18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Giza o stand-upie, który oburzył posłów PiS

Ciuchcia • 2013-03-14, 20:33
Odpowiedź Abelarda na wypowiedzi posłów PiS na temat jego występu.

Pizkes

2013-03-15, 00:45
A o jaki skecz w ogóle chodzi? Mógłby ktoś podlinkować?

Z góry dzięki :)

borisklinga

2013-03-15, 00:53
wyp***falać z tym kebabem j***nym,

artis1990

2013-03-15, 01:52
Mi to najbardziej się podobał pojazd publiczności w wykonaniu Jima Jeffries'a. Zaczął swój stand up od kawałów o lesbach, wszyscy się śmiali, później o brudasach, wszyscy się śmiali, a gdy zaczął jechać po katolikach, połowa się oburzyła, więc zwrócił uwagę j***nym hipokrytom, że bardzo po chrześcijańsku reagowali na żarty wcześniejsze. j***na obłuda i hipokryzja bije od PiSowców i niektórych katolików na miliard kilometrów.

Matuch90

2013-03-15, 03:33
Byłby pojazd na Tuska to by k***a w TV więcej go nie pokazali. Ale, że darcie łacha z "moherów", "pisowców". "kaczora" jest przez "elitę" III RP premiowane, to takie k***y telewizyjne realizują program propagandy. Norma.
A wy śmiejcie, się śmiejcie. Zobaczymy. Jeszcze trochę barany i kamień, na kamieniu tutaj nie zostanie.

go...........ez

2013-03-15, 10:49
Ni ch*ja sąd mu zrobił, bo nikt wtedy nie był papieżem. j***ć krytykę.

Pizkes

2013-03-15, 12:23
@pomaranczowy4

Dzięki :)

I o to, k***a, cały ten szum??!! Tych ludzi już doszczętnie poj***ło...

Ma...........31

2013-03-15, 16:38
Niech robią co chcą . Jakby się naśmiewali z Islamu lub innych ciapatych to od razu we wszystkich mediach byloby oburzenie ...

kaktuz

2013-03-15, 17:49
troche z innej beczki nieznam tego goscia z kabaretu ale przeca on wyglada jak jakis j***ny arabus gdzie sadolowa lojalnosc w kwesti wysmiewania brudasow

merh

2013-03-15, 21:07
i bardzo dobrze robią. Moze sie ktoś w koncu wezmie za tych idiotow,ktorzy wiecznie nabijają sie z religii,ktora wykształtowała ten kraj i daje nam mozliwości takie jakie mamy,an ie jakie daje nam np. jakis islam czy inne coś,ktore chce być ponad prawem państwowym.Chrzescijaństwo nie jest religią fanatyków.Propaguje życie w pokoju. I nie wpieprzajcie mi tu instytucji KK.To inna bajka.Mowie tu o religii jako wierze i jej dogmatach. Wk***ia mnie np. wojewodzki i jemu podobni ,ktorzy jako jedyny temat do super inteligetnej rozmowy w swoim radyjku obierają wiarę chrzescijanską i drwią z niej w wszystkie sposoby. Dlaczego nie mowia nic o żydach,o ciapusach? Bo to obraza uczuc religijnych,a nasze prawo chroni tylko mniejszosci.

easygoingman

2013-03-16, 14:46
A ch*j tam. Jak kabaret jest dobry (może nie tyle co kabaret, a konkretny skecz) to niech sobie będzie. Sadol też czasem lubi się pośmiać.
No ale k***a z żenadą wypie**alać!! Swoją drogą restart serwisu już dawno by się przydał bo coraz bardziej wieje gównem na sadisticu...