18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi

Sylarr • 2013-07-13, 22:19



W Nowym Jorku dziewiątego czerwca odbyła się gigantyczna demonstracja przeciwko syjonistycznemu tworowi znanemu jako Izrael. Oczy Was nie mylą, w jednym miejscu protestowało ponad 10 tysięcy Żydów i było to na początku czerwca.Teraz mamy już połowę lipca jednak do tej pory ani jeden bloger (jestem pierwszy w Polsce) a co dopiero dziennikarz (zaraz by z roboty wyleciał) o tym nie napisał. Co ciekawe, filmy pokazujące to wydarzenie zostały w przeważającej mierze na portalach filmowych zablokowane. Nastąpiła totalna blokada medialna.

Przypomina to trochę historię z aktualnym wiceprezydentem USA Joe Bidenem, który niedawno przyznał publicznie, że to (ateistyczne) środowiska żydowskie rządzące mediami przyczyniły się do skłonienia USA i świata do akceptacji pederastów i pochodnych sodomii poprzez m.in. produkcje z Hollywood. Zmowa milczenia została jednak przełamana, informację (jako jedyny) zacytował portal PCH24.pl

http://www.pch24.pl/wiceprezydent-usa--wartosci-zydowskie-i-homoseksualne-na-sztandarach,15179,i.html

W przypadku jednak tego protestu blokada okazała się znacznie bardziej szczelna. Poniżej prezentuje przetłumaczony przeze mnie film, zrobiony i udostępniony przez samych Żydów. Tłumaczyłem jak mogłem najlepiej, więc wybaczcie ewentualne niedostatki.


Skąd zatem pomimo blokady mam ten film? Swego czasu zaoferowałem listownie swoją darmową i pełną pomoc ortodoksom z Nowego Jorku. Zrobiłem to, ponieważ jako katolik wierzę, że należy ofiarowywać pomoc prześladowanym szczególnie gdy powodem prześladowań jest wiara w Boga, nawet jeśli są to innowiercy. Rabinat odpisał dosyć szybko. Poproszono mnie, abym przetłumaczył na język polski odezwę ortodoksyjnych Żydów do wszystkich narodów świata, w której tłumaczą dlaczego w trakcie corocznego święta Purim na całym świecie (Nowy Jork, Londyn, Melbourne), diaspory Żydów ortodoksyjnych palą flagi Izraela (o czym media również solidarnie milczą).



W dużym skrócie robią to dlatego, że wedle wiary żydowskiej bezczelny i krwawy sposób w jaki odebrano palestyńskim Arabom ziemię pod Izrael (i to co się dalej tam wyprawia), świadczy iż za tworem tym stoi nie Bóg lecz szatan i za karę naród żydowski zostanie ukarany. Poza tym elementem niezbędnym jest również przybycie mesjasza, na którego ciągle czekają gdyż nie uznają Jezusa. Patrząc na nienawiść świata do Żydów wzbudzaną właśnie bestialstwem syjonistów m.in względem Arabów z Palestyny nabieram pewności i przekonania co do obaw ortodoksów.



Od czasu przetłumaczenia pisma ortodoksów, mam kontakt z tą żydowską diasporą i stąd również wiem o istnieniu tych materiałów, inaczej nie miałbym szans by się o tym dowiedzieć. Tylu Żydów w centrum Nowego Jorku protestuje a Wyborcza z TVNem czy media niby niezależne jak Nie?zależna.pl ani słowa nie powiedziały, co innego gdyby matka Madzi puściła bąka – NEWS dnia by był, że hej tutaj jednak nic ciekawego się nie dzieje. Syjonistyczny żołnierz bijący w Izraelu Żyda, który protestuje przeciw okupacji Palestyny to przecież dla syjonistycznych mediów coś normalnego i zdrowego i nie trzeba tym polskim gojom zaprzątać uwagi, mogło by przecież potem nie starczyć czasu, na wmawianie nam antysemityzmu. [...]



