18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ghana program żołnierza przyszłości

Wiewór • 2019-02-08, 07:21
Ghana odkrywa przed światem wszystkie karty i chwali się zaawansowanym programem żołnierza przyszłości. :amused:



Boicie się? Jeszcze nie? To k***a nie wszystko :amused:
Spójrzcie na tego mecha :lol:
T-1000 może ssać mu lachę :lol:




Spójrzcie na te zaawansowane laboratoria, Elon Musk chyba teraz poczuł się jak jaskiniowiec :amused:



Mudżyny chyba oglądały za dużo czarnej pantery.
Myślę, że mają szansę wygrać z USA w konkursie na Halloween :mrgreen:

ag...........th

2019-02-08, 07:37
To jakiś cosplay czy targi dla lokalnych watażków?

Misiek_KRK

2019-02-08, 07:38
Białemu jak nie chciało się pracować to sobie ściągnął z Afryki murzynów.
A jak murzynowi nie chce się robić to se mechanizację wymyślił.

Dzisiaj

2019-02-08, 07:41
Do autora i innych smieszkujacych :

1 - ciemnemu ludowi trzba pokazac na co ida podatki, mala bo male ale jak ze wszystkich hajs sie sciagnie to elita bedzie zyc jak krolowie a reszta dalej pasac kozy i jesc placki z ziemi... Show sie odbyl, ludziska klaskali teraz mozna dalej ich doic.

2 - pospawane, okablowane, pomalowane... coraz wiecej mlodych ludzi w Polsce nie potrafi nawet ojcu dobrze latarki potrzymac, wiec ja bym sie ograniczyl z szyderstwami.

3 - Polskaarmia pewnie i tak kupi cos z zaprezentowanej kolekcjii przeplacajac o kilkaset % wiec...

poligon6

2019-02-08, 08:07
Jeszcze Macierewicz kontrakt podpisze.

Wiewór

2019-02-08, 08:24
Dzisiaj napisał/a:

Do autora i innych smieszkujacych :
1 - ciemnemu ludowi trzba pokazac na co ida podatki, mala bo male ale jak ze wszystkich hajs sie sciagnie to elita bedzie zyc jak krolowie a reszta dalej pasac kozy i jesc placki z ziemi... Show sie odbyl, ludziska klaskali teraz mozna dalej ich doic.
2 - pospawane, okablowane, pomalowane... coraz wiecej mlodych ludzi w Polsce nie potrafi nawet ojcu dobrze latarki potrzymac, wiec ja bym sie ograniczyl z szyderstwami.
3 - Polskaarmia pewnie i tak kupi cos z zaprezentowanej kolekcjii przeplacajac o kilkaset % wiec...



Zluzuj poślady. Śmiech to zdrowie ;-)

nowynick

2019-02-08, 08:46
Byłem 15 sierpnia na tej WIELKIEJ paradzie naszego wojska na stulecie naszej niepodległości. Najpierw samoloty, przelatuje coś ćwiczebnego jeszcze z napędem śmigłowym, potem kilka przestarzałych F16. O tym co się na kołach poruszało żal w ogóle pisać, na gąsienicach było ciut lepiej. Mamy bekę z Ghany a sami mieszkając między k***a Ruskimi i Niemcami, MIĘDZY RUSKIMI I NIEMCAMI!!!! nie posiadamy nawet dwóch tycich głowic nuklearnych wycelowanych prewencyjnie w Moskwę i Berlin...

Ca...........on

2019-02-08, 08:48
No, no. Widzę, że kolega Abraksiu wreszcie ruszył tyłek i zaczął brać leki ;) Chwali się.

poligon6

2019-02-08, 09:05
nowynick napisał/a:

potem kilka przestarzałych F16



Uwielbiam jak ktoś powiela medialne bzdety. F16 sa fabrycznie nowe, jest to jedna z najnowszych wersji wyprodukowanych w ostanich latach. W zasadzie to jedyne nowe jednostki w WP, reszta to z drobnymi wyjatkami, zgadza się, obraz nedzy i tragedii.

edek.bajzel

2019-02-08, 09:05
film pierwszy, 0,50 czy mi się wydaje, czy też to gówno ma tylko przedni napęd i się zawieśił

Hrabia Drapula

2019-02-08, 09:18
kont natarcia zajebisty, szkoda że tak sp***olone, przecież to krawężnik albo większy kamień zatrzyma, a kolesie w tych "zbrojach" są mobilni jak żółw na położony, po otworzeniu ten transporter wygląda jak by było z OSB zrobiony


mygyry

2019-02-08, 09:30
Kapitan Afryka

Wiewór

2019-02-08, 09:42
repowski napisał/a:

też mamy swoje



Rosomaki są w ch*j zajebiste.
Ciaparuchy w Afganistanie srały pod siebie i sp***alali tak, że gubili sandały jak widzieli, że z odsieczą jadą polskie Rosomaki.
Rosomak ma szybkostrzelne działko Bushmaster II kalibru 30 mm i masę bajerów.
Brudas trafiony pociskiem 30 mm rozpryskiwał się na kawałki z głośnym mlaśnięciem obryzgując swoich ziomków w promieniu kilku metrów.
Dla szuszfoli jest to znaczny problem natury religijnej bo zgodnie z islamską mitologią umrzyk nie trafi do raju jak nie zbiorą ciała w całość.