saharze, no dobra, na jakiejś pustyni na półwyspie arabskim, 3 pieczenie przy jednym ogniu. następnie sugeruję pie**olnąć tam atomówkę. będzie spokój. święty, 4ever

Wsadź se tego ku*asa szatana w dupę a potem japę. I jeśli odczujesz przyjemność to daj znać zrzucimy się na bilet do emiratów albo lepiej Afganistanu dla ciebie. Muśliny już z tobą zrobią porządek. Najpierw cię wyr*chają jak to co dzień robią z kozą a potem wysadzą mądralo :homer: :banany: .

wernetto

2013-02-21, 16:48
za świetne tagi dałbym drugie piwo, ale niestety nie da rady.

bz...........ue

2013-02-21, 16:53
kubaiks napisał/a:

Polskie lewactwo zostało wychowane w 98% przez środowiska i media takie jak Krytyka Polityczna czy Gazeta Wyborcza. Swoje chwile chwały lewacy mieli w latach 90. XX wieku kiedy to naród zachłyśnięty uwolnieniem się z okowów czerwonej zarazy, chłonął jak gąbka wszystkie zachodnie wzorce (zarówno te dotyczące stylu życia, jak i te dotyczące obyczajowości). Dziś sytuacja wygląda nieco inaczej. Lewactwo, co prawda nadal panoszy się bezkarnie po ulicach i (o zgrozo) w rządzie, ale ich pozycja wynika tylko i wyłącznie z przychylności mediów (chyba nie muszę wymieniać). A teraz to co mnie najbardziej cieszy: większość pokolenia osób mających teraz 18-30 lat nie popiera tych pogrobowców Jaruzela i Kiszczaka. Widać to chociażby po Marszu Niepodległości czy nawet czytając takie portale jak ten. I nie trzeba być tu słuchaczem ojca Rydzyka czy wielbicielem PiS-u, wystarczy natomiast troszeczkę pomyśleć i popatrzeć na to co się dzieje w reszcie Europy żeby dojść do wniosku, że lewactwo jest po prostu jakimś rodzajem upośledzenia umysłowego (albo bardziej upośledzenia sumienia) i każdy kto popiera ten trend oraz wybiera na rządzących partie, które są lewicowe z nazwy (SLD, Ruch P) albo z ideologią lewicową romansują (PO) działa na wielką szkodę własnego kraju, powodując, że będzie on dalej brnął w to EuroBagno. Ale, jeszcze raz powtórzę, widać światełko w tunelu, prawica się odradza i daj Boże może niebawem znowu staniemy się wielkim i dumnym narodem (i te uczucia nie będą skrywane w sercach jak teraz, a uwidocznione też na arenie międzynarodowej).



Też lubię sobie pomarzyć. Właśnie z tego powodu życzę Ci i sobie aby te marzenia się wreszcie ziściły.

Ma...........31

2013-02-21, 16:58
Chciałbym zobaczyć jak lewacy dostają porządny wpie**ol , ale niestety to niemożliwe bo zawsze spinają dupe gdy mają w ch*j policji koło siebie. Prawda jest taka ,że gdyby nie ta policja to lewacy by sobie żadnej manifestacji nie zrobili :)

lewanmich1

2013-02-21, 16:58
Ciekawych czasów doczekałem. Zwykła głupota i prostactwo awansowało do rangi lewactwa, skrajnej prawicy czy narodowców. Naprawdę "rynce opadajo".

Ne...........ro

2013-02-21, 17:11
Banda debili bez zasad. Tacy pierwsi są sprzedawczykami, konfidentami. Lewica to debilizm, nic innego.

fiszi

2013-02-21, 17:32
Wszyscy siebie warci taka prawda. Fanatyzm jaki z jednej tak i drugiej strony.