18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głośno chrapie

~Sunday • 2023-02-07, 19:42
Na pewno obudził się wypoczęty :niggasmile:


Duczki1234

2023-02-08, 10:27
Akurat Wstęp do drugiego filmiku z serii ,, na drodze się nie leży '

Antyrion

2023-02-08, 13:09
DEADmanPL napisał/a:

Ja to jestem biologiem z wykształcenia i naprawdę od siedzenia na tej stronie rodzi się we mnie chęć do przebadania grup etnicznych pod względem skłonności do wydawania określonych rodzajów reakcji dźwiękowych w sytuacjach podwyższonych emocji.
Czemu jak coś się się dzieje emocjonującego, to automatycznie wśród przedstawicieli "człowieka myślącego" ciemniejszej karnacji, niemalże bezwarunkowo udziela się skłonność do wydawania dźwięków bliżej pasujących do niżej ewolucyjnie plasujących się człekokształtnych, aniżeli do innych, "bielszych" przedstawicieli tego samego gatunku.
Proszę nie posądzać mnie o rasizm, jestem człowiekiem nauki i brzydzę się rasizmem, to jest obrzydliwe przestępstwo, a przestępstwa są dobre dla czarnych.



Wolność wypowiedzi to się kiedyś nazywało.
Dzisiaj źle tylko o białych heteroseksualnych mężczyznach można źle mówić

Isstred95

2023-02-08, 19:42
i niech ktoś mi powie że to nie zwierzęta

Córka_Spawacza

2023-02-09, 05:42
DEADmanPL napisał/a:

Ja to jestem biologiem z wykształcenia i naprawdę od siedzenia na tej stronie rodzi się we mnie chęć do przebadania grup etnicznych pod względem skłonności do wydawania określonych rodzajów reakcji dźwiękowych w sytuacjach podwyższonych emocji.
Czemu jak coś się się dzieje emocjonującego, to automatycznie wśród przedstawicieli "człowieka myślącego" ciemniejszej karnacji, niemalże bezwarunkowo udziela się skłonność do wydawania dźwięków bliżej pasujących do niżej ewolucyjnie plasujących się człekokształtnych, aniżeli do innych, "bielszych" przedstawicieli tego samego gatunku.
Proszę nie posądzać mnie o rasizm, jestem człowiekiem nauki i brzydzę się rasizmem, to jest obrzydliwe przestępstwo, a przestępstwa są dobre dla czarnych.


Dziwi mnie fakt, że Ty jako osoba znana w piśmie, rozpisujesz się na temat rasizmu, opisując przedstawione zachowania człekokształtnych.

Limoniade

2023-02-11, 22:04
Cipczan napisał/a:

Fejk, portfela nie zaj***ł.



A skąd murzyn miałby portfel? no chyba że prędzej komuś skroił :)

maarek69

2023-02-13, 01:31
Tak od siebie dodam jako bokser amator - jak chłop Ci się położy po ciosie to od razu sprawdzasz czy mu się język nie zapadł, możliwe, że to się tu stało.