Źródło: http://ewidentnyoszust.blogspot.com/2013/07/gigantyczny-protest-amerykanskich-zydow.html

Atreyu

2013-07-13, 23:22
Nie wierzę w to co czytam. Czy to aby na pewno nie fejk lub fotoszop?

A jeśli to prawda... cholera, muszą mieć w tym interes. :D

Polandball

2013-07-13, 23:38
Szkoda że do "historia i dokument" bo mało osób przeczyta - za artykuł PIWO :ok:

bedzio

2013-07-13, 23:39
No i to są rzeczy które powinny trafiać na główną nawet jeśli okażą się nie do końca prawdziwe to większa szansa na sprawdzenie czegoś takiego ma całą społeczność sadistica(czyli główna)
A jak to prawda to trzeba o takich rzeczach mówić


Polandball

2013-07-13, 23:44
Autorze skontaktuj się z Maxem Kolonko - może on się zainteresuje

LICH0

2013-07-14, 00:08
A to ci antysemici ci żydzi (: a ja zawsze myślałem, że my jesteśmy największymi antysemitami... Musimy nadrobić bo nas prześcignęli.

Hrodgar

2013-07-14, 01:27
Nawet Żydzi potępiają Izrael :shock: .

Tak na poważnie, to w Izraelu mieszkają żydzi z Europy, a w USA z Ameryki.

ja...........ax

2013-07-14, 09:40
ja nie wiem czym się podniecacie dla ortodoksów Izrael nie jest koszer, bo prawdziwy Izrael ma zostać stworzony przez mesjasza, dlatego są przeciw temu państwo ale nie samej idei istnienia państwa Izrael, i wcale nie są prześladowani, więcej ci ortodoksi którzy mieszkają w Izraelu pomimo tego że nie przyznają temu państwu prawa do bytu ciągną od niego grubą kasę w postaci różnych socjali i innych dofinansowań, nie ma żadnej blokady medialnej po prostu wszyscy mają w dupie tych pojebów, tak samo nikt na świecie nie daje transmisj z imprez pierwszomajowych w Berlina, jak z naszych 11 listopada, będą jakieś ofiary śmiertelne to się szybko to zmieni.
i nie rozumiem waszego jechania na to państwo przecież to jedyna ostoja zachodniej cywilizacji w tamtym rejonie powinniśmy ich wspierać w walce z islamistami, i uczyć się od nich bo mają w tej walce wieloletnie doświadczenie, jak byśmy my odwalili taki konkret jak oni po ataku na żydowskich olimpijczyków to każdy by się dwa razy zastanowił nad porywaniem naszych bywateli czy to dla okupu czy dla niskobudżetowych produkcji gore (obcinanie głów na żywca)

Polandball

2013-07-14, 12:23
jabolmax, bo syjoniści robią to co Hitler w 1942 r. - zabierają dzieci od matek, stawiają mury dookoła wiosek (swoiste getta) i rozpoczynają ekspansywną politykę kolonizacji Palestyny.

Albo przymusowa antykoncepcja dla żydów z Etiopii - o tym się po prostu nie mówi ale Izraelscy żydzi dążą do podobnych celów co Hitler - czystki rasowej i ekspansji na wschód.

Ortodoksy mają racje - żydzi wpie**olili się do Jerozolimy i bezpodstawnie go zajęli. Pozatym ich rasizm w stosunku do innych - są oni narodem wybranym więc są lepsi wobec innych i mają prawo zrobić co im się podoba.

sard

2013-07-14, 14:00
Hejters gona hejt :)

bloodwar

2013-07-14, 17:06
Z tego co pamiętam jedną z głownch idei Tory ("Starego Testamentu") było, że Żydzi zostali wybrani przez Pana z Siwą Brodą jako Naród Wybrany, mają rozproszyc się po świecie i nauczać i nawracać inne narody a w momencie kiedy przyjdzie Mesjasz mają się ponownie zjednoczyć się i założyć Państwo Wybrane, którego członkowie zostaną wzięci żywcem do Bozi a reszta spłonie w piekle, idea przyjścia Mesjasza "troszkę" gryzie się zarówno z istnieniem Jezusa jak i Mahometa (dlatego Żydzi nieprzepadają za chrześcijanami i muzułmaninami) a idea Państwa Wybranego oznaczza, że religijni i wierzący Żydzi nie mogą zakładać żadnych organizacji państwowych, gdyż jest to zaprzeczenia boskim planom i tym plucie Panu z Siwą Brodą w twarz gorszą nawet niż nieucinanie napletka, jedzenie świnek i pożyczanie pieniędzy gojom bez procentu :-)

