18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi

Sylarr • 2013-07-13, 22:19



W Nowym Jorku dziewiątego czerwca odbyła się gigantyczna demonstracja przeciwko syjonistycznemu tworowi znanemu jako Izrael. Oczy Was nie mylą, w jednym miejscu protestowało ponad 10 tysięcy Żydów i było to na początku czerwca.Teraz mamy już połowę lipca jednak do tej pory ani jeden bloger (jestem pierwszy w Polsce) a co dopiero dziennikarz (zaraz by z roboty wyleciał) o tym nie napisał. Co ciekawe, filmy pokazujące to wydarzenie zostały w przeważającej mierze na portalach filmowych zablokowane. Nastąpiła totalna blokada medialna.

Przypomina to trochę historię z aktualnym wiceprezydentem USA Joe Bidenem, który niedawno przyznał publicznie, że to (ateistyczne) środowiska żydowskie rządzące mediami przyczyniły się do skłonienia USA i świata do akceptacji pederastów i pochodnych sodomii poprzez m.in. produkcje z Hollywood. Zmowa milczenia została jednak przełamana, informację (jako jedyny) zacytował portal PCH24.pl

http://www.pch24.pl/wiceprezydent-usa--wartosci-zydowskie-i-homoseksualne-na-sztandarach,15179,i.html

W przypadku jednak tego protestu blokada okazała się znacznie bardziej szczelna. Poniżej prezentuje przetłumaczony przeze mnie film, zrobiony i udostępniony przez samych Żydów. Tłumaczyłem jak mogłem najlepiej, więc wybaczcie ewentualne niedostatki.


Skąd zatem pomimo blokady mam ten film? Swego czasu zaoferowałem listownie swoją darmową i pełną pomoc ortodoksom z Nowego Jorku. Zrobiłem to, ponieważ jako katolik wierzę, że należy ofiarowywać pomoc prześladowanym szczególnie gdy powodem prześladowań jest wiara w Boga, nawet jeśli są to innowiercy. Rabinat odpisał dosyć szybko. Poproszono mnie, abym przetłumaczył na język polski odezwę ortodoksyjnych Żydów do wszystkich narodów świata, w której tłumaczą dlaczego w trakcie corocznego święta Purim na całym świecie (Nowy Jork, Londyn, Melbourne), diaspory Żydów ortodoksyjnych palą flagi Izraela (o czym media również solidarnie milczą).



W dużym skrócie robią to dlatego, że wedle wiary żydowskiej bezczelny i krwawy sposób w jaki odebrano palestyńskim Arabom ziemię pod Izrael (i to co się dalej tam wyprawia), świadczy iż za tworem tym stoi nie Bóg lecz szatan i za karę naród żydowski zostanie ukarany. Poza tym elementem niezbędnym jest również przybycie mesjasza, na którego ciągle czekają gdyż nie uznają Jezusa. Patrząc na nienawiść świata do Żydów wzbudzaną właśnie bestialstwem syjonistów m.in względem Arabów z Palestyny nabieram pewności i przekonania co do obaw ortodoksów.



Od czasu przetłumaczenia pisma ortodoksów, mam kontakt z tą żydowską diasporą i stąd również wiem o istnieniu tych materiałów, inaczej nie miałbym szans by się o tym dowiedzieć. Tylu Żydów w centrum Nowego Jorku protestuje a Wyborcza z TVNem czy media niby niezależne jak Nie?zależna.pl ani słowa nie powiedziały, co innego gdyby matka Madzi puściła bąka – NEWS dnia by był, że hej tutaj jednak nic ciekawego się nie dzieje. Syjonistyczny żołnierz bijący w Izraelu Żyda, który protestuje przeciw okupacji Palestyny to przecież dla syjonistycznych mediów coś normalnego i zdrowego i nie trzeba tym polskim gojom zaprzątać uwagi, mogło by przecież potem nie starczyć czasu, na wmawianie nam antysemityzmu. [...]



Źródło: http://ewidentnyoszust.blogspot.com/2013/07/gigantyczny-protest-amerykanskich-zydow.html

ja...........ax

2013-07-15, 23:57
@up już powiedziałem to raz powtórzę drugi weźcie się uczcie historii wojnę o niepodległość Izraela w 48 rozpoczęły państwa arabskie i ją przegrały, emigracja żydów do Izraela przebiegała w kilku falach pierwsza miała miejsce jeszcze w XIX w

zypon

2013-07-16, 00:29
Żydzi amerykańscy palą flagę żydów izraelskich a jacyś pojebańcy z Polski się o tym rozpisują na forum. Wy macie jakąś fiksację z tymi żydami ... zresztą nie tylko, ciągle też piszecie o gejach (choć pewnie z 99% z was żadnego nie zna ), o muslimach których widzicie tylko w tv albo na sadolu i wam oni wszyscy straszenie przeszkadzają! co wam jeszcze przeszkadza ? tybetańscy mnisi ? mchy i porosty z syberyjskiej tundry ? k***A mać w takiej Holandii albo Francji to oni sobie mogą dywagować nad problemem poj***nych muslimów, Palestyńczycy, czy w.w. żydzi amerykańscy mogą sobie rozkminiać czy Izrael to diabeł czy nie... ale wam ch*j do tego

ja...........ax

2013-07-16, 03:06
@up jebie mnie Izrael, ale wkurza mnie, że ludzie gadają o czymś o czym nie mają pojęcia, wydaje im się że media coś ukrywają tak jak tą demonstracje, co jest nie prawdą, koleś z którym rozmawiałem wierzy że Żydzi dokonali inwazji na Palestynę i wygnali Palestyńczyków, co również jest nie prawdą

Polandball

2013-07-24, 23:15
jabolmax, oglądnij sobie dokument "5 rozbitych kamer" to zobaczysz co wyrabiają Żydzi w Palesynie

A co do powstania Izraela:
Na terenie Palestyny i Izraela w roku 1947 mieszkało:
508 tys. żydów (ok. 30% ludności)
1132 tys. muzułmanów (ok. 70% ludności)
(dane z wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Proklamacja_niepodleg%C5%82o%C5%9Bci_Izraela )

Jakim więc prawem mniejszość sprawuje władze nad większością?