18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gimbaza przejmuje sadistic

frankenstein • 2014-03-07, 11:25
Był fajny portal i się zmył.
Moderatorzy z "kiślem" zamiast mózgu zaczynają zmieniać fajny portal w gówno pokroju kwejka i innych badziewiaków.

Dodajesz temat do poczekalni - bum po 8 godzinach ląduje w sucharach. Nie liczy się że dostał przez ten czas kilkanaście piw i że był dodany późno w nocy a teraz jest rano.

Nie można wrzucać tematów ocierających się o rasizm bo dostajesz warna albo wiadomość że ble i ze nie dobre.

Taki sadistic to ja chromolę!

Oto wiadomość od moda:

Piona! frankestein ;)

Cytat:

Tak, dobrze zauważyłeś, Twój temat przeniosłem do sucharów bo tam jego miejsce. Na portalu teraz będą zmiany, koniec z suchymi tematami.

Pozdro



Chyba ktoś sie dorwał do władzy i mu odbija. Suchary to część sadisticka. BongMan i jego okruszki to prawie jak Ambasador Sucharyzmu tutaj!

Poza tym nie jestem dresem i nie reaguje na słowa pozdro i joł. Może wśród swoich "ziomali" namiętenie słuchających firmy czy innego badziewia uchodzisz za luzaka aczkolwiek nie tutaj. Ogarnij się!

frankenstein

2014-03-07, 12:18
Moderator napisał/a:

Przestań się już pogrążać. :roll:






ps. zapomniałeś dorzucić "pozdro" i "joł" oraz "ziomeczku".

~tip.top

2014-03-07, 12:31
Problem leży nie w limicie piw, a w użytkownikach. I tutaj idealnie pasuje stwierdzenie zawarte w tytule tematu.
frankenstein napisał/a:

Gimbaza przejmuje sadistic


Niestety ale użytkowników, których śmieszy to, na czym ten portal powstał i na czym opiera się cała idea Sadistica (czyt. czarny humor) pozostała już tylko garstka. Przejrzyj sobie materiały sprzed lat i porównaj je do obecnych. Kiedyś na topie były złamania, wypadki, bójki czyli szeroko pojęta krzywda ludzka. Dziś takich tematów jest jak na lekarstwo, a nawet jak się zdarzy to gnije w poczekalni.
Przez ostatnie lata Sadistic (jak widać na jego niekorzyść) zyskał popularność. Jak ja zakładałem konto to było nieco ponad 12k zarejestrowanych użytkowników, dziennie powstawało kilkanaście tematów, limit piw żeby temat wyszedł z poczekajki wynosił 3 albo 5 (już nie pamiętam) i tak nie wszystko wychodziło. Bo użytkownicy trzy,al jakiś poziom.

Obecnie użytkowników jest ponad 365k z czego 3/4 to dzieciaki i bieda umysłowa, kolejna grupa to fascynaci polityki i religii, dla których zmuszeni byliśmy stworzyć oddzielny dział, bo zasypywali nas masą tematów o dziuże budżetowej, smoleńsku, tusku i ch*j wie czym jeszcze, a jak im się usunęło temat to k***a wielki lament, a moderacja to lewaki, masoni i cenzuranci bo nie pozwalają ludziom dowiedzieć się jedynej słusznej prawdy, którą sami z resztą wyssali z dupy. Są też u nas zapaleni katolicy, którzy swoimi tematami starają się krzewić w użytkownikach chrześcijaństwo i dobrą nowinę. Jest też BongMan,a ale to jest temat na odrębną dyskusję :amused: Przy takim szerokim wachlarzu i różnorodności użytkowników jaką dysponujemy wytłumacz mi... jak ten portal ma normalnie funkcjonować (tak jak kiedyś)? Masz jakiś pomysł?

frankenstein

2014-03-07, 12:46
cholera powiem tak trafiłeś w sedno :P
oj było tak było - teraz takie tematy lądują w hardzie i nie powiem pojawia się ich trochę ... chociaż ostatnimi czasy więcej pedalstwa niż harda.

to zapytam z innej strony każdy moderator może sobie wejść i wywalić temat który mu się nie podoba?
Jeżeli tak to czy coś w tej sytuacji jest nie tak?

tip.top napisał/a:

Na poparcie moich słów, proszę... przed chwilą wrzucone do poczekalni

http://www.sadistic.pl/ostra-libacja-na-polskim-wiejskim-weselu-vt275838.htm

Ponad godzinna relacja z wesela :facepalm: No k***a ręce opadają.



to chyba jakis troll :D

~LeweOkoSaurona

2014-03-07, 12:48
tip.top napisał/a:

Masz jakiś pomysł?



