18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gimby!

Dizajer • 2014-03-12, 00:00


Chyba prosto i na temat :D
Swoją drogą jak dla mnie to 2 ku*asy z nich :pijaki:

Vertig

2014-03-12, 08:45
@upup
ch*ja się znasz, a piszesz swoje bzdury jak prawdę objawioną. ,,Co to za muzka kiedy tworzymy ja na jakims elektronicznym gownie a nie instrumentach? " Te elektroniczne gówna są w stanie emulować wszystkie istniejące instrumenty klasyczne i robić milion innych rzeczy, ale skąd taki ignorant jak ty miałby to wiedzieć. Sam wbijam ch*ja w rap, ale naprawdę nie wiem skąd taki butthurt u ludzi którzy go nie słuchają. Chcecie poczuć się lepsi poprzez napisanie że ,,rap to gówno"?

Jesse.Pinkman

2014-03-12, 08:58
Uwielbiam kiedy ktoś wrzuca hejty na chłopaków w luźnych ciuchach. W szkole zawsze byłeś lamusem (@dizajer) a teraz wylewasz swoje żale w sieci :D Mam nadzieje, że Ci, którzy Cię męczą prędko Ci nie odpuszczą :D Za bycie p*zdą płaci się srogą cenę :) ) Piona !

Dżoker

2014-03-12, 09:10
Jack Daniel's napisał/a:

@wolfik, trafiłeś jak łysy warkoczem o kant kuli... Lacuna Coil i metal... made my day Robaczku.



brudne to brudne, na ch*j drążyć temat.. drą tylko te mordy jak poj***ni.

~LegendarnyZiom

2014-03-12, 09:32


Tak mi się skojarzyło. :amused:

Fisz_

2014-03-12, 09:37
Jebłem po prostu :D Darcie ryja przy Lacuna Coil... haha :D

asfwq132

2014-03-12, 09:45
@Verting jestes gownem a te swoje elektroniczne zabawki wsadz sobie w dupe.. Muzyke od lat tworza ludzie grajacy na instrumentach a nie pie**olonych klawiaturach.. Tacy ludzi tylko niszcza muzyke, wez do reki prawdziwy instrument i zagraj, potem mozemy rozmawiac.

Bawia mnie tacy ludzie, troche kojarzy mi sie to z dziecinstwem kiedy jezdzac na rowerze udawalo sie ze sie jezdzi motocyklem. Tak samo ty myslisz ze te elektroniczne zabawki to instrumenty a ty jestes muzykiem :lol:

FatboyFat

2014-03-12, 10:07
Do wszystkich cymbałów wyżej, rozwodzących się nad treścią. Ten komiks nie jest autorstwa MNQ, na swoim profilu na fejsbuku nawet brechtał, że kogoś po jego ostatnim komiksie dupsko zapiekło i zrobił marną przeróbkę:



Swoją drogą, gość zawsze podaje link do stronki na niebieskim tle, a tu go brakuje.

Podzdro dla kumatych, bo tacy też się pojawili ;)

Brzydkii

2014-03-12, 10:08
@up no kretyn...idąc Twoim tokiem rozumowania. Nie korzystaj z odtwarzacza muzyki w telefonie! Od lat muzyki słucha się w radiu i wieżach, a nie telefony i jakieś pierdoły. Nie korzystaj z aparatu w telefonie bo od dziesiątek lat ludzie zdjęcia tworzą dużymi aparatami, a nie smartfonami. Twój argument jest inwalidą tak, że aż boli. A no i dlaczego piszesz do niego w necie? Wiadomości od lat ludzie wysyłają listownie nie poprzez internet :v

Borsuczi

2014-03-12, 10:15
Słucham rapu ale to prawda :D

wolo1994

2014-03-12, 11:27
@Vertig

Weź jakikolwiek instrument i zagraj na nim coś wirtuozie... Symulatory to nie instrumenty, to jakby powiedzieć, że soja to mięso
:krawaciarz:

Zarammoth

2014-03-12, 11:32
I teraz ci co pisali od bólu dupy (którego wcale nie było :D ) pod komiksem o metalach, sami mają ten ból i to jaki porządny.

Idę po popcorn.

Trzyzet

2014-03-12, 11:53
@wolo1994 to jedz gówno! Miliony much nie może się mylić! :)

(nie słucham ani metalu ani rapu bo jedno to brudasy a drugie to umysłowe ułomy genetyczne)

Chuck_Norris

2014-03-12, 13:41
Hue hue hue a mnie sie podoba ! Jakie to prawdziwe wy moje sp***oliny z bolem dupy :)

loki2803

2014-03-12, 14:30
Ja pie**ole pozerem można być w każdej subkulturze, typowe przykłady metaluchów, kindermetali i innych gówien to po prostu śmiech na sali, ja częściej pizgam się z metali, chociaż sam słucham takiej muzyki, ba nawet mam kapele, ale większość takich typów to j***ne pozery myślące sobie "fajnie być popie**olonym tak mrocznym, że aż śmiesznym pajacem". Dresiki to inna sprawa, bo tutaj chyba stereotypy mają jak najwięcej wspólnego z rzeczywistością. Rozpie**alają mnie chude sznurki ubrane jakby dopiero co zj***li wuefiście z przełajów, ogoleni na pałę przez kolegę fryzjera do tego z mózgiem wielkości ziarnka maku, którzy myślą, że są mega zajebiści cool bro i ch*j wie co jeszcze. Do tego dodałbym jeszcze białych murzynów, którzy może w tych czerepach mają coś więcej, ale i tak są kurewsko przezabawni. Tyle na ten temat, a nie sorry k***a, są jeszcze emogoci i inne ch*je muje ;) .