18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głowa mała...

Halman • 2019-11-23, 08:11

albo dobre hamulce... :-D

Misiek_KRK

2019-11-23, 08:56
Samobójca rzucił się pod pociąg, ale łeb pusty to podskakiwał jak piłka i koło nie dało rady go zmiażdżyć

Robertuss

2019-11-23, 09:11
W tym przypadku ABS-y zadzialaly :-D

aradd

2019-11-23, 11:45
Nie rozumiem sensu ratowania samobójców. Spróbował raz, to spróbuje i kolejny. Podjęcie decyzji o samobójstwie nie trwa minutę czy trzy, tylko taki człowiek rozważa tę możliwość dłuższy czas, jeśli rodzina/znajomi tego nie widzą - to tylko dlatego że nie chcą widzieć. Problemy same z siebie się nie biorą - zawsze są czegoś następstwem (rozwód, zdrada, problemy w pracy etc). Wtedy najbliżsi powinni działać - czasem nawet nie zdaje sobie nikt sprawy, jak pomaga zwykła rozmowa o problemach oraz pomocna dłoń drugiej osoby, pójście na piwo i tym podobne.
Co do osób, które już podejmą ten krok. Niech to robią jeśli nie widzą innego wyjścia z sytuacji a same służby powinny jedynie zabezpieczyć bezpieczeństwo osób postronnych (którzy jak można zauważyć w wielu filmach/artykułach często ponoszą szkody lub nawet giną przez lekkomyślność samobójców). Wyznaczyć miejsce, postronne w którym w/w osoby będą odbierać sobie życie nie zagrażając mieniu i życiu innych osób i zatrudnić tzw. sprzątaczy, którzy będą dbać o porządek.

bakus1233

2019-11-23, 12:36
To jest test na zawodowego żołnierza. Koło pociągu zmierza ku jego głowie i jednocześnie mierzą bicie serca. U dobrego żolnierza nie powinno wynosić więcej jak 60 uderzeń na minutę w takiej sytuacji.

Mors_Nigra

2019-11-23, 12:36
aradd napisał/a:

Nie rozumiem sensu ratowania samobójców. Spróbował raz, to spróbuje i kolejny. Podjęcie decyzji o samobójstwie nie trwa minutę czy trzy, tylko taki człowiek rozważa tę możliwość dłuższy czas, jeśli rodzina/znajomi tego nie widzą - to tylko dlatego że nie chcą widzieć. Problemy same z siebie się nie biorą - zawsze są czegoś następstwem (rozwód, zdrada, problemy w pracy etc). Wtedy najbliżsi powinni działać - czasem nawet nie zdaje sobie nikt sprawy, jak pomaga zwykła rozmowa o problemach oraz pomocna dłoń drugiej osoby, pójście na piwo i tym podobne.
Co do osób, które już podejmą ten krok. Niech to robią jeśli nie widzą innego wyjścia z sytuacji a same służby powinny jedynie zabezpieczyć bezpieczeństwo osób postronnych (którzy jak można zauważyć w wielu filmach/artykułach często ponoszą szkody lub nawet giną przez lekkomyślność samobójców). Wyznaczyć miejsce, postronne w którym w/w osoby będą odbierać sobie życie nie zagrażając mieniu i życiu innych osób i zatrudnić tzw. sprzątaczy, którzy będą dbać o porządek.



Napisał bym Ci esej, dla czego należy a jednocześnie nie należy Ci się piwo za tą wypowiedź, ale jestem tak zaj***ny, że sobie odpuszczę...

mattheo

2019-11-23, 12:57
Mors_Nigra, sobota godzina 12.57 a Ty juz zaj***ny ? Szybko kończysz kolego :D

DoubleBorger

2019-11-23, 13:05
Jama te kure?

Hamowanie łbem pociągu, nawet hancock nie był taki poj***ny

longlong7

2019-11-23, 13:09
na ch*j on sie tam wpie**alał?

krasnal_hałabała

2019-11-23, 13:29
Biedny człowiek ale za ten komentarz Sadole mnie wyśmieją bo to socjopaci.

mesjans

2019-11-23, 13:42
krasnal_hałabała napisał/a:

Biedny człowiek ale za ten komentarz Sadole mnie wyśmieją bo to socjopaci.



Pod głównym logo Sadistic widnieje mały napis "codzienna dawka czarnego humoru" a nie "codzienna dawka ubolewania nad ludzkim życiem" więc jak nie pasuje to konto swe usuń.

DHLPIZDACWEL

2019-11-23, 14:08
mattheo napisał/a:

Mors_Nigra, sobota godzina 12.57 a Ty juz zaj***ny ? Szybko kończysz kolego



Ja jaram od rana. po to jest sobota.

Essent

2019-11-23, 14:44
Mors_Nigra napisał/a:

Napisał bym Ci esej, DLA CZEGO należy a jednocześnie nie należy Ci się piwo za tą wypowiedź, ale jestem tak zaj***ny, że sobie odpuszczę...



Ty, proszę już NI CZEGO nie pisz :amused:

polakwrocek

2019-11-23, 18:47
Ale to czasem nie jest tak że jak awaryjny zaciągniesz to koło pociągu jest całkowicie blokowane ? Tzn że nie miało go co zaciągnąć po prostu przesuwało go do przodu. (oczywiście przy małych prędkościach)

krzychu88

2019-11-23, 20:59
... a ty kim zostaniesz jak dorośniesz?
Klinem pod koła :-P :mrgreen: