18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Giza o stand-upie, który oburzył posłów PiS

Ciuchcia • 2013-03-14, 20:33
Odpowiedź Abelarda na wypowiedzi posłów PiS na temat jego występu.

Nihil

2013-03-14, 20:59
Niby coś tam gada ale jedna kwestia mu nie wyszła:
Jak ktoś lubi to ogląda, a jak nie to niech przełączy kanał. Sorry, jak ktoś coś wrzuca na youtube, czy sadola czy publicznie mówi, to powinien się liczyć z tym, że ktoś tego nie będzie lubić - to się nazywa krytyka. Łatwo zebrać pozytywne opinie i powiedzieć innym że nie musieli oglądać, a tu ch*j - ktoś ogląda i mówi, że do dupy, bo to taka sama opinia tylko, że w inną stronę. Jak ktoś nie umie przyjąć do wiadomości faktu, że są ludzie którym coś się nie podoba i to wyrażą, to nie powinien nic wrzucać, a przynajmniej nie cwaniakować "Jak nie lubisz nie oglądaj". Jak nie lubi negatywnych opinii na jego temat to po co czyta je w takim razie i komentuje? :P

PS. ch*jowy skecz wtedy zapodał, na poziomie gimnazjum.

k1...........1c

2013-03-14, 21:39
a ja bede dawał piwa na takie sp***olone tematy by przyczynić sie do upadku tego portalu moze wtedy cos zrobia i bedzie jakis "restart servisu" a za wrzucanie kabaretow itp bedzie ban...

Polnischefuhrer

2013-03-14, 22:51
niech będzie temat zbiorczy kabarety i będziecie mieli spokój

Takeda

2013-03-14, 22:53
k181c napisał/a:

a ja bede dawał piwa na takie sp***olone tematy by przyczynić sie do upadku tego portalu



Powodzenia.

ma...........us

2013-03-14, 22:56
a h*j z nim!

Danam

2013-03-14, 23:02
#up

toś się inteligentnie wypowiedział

x500

2013-03-14, 23:05
ja pie**ole, co sie dzieje przez ostatnie kilka dni? filmik 50sekund buforuje się 5minut ?!

Plecionkarz

2013-03-14, 23:07
"Zapraszam do komentowania, oceniania ale jak się nie podoba to nie komentuj i nie zaniżaj mi oceny i w ogóle sp***alaj."

Jak ktoś jest zadufany w sobie to na każdą nieprzychylną opinię ma 100 wyjaśnień: a to j***ny hejter, a to zazdrość, zawiść, polska mentalność, głupota i tak w nieskończoność. Nigdy jednak nie przyjdzie do głowy najbardziej oczywista odpowiedź: że coś jednak było źle.

Kuriki

2013-03-14, 23:19
Nihil,
Nihil napisał/a:

Niby coś tam gada ale jedna kwestia mu nie wyszła:
Jak ktoś lubi to ogląda, a jak nie to niech przełączy kanał. Sorry, jak ktoś coś wrzuca na youtube, czy sadola czy publicznie mówi, to powinien się liczyć z tym, że ktoś tego nie będzie lubić - to się nazywa krytyka. Łatwo zebrać pozytywne opinie i powiedzieć innym że nie musieli oglądać, a tu ch*j - ktoś ogląda i mówi, że do dupy, bo to taka sama opinia tylko, że w inną stronę. Jak ktoś nie umie przyjąć do wiadomości faktu, że są ludzie którym coś się nie podoba i to wyrażą, to nie powinien nic wrzucać, a przynajmniej nie cwaniakować "Jak nie lubisz nie oglądaj". Jak nie lubi negatywnych opinii na jego temat to po co czyta je w takim razie i komentuje? :P



Opinia to jedno ale jak PiS chce ukarać kogoś za obrazę uczuć religijnych to to już jest przesada.

Jak się komuś nie podoba to olewa albo stwierdza publicznie fakt niezadowolenia i idzie dalej mając w rzyci niepodobającą mu się treść. Koniec. PiS ma u siebie fanatycznych popie**oleńców i IMO w kontekście tych pajaców Abelard się wypowiedział. Poza tym jak się zaczyna słyszeć treści nieprzychylne swoim przekonaniom to nie trzeba oglądać do końca skeczu tylko przełączyć kanał czy zwyczajnie olać skecz i się po dupie podrapać.

W ogóle PiS się przypierniczył o "obrazę uczuć religijnych". Co to k***a jest!? Za coś takiego nie powinno być kar. :emo: :nietoperz:

Sorg

2013-03-14, 23:23
Na ch*j się politycy wpie**alają w kabaret. Niech się k***a zajmą sprawami państwa, a nie oglądaniem kabaretów na rządowych tabletach.

Juzek_Owsiak

2013-03-14, 23:24
Większy kabaret niż LIMO odpie**ala PiS i ten cały j***ny rząd

ox...........tr

2013-03-14, 23:27
k181c napisał/a:

a ja bede dawał piwa na takie sp***olone tematy by przyczynić sie do upadku tego portalu (...)


jak dla mnie taki tekst kwalifikuje sie pod bana :lodowka: sp***alaj fałszerzu, później będę oglądał przez ciebie jakąś ch*jozę. Won.

Nihil napisał/a:

PS. ch*jowy skecz wtedy zapodał, na poziomie gimnazjum.


wg. mnie był zajebisty, a nie jestem na poziomie gimnazjum

kabaret był jak najbardziej sadystyczny - czyli uderzał w uczucia (czyt. krypto-debilizm, bądź interesy) innych (posłów PiS), czyli pasował do tego portalu. Odpowiedź gizy w sumie nie była potrzebna, to co powiedział jest oczywiste.

Jak wszyscy śmieją się z akbarów to jest ok ale rusz tu ktoś KK to zaraz wielki smród... Ja się pytam, gdzie wolność słowa skoro jakkolwiek wyrażasz swoją opinię na jakiś temat bądź robisz coś w sposób odpowiadający twoim przekonaniom, to możesz "urazić czyjeś uczucia"? A jeśli moje uczucia zostały urażone, bo ktoś komuś robi gnój o jakiś j***ny, niewiele znaczący kabaret?

pomaranczowy4

2013-03-14, 23:47
właśnie obejrzałem ten cały skecz....nic takiego nie powiedział o co pisiory powinny sie czepiać, a w dodatku dali tu możliwość do siania lewackiej propagandy braku tolerancji..i do lewactwa zaliczam również kolegów ryżego bo po od zawsze było czerwone.. z 2 strony gdyby tak w niemczech zrobić taki skecz o ciapatych to by był sajgon...więc chyba trzeba w dzisiejszych czasach ortodoksu religijnego na sprzeciw islamowi

jeszcze dodam, że katolem nie jestem, ale problemem laicyzacji jest to , że ludzie nie maja wspólnego celu i przegrywają przez to z każdym poglądem religijnym...szczególnie islamem jak to mamy we francji itp...

Juzef_Rzelazin

2013-03-15, 00:04
jak obraza sie pedałów transwestytów i inne baby z ku*asami i te grupy sie bronią to nie ma w mediach poruszenia i oburzenia jak to nie znają sie na żartach! tylko jak jest pojazd po katolach i oni sie bronia to nagle jest ze przeciez niczego zlego nikt nie powiedział. nie ogarniam tego

P.S. abelard to chyba mało Polskie imie. wszystkich tych ciapatych brudasów wiadomo gdzie :P