ja...........ax

2013-07-15, 00:37
mrMarek27, 90% sadistica by sterylizowała albo mordowała czarnych, więc raczej nie ma nad czym się burzyć, byli przymusowo sterylizowani w okresie kiedy nie była pewna ich sytuacja prawnoekonomiczna żydzi bali się, że czarni będą działać u nich jak cyganie, kiedy wyszło ze jako tako radzą sobie zaprzestano procederu i ich przeproszono, Izrael to ich ziemia wywalczyli ją sobie i mają prawo robić co im się podoba na niej, jak Słowacy grodzą się od cyganów to im gratulujecie ja żydzi robią to samo to wytykacie im rasizm, stosujmy może do wszystkich te same standardy etyczne, w Izraelu żyje 16% muzułmanów i żyje im się bardzo dobrze mają swoją reprezentacje i we władzach samorządowych i w parlamencie, więcej służę nawet i izraelskiej armii, część która nie chce strzelać do muzułmanów może odbyć służbę zastępczą, poczytajcie trochę więcej niż palestyńskie broszurki propagandowe, proponuję zacząć od Wikipedii i hasła Izrael

Polandball

2013-07-15, 17:48
jabolmax, mógłbyś porównać to co wyrabia Izrael do tego co robił Hitler w 1939 r. - zaatakował Polskę i idąc twoim tokiem rozumowania Poznań i Gdańsk prawnie mu się należał - co z tego że mieszkają tam Polacy - ta ziemia należała wcześniej do Niemiec więc mają do niej prawo.

Tak samo można porównać sytuację między Izraelem, a Palestyną.

A jeżeli chodzi o tych etiopskich żydków - cała obecna ludność żydowska w Izraelu jest NAPŁYWOWA - więc żydzi etiopscy mają takie same prawo do rozmnażania jak wszyscy inni tam mieszkający.

ja...........ax

2013-07-15, 21:15
raczej Polskę porównałbym do Izraela po przegranej wojnie Niemcy uciekli z dużej części terenów które my nazywaliśmy ziemiami odzyskanymi, resztę wywieźliśmy podczas akcji Wisła, część tych ziem które "odzyskaliśmy ostatni raz należały do polski z 800 lat temu jeśli nie później niektóre wcale, kwestia interpretacji czy uznawanie zwierzchności to przynależność, a prawo do nich komunistyczna propaganda opierała o czasy mieszka pierwszego i chrobrego, teraz chyba zresztą podobnie uczy się w szkołach
co do ludności napływowej nie masz racji żydzi w Izraelu byli zawsze, różnica polega na tym ze od czasów upadku powstania bar kochby byli mniejszością na terenie Izraela, poducz się historii zanim się z kimś będziesz kłucić

Polandball

2013-07-15, 23:08
No właśnie byli mniejszości, a obecnie w Izraelu rządzą tzw. żydzi słowiańscy czyli żydzi, którzy po wojnie wyemigrowali do Izraela np. z Polski i Węgrzech. Większość obecnych w Izraelu żydów to właśnie ludność emigrująca w 45/46 r.

Jednak porównałbym Izrael do Niemiec bo to Izrael zaczął wojnę z Palestyną tak jak Niemcy rozpoczęli wojnę przeciwko Polsce. Tak samo Jak Niemcy przywłaszczali sobie budynki za czasów wojny tak samo dziś Izrael przywłaszcza sobie ziemie palestyńskich chłopów.

Proste porównanie:
agresor: Izrael - Niemcy,
obrońca: Palestyna- Polska,