18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupie prawo ale prawo

R3dskull • 2016-01-22, 16:59
Nie popieram parkowania gdzie popadnie. Nie popieram chamstwa i cwaniactwa na drodze. Film jest przykładem, że polskie posiada dziury jak w nochalu u natywnych mieszkańców Afryki potocznie zwanych smoluchami.





Nie mniej, właściciel samochodu :banany: strażników koncertowo.

Larios65

2016-01-23, 22:41
MIhau_ napisał/a:



Kolejny k***a inteligentny inaczej. Co z tego, że to funkcjonariusz publiczny? Czytałeś w ogóle ten art. 81, czy pie**olisz od rzeczy dla zasady?



Jebią mnie te artykuły i nie mam zamiaru ich przeglądać tylko po to, żeby udowodnić cwaniakom z forum, którzy WIEDZĄ LEPIEJ. Wiem od samych SM (bo mam z nimi częsty kontakt), że każdy może ich nagrywać jak i również policjantów. Więc przestań pie**olić jak buc tylko przyjdź tu z prawdziwymi informacjami, bo moje są z pierwszej ręki.

MIhau_

2016-01-24, 10:33
Larios65 napisał/a:



Jebią mnie te artykuły i nie mam zamiaru ich przeglądać tylko po to, żeby udowodnić cwaniakom z forum, którzy WIEDZĄ LEPIEJ. Wiem od samych SM (bo mam z nimi częsty kontakt), że każdy może ich nagrywać jak i również policjantów. Więc przestań pie**olić jak buc tylko przyjdź tu z prawdziwymi informacjami, bo moje są z pierwszej ręki.


Jebią cię artykuły, bo świadczą przeciw twojej tezie. Większość policjantów, a co dopiero SM zna się ch*ja na prawie, nie wiedzą nawet kiedy mają obowiązek okazać legitymację, a kiedy nie. Nagrywać można, publikować nie, naucz się k***a czytać ze zrozumieniem forumowy pajacu.

Larios65

2016-01-24, 19:46
W sumie, teraz sprowadziłeś wszystkich SM i policjantów do jednego worka, a ch*ja, że większość nie jest taka sama, bo chłopaki z którymi ja mam do czynienia znają się na rzeczy i wiedzą co mogą a czego nie. Więc nie wiem k***a, idź do nich na komende i się zapytaj, bo ja zrobie teraz to co ty zrobiłeś: siedzisz w piwnicy przed kompem, jak każdy internetowy nerd, przeczytałeś dwa paragrafy i skaczesz wyżej niż jaja masz.

MIhau_

2016-01-24, 22:13
Larios65 napisał/a:

W sumie, teraz sprowadziłeś wszystkich SM i policjantów do jednego worka, a ch*ja, że większość nie jest taka sama, bo chłopaki z którymi ja mam do czynienia znają się na rzeczy i wiedzą co mogą a czego nie. Więc nie wiem k***a, idź do nich na komende i się zapytaj, bo ja zrobie teraz to co ty zrobiłeś: siedzisz w piwnicy przed kompem, jak każdy internetowy nerd, przeczytałeś dwa paragrafy i skaczesz wyżej niż jaja masz.


Jesteś żałosny mały człowieczku bez wiedzy prawniczej, odróżnij paragraf od artykułu. Skoro masz rację to ją udowodnij podstawą prawną, a nie pie**olisz "bo ja tak wiem". Nie zesraj się z tymi znajomymi i znajdź sobie lepszy argument.