18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

George Carlin mówi jak jest! (Napisy PL)

PortgasD.Ace • 2013-04-06, 22:43
Wystep do 2.55...dalej sceny z wywiadów + mądre słowa.
Gdzieniegdzie chuczy na temat Korei Płn., o wojnie i o masakrze, wiec i Ja wstawiam filmik ukazujacy pewna interpretacje Wojny ;-)
3:00: "...wojna jest aktem bogatych, starszych ludzi chroniacych swój majatek poprzez wysylanie mlodych ludzi z sredniej i niskiej klasy na smierc." :hitler:



Film nie moj, zapozyczony z yt od Luk Łukasz'a :roll:

andamarius

2013-04-07, 11:35
mare30ks napisał/a:

ja jebie skad na sadolu tylu "prawakow" :)



Nie uwierzysz ale są jeszcze ludzie których jebie zarówno prawica jak i lewica. Myślą za siebie, a to , że ich poglądy czasem się pokrywają z jakimiś postulatami którejś strony to przypadek (Najczęściej bu stron. Tyle tego nawymyślali, że choćbyś nie wiem co robił i tak gdzieś Cię zaszufladkują).

To, że nie zgadzasz się z poglądami lewicy nie znaczy, że przechodzisz do prawicy. Myślcie za siebie. Nie za partie polityczne. Oni tego nie robią, dlaczego ludzie mają za nich odwalać robotę :P .

presscot

2013-04-07, 11:35
Noldorek napisał/a:

presscot, kolego kolego, sprawa jest prosta...uczyć się myślenia możesz od każdego...nawet o Tuska, bierzesz jego słowa, i po prostu myślisz czy to ma sens, doszukujesz się prawdy. Napisałem że nie trzeba podzielać jego przekonań, a jego przekonania polityczne mnie nie ruszają. Nie bój się, dbam o swój samo rozwój, ale ciągle nie rozumiem takich napinaczy jak Ty, którzy wyciągną z całości jeden wyraz i kogoś nim obsmarują, wstydź się za siebie.



Tak samo uczyć się możesz obserwując jak trawa rośnie. Więc co chciałeś nadzwyczajnego przekazać w swojej wypowiedzi?

pjm77

2013-04-07, 11:36
@upupupup takie czasy. Lewizna przegięła tak mocno, że ruch w drugą stronę jest naturalny. Minusem jest to, że wszelka szumowina do tego przywiera, muły bagienne, które lat temu kilka miały zero poglądów, tylko trochę frustracji w sobie teraz znalazły sobie sztandar. To jest dobry moment, żeby zacząć myśleć samemu popierać mądre inicjatywy ale nie popierać bezwarunkowo całego ruchu. Ci co się zapędzą będą musieli później tłumaczyć dzieciom czemu palili z sąsiadami jakichś śmiesznie krzyczących ludzików w stodołach.

Bobikufel

2013-04-07, 11:39
jest tylko jedna osoba która "mówi jak jest" ...
nasz dariusz max kolanko

presscot

2013-04-07, 11:40
andamarius napisał/a:



Nie uwierzysz ale są jeszcze ludzie których jebie zarówno prawica jak i lewica. Myślą za siebie, a to , że ich poglądy czasem się pokrywają z jakimiś postulatami którejś strony to przypadek (Najczęściej bu stron. Tyle tego nawymyślali, że choćbyś nie wiem co robił i tak gdzieś Cię zaszufladkują).



Jestem prawiakiem i nazywam lewiaka lewiakiem, tak aby ludzie którzy nie znają tej postaci przynajmniej cząstkowo poznali jego poglądy. Lewiaki sami o sobie mówią że są Lewakami. Nie jest to stwierdzenie obraźliwe. Ludzi na świecie jest zbyt wielu, dlatego trzeba generalizować, nie da się wysłuchać wszystkich. Tak już niestety jest. Cokolwiek niebywałego byś wymyślił w tej swojej łepetynie, musisz się określić, i rozwijać już istniejące idee w jakimś kierunku.

pjm77

2013-04-07, 11:46
No dokładnie tak jak mówisz - określić się w życiu to ważna sprawa. W przeciwieństwie do bycia określonym przez ciebie. Jeśli chwytasz różnicę.

pi...........ka

2013-04-07, 11:47
od kiedy filmy zaczeły byc byc coraz bardziej zagmatwane ludzie zaczeli kminic coraz bardizej chore akcje jebac jeheh jestem chory

abrakadabro

2013-04-07, 11:47
Nie doświadczył polskiej biedy to teraz narzeka na swój rząd. Prawda jest taka, że ludzie muszą narzekać. Jak nie mają na chleb to narzekają, a jak już zdobędą pieniądze, to zaczynają czepiać się o to, że teraz nie mogą sobie pozwolić na droższe wakacje, a jak mają na chleb, wakacje, dom i samochód to czepiają się tego, że wszystko jest iluzją... i chcą mieć więcej wolności. George mówi do rzeczy, ale dla mnie problemy amerykańskich obywateli są śmiesznie małe w porównaniu do tego co na starcie otrzymuje polski obywatel

mare30ks

2013-04-07, 11:56
andamarius, wczoraj ostatecznie sie przekonalem ze pelno tu wszelkiej masci troli dla ktorych jezeli nie zgadzasz sie z ich przekonaniami to automatycznie jestes j***nym lewakiem :)
niewiem skad sie tu tego talatajstwa zlecialo, musi im ktos placic za pie**olenie glupot bo nie sadze zeby komus sie za frajer chcialo tyle PISac i robic z siebie posmiewisko

