18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głos na Wisławę

patrykw17 • 2015-10-26, 12:48
A wy na kogo głosowaliście? :lol:



źródło: fb Dzień Dobry TVN

jaboll154

2015-10-27, 02:22
Typowy wyborca PO-PIS'u...

IwanMT

2015-10-27, 02:39
Jak dla mnie typek nie jest jakiś zły.
Niby drechol, ale nie wygląda jak patol, może po prostu się nie przelewa i ma takie ubranie.
Poszedł na wybory - fajnie, plus dla typa.
Głos swój oddał matce - też zajebiście, bo jak się samemu nie wie to niech się nie głosuje, a poza tym MATCE, no to samo przez się dobrze o nim świadczy.
Pewnie matka i tak przepie**oliła ten głos na po lub pis, ale trudno.

Jedyny minus typa, że no k***a głąb i wstyd troche, ale co z tego. I tak jest lepszy od niemal 50% Grażyn i Januszy, którzy nic nie robią tylko pie**olą jak jest źle.

zdzichal

2015-10-27, 07:08
Jak na moje to chlopak im mniej wie tym jest szczesliwszy hehe ..

KaruzeLek

2015-10-27, 08:59
iEska napisał/a:

k***a, to jest tak smutne, nawet sobie nie wyobrazacie.
To jest społeczeństwo, które będzie mieć dzieci...



W każdym kraju, w każdym mieście da się przy ankiecie trafić na debila. Kwestia tylko ilu ludzi będzie trzeba przepytać żeby w końcu trafić na odpowiedniego typka :)

A TERAZ UWAGA KOLEŚ I TAK MA WIĘCEJ OLEJU W GŁOWIE NIŻ 48% POLAKÓW, KTÓRZY NIE ODDALI GŁOSU - to są dopiero frajerzy, nieuki i tępe dzidy.

Toolpa

2015-10-27, 15:44
Smutne, to jest to że dajecie się na to nabrać...
k***a pewnie młody sk***iały Hajzer przepytał 100 osób, które udzieliło mu wyczerpującej odpowiedzi piękną polszczyzną z ogarniętymi przemyśleniami, ale i tak antypolska telewizja zrobi z Polaka idiotę i pokaże jednego debila jako przykład wielu tysięcy młodych wyborców. Powinniście się wk***iać i rozj***ć TVN, że tak Was pokazują, a nie przyklaskiwać.