Weryfikacja po PESELu, psychotesty i testy ajkju. ;-)

A na poważnie, to wystarczyłoby wyj***ć tych użytkowników, którzy jedynie szastają piwami na prawo i lewo, nie potrafiąc jednocześnie sklecić byle jakiego posta, albo tych wielce kompetentnych, którzy szukają dziury w całym - wiem, pomysł nierealny, aczkolwiek...

Jedyne co mi się nie podoba, to że nie mogę ustawić, żeby po zalogowaniu przerzucało mnie z automatu do harda. Tam jakoś nie ma zbytnich problemów z "gimbazą", ale co ja tam wiem... ;-)

~tip.top

2014-03-07, 12:55
frankenstein napisał/a:

to zapytam z innej strony każdy moderator może sobie wejść i wywalić temat który mu się nie podoba?


Tak, każdy. Ogólnie staramy się nie robić wielkich czystek, ale dzisiaj jak wszedłem na główną (czego z reguły nie robię bo przeglądam sadistica tylko z poziomu forum) to się złapałem za głowę. Więc razem z @Moderatorem wzięliśmy się za czystki no i Twój temat (może niesłusznie) załapał się na swoisty sadisticowy holokaust :amused: Do sucharów szło wszystko jak leci :amused: tak więc nie doszukuj się działań celowo wymierzonych w Ciebie ;) Chcieliśmy troszkę posprzątać i może się za bardzo rozpędziliśmy.

Mr.Drwalu

2014-03-07, 12:57
@tip

Od razu nie słusznie, suchar to suchar. :amused:

frankenstein

2014-03-07, 12:58
tip.top napisał/a:


Tak, każdy. Ogólnie staramy się nie robić wielkich czystek, ale dzisiaj jak wszedłem na główną (czego z reguły nie robię bo przeglądam sadistica tylko z poziomu forum) to się złapałem za głowę. Więc razem z @Moderatorem wzięliśmy się za czystki no i Twój temat (może niesłusznie) załapał się na swoisty sadisticowy holokaust :amused: Do sucharów szło wszystko jak leci :amused: tak więc nie doszukuj się działań celowo wymierzonych w Ciebie ;) Chcieliśmy troszkę posprzątać i może się za bardzo rozpędziliśmy.



no nic zrobie to co zawsze wrzuce temat wieczorem i będzie okey ... no ale żeby wywalać temacik o dymańsku ciężarnej :P mocny rozpęd :D
ale fakt godzina filmu z wesela przebija dzisiaj wszystko :P


moderator zapomniałeś dodać "pozdro" "joł" i "ziomeczek"

Mr.Drwalu

2014-03-07, 13:03
Tak będę mieć oko na Twoje tematy. To, że tutaj wymieniłeś wirtualną e-ślinę z tipem, nie świadczy o tym, że każdy teraz nowo dodany materiał przez Ciebie będzie tolerowany. :hitler:
Będzie na poziomie, to zostaje, suchar... nie muszę tłumaczyć.
Przestań pierdzielić o "joł, ziomek, pozdro" bo stajesz się monotematyczny.

frankenstein

2014-03-07, 13:06
nie pierwszy suchar nie ostatni, zdarza się coś zsucharzyć i jakiś syf wrzucić. Cieszę się że ktoś będzie nade mną czuwał! Od razu bezpieczniej się czuje.

Tylko proszę o nie bycie za surowym :)

aha... specjalnie dla ciebie "ziomeczku"

POZDRO :)

rav4ever

2014-03-07, 13:53
A jest opcja, żeby (jak na przykładzie harda) po zalogowaniu wybrać preferencje głównej? Nieco więcej kategorii typu <śmieszne>, <no jebłem>, <lol>. Młodziaki zakładając temat na pewno wybiorą te opcje, a my ich nie będziemy oglądać^^ I wilk będzie syty i owca cała. I tak n marginesie, segregacja tematów wedle piw? Jest wykonalne, czy ciapa jestem i nie widzę tego?

~Angel

2014-03-07, 14:09
Był taki pomysł ale odpowiedź administratora była negatywna. Jedynie można IGNOROWAĆ dział Inne Czarności.

frankenstein

2014-03-07, 14:51
rav4ever napisał/a:

A jest opcja, żeby (jak na przykładzie harda) po zalogowaniu wybrać preferencje głównej? Nieco więcej kategorii typu <śmieszne>, <no jebłem>, <lol>. Młodziaki zakładając temat na pewno wybiorą te opcje, a my ich nie będziemy oglądać^^ I wilk będzie syty i owca cała. I tak n marginesie, segregacja tematów wedle piw? Jest wykonalne, czy ciapa jestem i nie widzę tego?



segregacja wg piw ... hmm ciekawe