18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gliwice. Zderzenie z rzeczywistością

HCI • 2023-03-12, 00:15


Sprawa idzie do sądu.
Jakiś biegły sadolowy może się wypowie który winny ?

Halman

2023-03-12, 00:17
HCI napisał/a:

Jakiś biegły sadolowy może się wypowie który winny ?



donald tusk

0rion

2023-03-12, 00:22
nie no ewidentnie na pasach ja jebnal. ja rozumiem ze idzie jak cielak p*zda i nie patrzy ofiara losu ale wlasnie dlatego kierowca powinien zachowac podwoja ostroznosc. :-/ jednak to on prowadzi ciezki pojazd i ma odpowiedzialnosc. swoja droga, pieknie wyk***ila :-) ahhaah :mrgreen:

Igorek95

2023-03-12, 00:23
Dla mnie zawsze jest wina piździelca który wbija na przejście bo mu w tv powiedzieli że ma pierwszeństwo. Prawnie raczej wina kierowcy autobusu, niestety.

żmij

2023-03-12, 00:25
Winny autobusiarz. Pieszy kretyn, ale winny będzie kierowca autobusu.

Igorek95

2023-03-12, 00:26
W mniejszych miejscowościach ta kultura, czy jak to nazwać, wyobraźnia, u ludzi jeszcze działa, ale w dużych miastach to jest jakiś k***a dramat, ludzie są otępieni. Plaga j***nych tępaków wpatrzonych w telefony

Siriuz

2023-03-12, 00:27
0rion napisał/a:

nie no ewidentnie na pasach ja jebnal. ja rozumiem ze idzie jak cielak p*zda i nie patrzy ofiara losu ale wlasnie dlatego kierowca powinien zachowac podwoja ostroznosc. jednak to on prowadzi ciezki pojazd i ma odpowiedzialnosc. swoja droga, pieknie wyk***ila ahhaah



Co to k***a za logika? Dlaczego to kierowca ma zachować podwójna ostrożność a nie pieszy? Jaka ma odpowiedzialność za co? Za debili, którzy wchodzą mu pod koła? Może jeszcze za głodujące dzieci w Afryce? Kierowca ma odpowiedzialność trzymać się pasa i uważać na innych uczestników ruchu. Pieszy nie jest uczestnikiem ruchu, wpie**ala się między wódkę a zakąskę i to on ma uważać.

Sayoko

2023-03-12, 00:31
Ty tak serio? Oczywiście pieszy.... grzywna będzie niemała

CrookerS

2023-03-12, 00:32
Pare razy dziennie przechodze przez pasy i nigdy sie nie wpie**alam, czekam az sie zatezymaja prawie w miejscu - tak jak za starych czasow i przepisow - ograniczone zaufanie.

Mogla p*zda przyspieszyc kroku o 0.5 sekundy bylby hard i do utylizacji swieta krowo-p*zde w rurkach :roll:

Majomir

2023-03-12, 00:32
Donald Tusk jako tajny współpracownik sztazjii o kryptonimie Oskar

Marysia_Von_Sadolova

2023-03-12, 00:33
Winny pieszy w 100%. Wtargnął bezpośrednio przed nadjeżdzający pojazd co jest zabronione.

A poza tym to idzie z oczami w dupie jak wielu zjebów pieszchy co im się wydaje ze mają absolutne pierszenstwo i cztery nogi bo dwóch im nie szkoda.

Same problemy przez takich.

radek225

2023-03-12, 00:36
Kodeks drogowy:

Cytat:

Art. 13. 1. Pieszy wchodzący na jezdnię lub torowisko albo przechodzący przez jezdnię lub torowisko jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych.



Na nagraniu nie widać aby samobójca zachował szczególną ostrożność. Lazł jak po swojej miedzy.

Czytamy dalej:

Cytat:

Art. 14. Zabrania się:

1) wchodzenia na jezdnię:

a) bezpośrednio przed jadący pojazd, w tym również na przejściu dla pieszych,



Niech sobie debil z pasów idzie do sądu. Z tym nagraniem przegra z kretesem. Jeśli sędzia będzie normalny to nie trzeba będzie żadnego biegłego powoływać, wystarczy to nagranie. Nakładli w telewizorni do łba, że pieszy ma zawsze pierwszeństwo (nie zawsze, wystarczy przeczytać kodeks drogowy) i teraz wychodzą kwiatki.

witekkk

2023-03-12, 01:00
Pewnie smarkfon odpisał, że może iść. :D

petru23

2023-03-12, 01:15
Uderzył w bok autobusu. Tyle w temacie