18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

George Carlin mówi jak jest! (Napisy PL)

PortgasD.Ace • 2013-04-06, 22:43
Wystep do 2.55...dalej sceny z wywiadów + mądre słowa.
Gdzieniegdzie chuczy na temat Korei Płn., o wojnie i o masakrze, wiec i Ja wstawiam filmik ukazujacy pewna interpretacje Wojny ;-)
3:00: "...wojna jest aktem bogatych, starszych ludzi chroniacych swój majatek poprzez wysylanie mlodych ludzi z sredniej i niskiej klasy na smierc." :hitler:



Film nie moj, zapozyczony z yt od Luk Łukasz'a :roll:

osa79

2013-04-06, 22:45
Mistrz... teraz już na zawsze... szkoda

MojaAdrenalina

2013-04-06, 22:49
Wie ktoś jak się to ruda z reklamy na górze nazywa???

Dz...........ak

2013-04-06, 23:00
MojaAdrenalina napisał/a:

Wie ktoś jak się to ruda z reklamy na górze nazywa???




Nie chcę Cię martwić, ale ona jest narysowana. :-)

Ciastak

2013-04-07, 03:56
podobno już mu się zmarło

cocaine.animals

2013-04-07, 09:59
Kosmopolita, fan aborcji i przemądrzały ch*jek który jest święcie przekonany że ma rację gadając straszne bzdury - reasumując typowy lewak. Nawet nie włączam.

kurabezkosci

2013-04-07, 10:44
My w Polsce mamy PiS i PO ..musimy przezyc.

thewhitestar

2013-04-07, 10:48
cocaine.animals napisał/a:

Kosmopolita, fan aborcji i przemądrzały ch*jek który jest święcie przekonany że ma rację gadając straszne bzdury - reasumując typowy lewak. Nawet nie włączam.


To...


Po kiego grzyba się w ogóle odzywasz jak nawet nie oglądnąłeś? Wracaj pod kamień spod któregoś wypełznął.

Noldorek

2013-04-07, 10:48
Jak byłem młodszy to nauczył mnie myślenia, po prostu...tak niewiele trzeba żeby w późniejszym życiu nie dać się dymać... Nie trzeba podzielać jego przekonań, wystarczy słuchać, i myśleć.

presscot

2013-04-07, 11:02
Krzykacz, głośno używa podniosłych słów do ładnej muzyki. W tym temacie się z nim zgadzacie, jednak podejrzewam że z resztą byście się nie zgodzili. Jakby nie było to kolejny lewak mówiący że moja prawda jest mojsza i jedynie słuszna.

PS szanuje go, ale nie lubię. Od zawsze grał pod publiczkę, choć zawsze widział to u innych.

Noldorek napisał/a:

Jak byłem młodszy to nauczył mnie myślenia, po prostu...tak niewiele trzeba żeby w późniejszym życiu nie dać się dymać... Nie trzeba podzielać jego przekonań, wystarczy słuchać, i myśleć.



Jeśli uczysz się myślenia od Pana z telewizora to gratuluje. Zajmij się faktami, najlepiej z książek, a nie dawaj się kształtować osobie która mówi ukształtowali Nas inni.

Jedni uczyli się oglądając Carlina, inni Cerowskiego, a jeszcze inni Tuska. Tak czy siak wszyscy będą święcie przekonani że ich wzór jest jedynym słusznym, najlepszym i najmądrzejszym.

dagothar

2013-04-07, 11:16
Rozbraja mnie jak wielu jest ludzi bez poczucia humoru, którzy wszystko biorą na poważnie ;)

Przypominam, że kiedy komik coś mówi, to nie zawsze należy traktować to na serio, ale często warto się nad tym co mówi zastanowić.

rafalon

2013-04-07, 11:19
Wspaniały człowiek... Tylko, mam pytanie. Dlaczego wspaniali ludzie muszą UMIERAĆ? A TERAZ MAMY k***A SYF!

pjm77

2013-04-07, 11:21
Ja pie**olę rzygać się już chce od tych lewaków. Słowo - zaklęcie. Jest mi dużo bliżej do prawej strony sceny politycznej niż do lewej, ale od miesięcy na sadolu sprawdza się reguła - jak w poście zaczynają lecieć lewaki to można przestać czytać, dalej jest już tylko pełna moralnej wyższości, protekcjonalna, obraźliwa i podlana jadem i pogardą tyrada. Wychodźcie już na te ulice bo gadać z wami nie ma o czym. Myślicie że jesteście opozycją w stosunku do zidiociałej, zobojętniałej większości i automatycznie daje wam to monopol na prawdę.

Carlina lubię jako showmana. Jeśli chodzi o kwestie polityczne to wiele rzeczy upraszcza, widać że nie jest obiektywny. A krytycznego myślenia jak najbardziej można się od niego nauczyć, także krytycznego wobec niego samego.

Noldorek

2013-04-07, 11:24
presscot, kolego kolego, sprawa jest prosta...uczyć się myślenia możesz od każdego...nawet o Tuska, bierzesz jego słowa, i po prostu myślisz czy to ma sens, doszukujesz się prawdy. Napisałem że nie trzeba podzielać jego przekonań, a jego przekonania polityczne mnie nie ruszają. Nie bój się, dbam o swój samo rozwój, ale ciągle nie rozumiem takich napinaczy jak Ty, którzy wyciągną z całości jeden wyraz i kogoś nim obsmarują, wstydź się za siebie.

mare30ks

2013-04-07, 11:26
ja jebie skad na sadolu tylu "prawakow" :)