18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gimby!

Dizajer • 2014-03-12, 00:00


Chyba prosto i na temat :D
Swoją drogą jak dla mnie to 2 ku*asy z nich :pijaki:

workur

2014-03-12, 15:26
Zemsta brudów za odcinek o nich. Poziom wykonania/tekstów żałosny ale coś w tym jest.

sebix97

2014-03-12, 16:28
Policję należy szanować, bo bez nich jakby Ci zaj***li rower to byś nie wiedział gdzie iść!

j***ne RPK HG i inne narkomani powinni być zamykani, a nie jeszcze wybijać się po internecie i śpiewać jak im niedobrze w życiu, jak to dużo mają pod sobą dz**ek i jak dużo jarają jakichś marichun, czy co oni tam palą i wciągają..

Ja słucham biesiady i DiscoPolo, bo uważam, że jest to jedyna muzyka, która ma teksty o zabawie, weselisku, miłości (nie żadne gangsterkie, kieta na klacie, k***y, marichunaen i jak to źle w życiu i na klipach z dz**kami kręconcymi wielkimi plastikowymi cyckami i sztucznymi dupami wielcy gangsterzy w ciuchach jakiś RPK i innych gówien machają forsą i im niby źle w życiu... Śmiech z nich.)

Zielonek92

2014-03-12, 16:39
Tylko gimbus musiał to napisać

Wkurwiony_Gryf

2014-03-12, 17:15
Jak ktoś się naśmiewa z metalu, to zaraz się pienią z wściekłości, ale jeśli obrażasz inne gatunki muzyczne to cieszą mordy.
Ja pie**olę.

Wuja Stalin

2014-03-12, 18:16
E tam może podróba ale całkiem dobra :mrgreen:

okrzej

2014-03-12, 20:11
@sebix97

Sorry, niechcący kliknąłem PIWO.

Co do rapu, to jest to bardzo rozległy gatunek i nie ma co generalizować.

Vertig

2014-03-13, 12:10
asfwq132 napisał/a:

@Verting jestes gownem a te swoje elektroniczne zabawki wsadz sobie w dupe.. Muzyke od lat tworza ludzie grajacy na instrumentach a nie pie**olonych klawiaturach.. Tacy ludzi tylko niszcza muzyke, wez do reki prawdziwy instrument i zagraj, potem mozemy rozmawiac.

Bawia mnie tacy ludzie, troche kojarzy mi sie to z dziecinstwem kiedy jezdzac na rowerze udawalo sie ze sie jezdzi motocyklem. Tak samo ty myslisz ze te elektroniczne zabawki to instrumenty a ty jestes muzykiem :lol:


Gram rekreacyjnie na gitarze i naprawdę potrafię docenić piękno gry na prawdziwych instrumentach, ale twierdzenie że ,,tacy ludzie niszczą muzykę" jest po prostu nielogiczne. W jaki sposób mogę niszczyć muzykę twierdząc, że np. syntezator to instrument (elektrofon)? :cry: