18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gimbaza przejmuje sadistic

frankenstein • 2014-03-07, 11:25
Był fajny portal i się zmył.
Moderatorzy z "kiślem" zamiast mózgu zaczynają zmieniać fajny portal w gówno pokroju kwejka i innych badziewiaków.

Dodajesz temat do poczekalni - bum po 8 godzinach ląduje w sucharach. Nie liczy się że dostał przez ten czas kilkanaście piw i że był dodany późno w nocy a teraz jest rano.

Nie można wrzucać tematów ocierających się o rasizm bo dostajesz warna albo wiadomość że ble i ze nie dobre.

Taki sadistic to ja chromolę!

Oto wiadomość od moda:

Piona! frankestein ;)

Cytat:

Tak, dobrze zauważyłeś, Twój temat przeniosłem do sucharów bo tam jego miejsce. Na portalu teraz będą zmiany, koniec z suchymi tematami.

Pozdro



Chyba ktoś sie dorwał do władzy i mu odbija. Suchary to część sadisticka. BongMan i jego okruszki to prawie jak Ambasador Sucharyzmu tutaj!

Poza tym nie jestem dresem i nie reaguje na słowa pozdro i joł. Może wśród swoich "ziomali" namiętenie słuchających firmy czy innego badziewia uchodzisz za luzaka aczkolwiek nie tutaj. Ogarnij się!

~tip.top

2014-03-07, 11:28
frankenstein napisał/a:

Był fajny portal i się zmył.


Fajny to był ale jakieś 3 lata temu.

Grubasss

2014-03-07, 11:29
Zgadzam sie w 100 %

Mr.Drwalu

2014-03-07, 11:35
Wielce pokrzywdzony, pokaż całość Twej inteligentnej PeWuszki. :kawa:
Dostałeś poprawną odpowiedź, nie wiem o co się sadzisz. :nie_znaju:
Aa, już wiem, że suchy temat poleciał do sucharów. :facepalm2:
Lecz mam rozwiązanie na takie problemy, nie, nie to nie "maść na ból dupy", po prostu tutaj kliknij. ;)

:roll:

frankenstein

2014-03-07, 11:35
tip.top napisał/a:


Fajny to był ale jakieś 3 lata temu.



to po cholerę prawa moderatorów dostają takie przeszczepy?

bo to nie userzy się zmienili ale właśnie moderacja.
W sucharach lądują ostatnio ciekawsze tematy niż na głownej.
Przyjdzie taki chłystek jeden z drugim i "sprzątają" to chyba ta sama ekipa co wymyśla podatki od karetek.


Moderator napisał/a:

Wielce pokrzywdzony, pokaż całość Twej inteligentnej PeWuszki. :kawa:
Dostałeś poprawną odpowiedź, nie wiem o co się sadzisz. :nie_znaju:
Aa, już wiem, że suchy temat poleciał do sucharów. :facepalm2:
Lecz mam rozwiązanie na takie problemy, nie, nie to nie "maść na ból dupy", po prostu tutaj kliknij. ;)



Nie twój portal nie będziesz mnie wypraszał. Mam prawo wyrazić swoje zdanie oraz zwrócić uwagę na idiotyczne zachowania takich typów jak ty.

go...........et

2014-03-07, 11:36
Ile można słuchać o złych ciapatych, złym Tusku i innych pierdołach. O ile zmiany mają na celu upodobnić portal do tego co było przed kilkoma latami, jestem ręcyma i nogyma za.

Mr.Drwalu

2014-03-07, 11:42
Na szczęście podałem Tobie wyczerpującą odpowiedź. ;)
Nie ma co już dyskutować, suchary czekają w poczekalni. :hitler:

P.S

Zapomniałeś dodać o jaki "suchar" chodzi. :facepalm2:
Cały czas Ciebie poprawiać trzeba, bo nie masz na tyle jaj koło ch*ja by się przyznać do tego, że suchy temat. :hitler:
Założyłeś temat, piszczysz o jeden suchar, a uogólniłeś problem jakby moderatorzy wyrzucili Tobie 14 tematów z profilu.
Wyciąłeś urywek z PW bez podania całości, wprowadzając resztę użytkowników w błąd, próbując ich przekonać na swoją stronę. Na prawdę, ale to na prawdę szkoda dyskutować z takimi osobami jak Ty.

"Wszędzie i zawsze mają gównianą rację"

http://www.sadistic.pl/trojkacik-vt275772.htm

:roll:

~tip.top

2014-03-07, 11:46
Więc Twoim zdaniem powinniśmy nie tykać tematów z poczekalni i zostawić je dla oceny userów?

frankenstein

2014-03-07, 11:48
tip.top napisał/a:


Więc Twoim zdaniem powinniśmy nie tykać tematów z poczekalni i zostawić je dla oceny userów?



Nie, wydaje mi się że limit czasowy powinien być 24h jak po tym czasie nie zbierze iluś tam piw bum poczekalnia.