Jai

2013-04-07, 11:57
Tak czytam was wszystkich nade mną i chwytam się za głowę. Lewica, Prawica, Centrogównojedność, Narodowcy, srowcy.. Wszystko to sztuczne podziały mydlące wam ludzie oczy. Carlin o tym mówił, Alex Jones o tym mówi, Bill Hicks o tym mówi, wiele ludzi mówi wam w pysk, że jesteście sztucznie dzieleni przez partie polityczne, bo ŁATWIEJ MANIPULOWAĆ PODZIELONYM społeczeństwem. To się dzieje na całym świecie. Nawet pod filmikiem, gdzie koleś mówi w pysk jak jesteśmy r*chani w dupę przez rekinów światowej finansjery jedyne co potraficie to spinać się kto lewak a kto prawak. Dajcie już ten koniec świata bo nas gówno zalewa.

presscot

2013-04-07, 12:18
mare30ks napisał/a:

andamarius, wczoraj ostatecznie sie przekonalem ze pelno tu wszelkiej masci troli dla ktorych jezeli nie zgadzasz sie z ich przekonaniami to automatycznie jestes j***nym lewakiem :)
niewiem skad sie tu tego talatajstwa zlecialo, musi im ktos placic za pie**olenie glupot bo nie sadze zeby komus sie za frajer chcialo tyle PISac i robic z siebie posmiewisko



pełno tu troli którzy nazywają lewiaka lewiakiem, choć lewiak sam mówi na siebie lewak. Lepiej od razu napisać że wszyscy którzy piszą inaczej jak ja to PIS**(i tutaj rożne warianty słowne zaczynające się od wielkich liter PIS, echh niczym komentarze na onecie). Nic mądrego, konkretnego nie napisałeś, nic co cokolwiek by wnosiło do dyskusji. Jesteś z siebie dumny?

Jai napisał/a:

Tak czytam was wszystkich nade mną i chwytam się za głowę. Lewica, Prawica, Centrogównojedność, Narodowcy, srowcy.. Wszystko to sztuczne podziały mydlące wam ludzie oczy. Carlin o tym mówił, Alex Jones o tym mówi, Bill Hicks o tym mówi, wiele ludzi mówi wam w pysk, że jesteście sztucznie dzieleni przez partie polityczne, bo ŁATWIEJ MANIPULOWAĆ PODZIELONYM społeczeństwem. To się dzieje na całym świecie. Nawet pod filmikiem, gdzie koleś mówi w pysk jak jesteśmy r*chani w dupę przez rekinów światowej finansjery jedyne co potraficie to spinać się kto lewak a kto prawak. Dajcie już ten koniec świata bo nas gówno zalewa.



Więc proponuje po raz kolejny wspólnie zdobyć władze, a później się o nią pokłócić. Równocześnie wykonywać kare śmierci i jej nie wykonywać. Dawać pozwolenie na broń i karać za jej posiadanie. Bardzo piękne idee świat bez podziałów, wszyscy w swej różnorodności jednoczmy się. Ale to głupie idee, tak się nie da. Tak sobie można tylko pisać na forum i być "fajnym".

Berus

2013-04-07, 12:27
k***a mać, ludzie, czy dla was świat dzieli się tylko na lewaków i prawicowych? Carlin był inteligentny i miał ciekawe poczucie humoru. Mimo że sam mam poglądy prawicowe i nie zgadzam się z niektórymi rzeczami które mówił, to jest godny szacunku.

presscot

2013-04-07, 12:36
Berus napisał/a:

k***a mać, ludzie, czy dla was świat dzieli się tylko na lewaków i prawicowych? Carlin był inteligentny i miał ciekawe poczucie humoru. Mimo że sam mam poglądy prawicowe i nie zgadzam się z niektórymi rzeczami które mówił, to jest godny szacunku.



Napisałem że go szanuje przecież. Tak czy owak jest lewakiem. I niestety świat się dzieli na lewaków i prawicowców. Też wolałbym żeby było inaczej, ale nie jest i raczej nie może być.

mare30ks

2013-04-07, 12:40
jasne ze jestem :) skoro wszelkiem masci prawaki wrzucajacy innych od nich do wora o nazwie "lewaki" moga pie**olic swoje bzdury przy kazdym watku, chocby dotyczyl zapie**alania 200scie po miescie to i ja moge czasem cos napisac nic nie wnoszacego do tematu :)

KKdemona

2013-04-07, 13:33
I lewak może czasami coś mądrego powiedzieć :D