Wydawało mi się że tak jest ale widzę byłem w błędzie. Tematy dodawane powinny być oceniane przez userów a nie przez jednego gagatka z problemami. Byłem pewien że to forum jest dla nas dla userów ... ehhh ja naiwny.

~tip.top

2014-03-07, 11:58
frankenstein napisał/a:

Nie, wydaje mi się że limit czasowy powinien być 24h jak po tym czasie nie zbierze iluś tam piw bum poczekalnia.


Niby ma to sens ale...

Wystarczy, że przez krótki czas nie ma żadnego moda i k***a takie oto fascynujące tematy lądują na głównej:

http://www.sadistic.pl/nielisz-cycow-niemce-mala-wycieczka-po-polsce-vt275616.htm

http://www.sadistic.pl/tata-sam-z-dziecmi-vt275742.htm

Niestety, ale w tej chwili każde, nawet największe gówno wychodzi z poczekalni. Jakbyśmy zostawili wszystko do oceny userów to byłby tu właśnie kwejk do którego wszyscy nas porównują.
I wk***ia mnie jak userzy pie**olą o ch*jowym poziomie Sadistica, a sami wrzucają byle gówno, żeby zarobić kilka wirtualnych piwek, a na koniec nas obwiniają, ze strona schodzi na psy... ja pie**olę

frankenstein

2014-03-07, 12:02
tip.top napisał/a:


Niby ma to sens ale...

Wystarczy, że przez krótki czas nie ma żadnego moda i k***a takie oto fascynujące tematy lądują na głównej:

http://www.sadistic.pl/nielisz-cycow-niemce-mala-wycieczka-po-polsce-vt275616.htm

http://www.sadistic.pl/tata-sam-z-dziecmi-vt275742.htm

Niestety, ale w tej chwili każde, nawet największe gówno wychodzi z poczekalni. Jakbyśmy zostawili wszystko do oceny userów to byłby tu właśnie kwejk do którego wszyscy nas porównują.
I wk***ia mnie jak userzy pie**olą o ch*jowym poziomie Sadistica, a sami wrzucają byle gówno, żeby zarobić kilka wirtualnych piwek, a na koniec nas obwiniają, ze strona schodzi na psy... ja pie**olę



hah i tak to lepsze niż pieprzenie non stop o tusku i jak to jest źle...
ewentualnie ustawcie limit na 100 piw i tyle!

rav4ever

2014-03-07, 12:03
Podeślij kilka tematów z czasów prawdziwego - twoim zdaniem - sadistica. Przejrzę, wypowiem się. Póki co sadistic zastępuje mi wiadomości i inne strony rozrywkowe. Nie proponowałbym tak drastycznych zmian, ale może rozbudowanie forum? Dodatkowe miejsce zwane retro czy coś? Zmiana, o jakiej mówisz, miałaby za dużo konsekwencji, bo widzisz wszędzie trzeba dostosować się pod publikę.

Mr.Drwalu

2014-03-07, 12:10
frankenstein napisał/a:

ewentualnie ustawcie limit na 100 piw i tyle!



O k***a, gorszej głupoty dzisiaj na portalu nie przeczytałem. :homer:

frankenstein

2014-03-07, 12:14
rav4ever napisał/a:

Podeślij kilka tematów z czasów prawdziwego - twoim zdaniem - sadistica. Przejrzę, wypowiem się. Póki co sadistic zastępuje mi wiadomości i inne strony rozrywkowe. Nie proponowałbym tak drastycznych zmian, ale może rozbudowanie forum? Dodatkowe miejsce zwane retro czy coś? Zmiana, o jakiej mówisz, miałaby za dużo konsekwencji, bo widzisz wszędzie trzeba dostosować się pod publikę.



ok to tak dla porównania wrzuć na głównej np strone 5001 a później przejedz na 9xxx zauważysz różnice gwarantuje.

Hmmm ciekawy pomysł ale zamiast rozbudowanego forum może jakieś zakładki na głównej typu: "czarne wiadomości" itp
Wchodzisz na stronę kilikasz i przeglądasz co tam ciekawego się wydarzyło.

Co do głosowania i porównywania z kwejkiem. Chciałbym zobaczyć test takiej opcji powiedzmy 24-48 godzin na poczekalni i jak nie uzbiera hmmm 100 piw ląduje w śmieciach.
Jestem przekonany że lepiej to by się sprawdziło niż wybiórcze modowanie.

Zresztą dam wam przykład : wystarczy temat wieczorem wrzucić żeby nazbierał wystarczającą ilość piw. Dlatego takie moderowanie uważam za... jakby to ująć... przesadzone.

Moderator napisał/a:



O k***a, gorszej głupoty dzisiaj na portalu nie przeczytałem. :homer:



ja już przeczytałem ... ba nawet zobaczyłem . Dorzucisz pan coś jeszcze?

Mr.Drwalu

2014-03-07, 12:16
Przestań się już pogrążać. :roll: